Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 09, 18:16)
dabar kazkaip kai prisimenu,gal tas vienas per daugybe metu turetas HCG 19 man irgi reiske kazkoki kibima...

taip norisi tiketis,akd nesu visiskai tuscia ir o gal ir mes atostogaut sausi jau vyksime trise..

O tai ka sake gyd.? As tai galvojau, kad jei HCG didesnis uz 5, (ar uz 1, priklausomai nuo laboratorijos) tai jau reiskia kibima, o kas dar gali buti? unsure.gif

Linkiu, kad taip ir ivyktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 11 09, 17:54)
Trumpai nenusimanacia prasvieskit: Maide, spejai IUI kol as ziopsojau ar siaip stebuklas?..

tamoxifenas.. verysad.gif

QUOTE(,,Selina'',2012 11 09, 17:56)
nezinau net ka ir pasakyti 4u.gif  4u.gif  4u.gif Susilaikysiu ir nesikeiksiu. O tu neskaitei Keberiokst istorijos? Ji kiek supratau irgi turejo labai daug bedeliu, bet dabar supuoja leliuka. Na visgi reikia atrasti priezasti, del ko taip atsitinka.

Skaiciau, antikuniai ir bla bla. Reikes vazinetis i LV, nes pas mus to nedaro. Cia imuniniai rtyrimai.

QUOTE(Sangria023 @ 2012 11 09, 18:03)
Labas vakaras 4u.gif
Sangrijai ne tik, kad prg buvo tragiskas, bet ir hcg 13 dpi buvo 8.53
Maide ir NT mano buvo antra jostele vos vos matoma, taigi reikia kartoti pirmadieni hcg, stebuklu buna.
Butent taip S ir pasake paziuredama io tuos pozoriskus rezultatus.

Pirmadieni i klinika kartoti HCG, duphas 2 kartus. S mano, kad tai pati pradzia, bet jai ziauriai nepatiko mano rytinis bruksniukas sviesesnis uz vakaryksti.

Einu i parduotuve. Nera ka valgyti nei man nei katinui.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 21:00)
Pirmadieni i klinika kartoti HCG, duphas 2 kartus. S mano, kad tai pati pradzia

Na ka, spaudziam kumscius toliau 4u.gif O ta juostele daug sviesesne, ar vos vos? Nuotraukoj man panasiai atrodo, o kai HCG toks mazas, tai ir negali ryskiai skirtis, pvz. gal vakar HCG buvo 6, siandien 9, tai testas turbut panasiai reaguoja i toki kieki.
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 09, 21:42)
Na ka, spaudziam kumscius toliau  4u.gif   O ta juostele daug sviesesne, ar vos vos? Nuotraukoj man panasiai atrodo, o kai HCG toks mazas, tai ir negali ryskiai skirtis, pvz. gal vakar HCG buvo 6, siandien 9, tai testas turbut panasiai reaguoja i toki kieki.

ta juostele antroji-lemtingoji yra vos vos ruzavesne uz balta spalva..
ne, vakar buvo didesnis HCG. Vakare. bet man keistas vienas dalykas. Ryte vakar, buvo 20 jautrumo testas ir antroji juostele buvo matoma tik man, kaip paranojikei (na, jus matet). Vakare jus matete gana rysku vaizda, testas kitas, bet jis irgi 20 miu. ryte jau diena HCG jau 9. Ar galetu buti, kad HCG per vakar pasieke 20 ir per nakti nukrito, nes jam nepatiko prg? ar dar koks velnias?

pilva maudzia nerealiai. bet tik desini sona. kaip pries mmm. ir desine nugara.

p.s. oooo, labai labai atsiprasau. po dupho tabletes viskas susitvarke. 1 cd. staiga ir su visais fanfarais. Einu i saldytuva alaus, vyno ir poshlo vse nx. Atsiprasau, kad nuvyliau. Nenorejau. Norejosi tikrai pralauzti ledus ir kad prasidetu pilvotas laikotarpis cia. bet jau taip gavosi. Dar vienas negimes vaikas. penktas nuo 2011.07. Einu pazliumbti del prasidejusiu mmm. Pirma karta gyvenime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 09 lapkričio 2012 - 22:35
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 23:27)
p.s. oooo, labai labai atsiprasau. po dupho tabletes viskas susitvarke. 1 cd. staiga ir su visais fanfarais. Einu i saldytuva alaus, vyno ir poshlo vse nx. Atsiprasau, kad nuvyliau. Nenorejau. Norejosi tikrai pralauzti ledus ir kad prasidetu pilvotas laikotarpis cia. bet jau taip gavosi. Dar vienas negimes vaikas. penktas nuo 2011.07. Einu pazliumbti del prasidejusiu mmm. Pirma karta gyvenime.

Sudas verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Labai labai gaila verysad.gif
Na bet kodel taip...


Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 23:27)
ta juostele antroji-lemtingoji yra vos vos ruzavesne uz balta spalva..
ne, vakar buvo didesnis HCG. Vakare. bet man keistas vienas dalykas. Ryte vakar, buvo 20 jautrumo testas ir antroji juostele buvo matoma tik man, kaip paranojikei (na, jus matet). Vakare jus matete gana rysku vaizda, testas kitas, bet jis irgi 20 miu. ryte jau diena HCG jau 9. Ar galetu buti, kad HCG per vakar pasieke 20  ir per nakti nukrito, nes jam nepatiko prg? ar dar koks velnias?

pilva maudzia nerealiai. bet tik desini sona. kaip pries mmm. ir desine nugara.

p.s. oooo, labai labai atsiprasau. po dupho tabletes viskas susitvarke. 1 cd. staiga ir su visais fanfarais. Einu i saldytuva alaus, vyno ir poshlo vse nx. Atsiprasau, kad nuvyliau. Nenorejau. Norejosi tikrai pralauzti ledus ir kad prasidetu pilvotas laikotarpis cia. bet jau taip gavosi. Dar vienas negimes vaikas. penktas nuo 2011.07. Einu pazliumbti del prasidejusiu mmm. Pirma karta gyvenime.


Oi maidut.... console.gif nu labai gaila...

o gal vistik nepramuso dar ... juk ir progesteronas aukstas snd (57nmol).. juk mmm turi prasideti kai jis nukrenta , o jis pas tave puikus verysad.gif laikykis brangioji verysad.gif
echhh ledo karalyste...
Papildyta:
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 16:04)
Aš pasidarysiu feritiną,juolab, kad ir man teplioja prieš mmm ir po (nors senoji ginė įtaria endometriozę, o gal tai dėl feritino?). Susiradau Klaipėdoje  laboratoriją "Antėja", tai paskaičiavau, kiek sutapysiu darydama ten, o ne Sorpe visus tyrimus- 50lt!!! Geras, kiek lupa kitos labės doh.gif
Papildyta:




kiti endokrinologai sako kad prie zemo feritino negali buti kokybiska kiausialaste, nera ko apvaisinti...as tik del to bandau ji pasikelti nes jis pas mane vos 20buvo.. o kiek tame tiesos ...bet va as su kuriomis bendrauju tai joms endokrinologai taip sake. man siauliuose nieko apie tai nesake. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute102: 09 lapkričio 2012 - 23:18
QUOTE(*River* @ 2012 11 09, 23:58)
Na bet kodel taip...
todel, kad as esu Dievo juokdarys. O dar uzvakar is manes ateme buta. T.y. mano namus. Praktiskai ir faktiskai as bomzas. Is kurio atimines pinigus antstoliai. Visus. Gyvenimas kartu su vyru tik laiko klausimas. nereikia jam tokios. Tai vat. gal perjuodai siuo metu atrodo, bet uztat labai realiai. tai yra tikroji padetis. nepagrazinta gera nuotaika, nepajuodinta blogaja. gal rimtai likti odesoje.

Papildyta:
QUOTE(meskute102 @ 2012 11 10, 00:24)
Oi maidut....  console.gif nu labai gaila...

o gal vistik nepramuso dar ... juk ir progesteronas aukstas snd (57nmol)..  juk mmm turi prasideti kai jis nukrenta , o jis pas tave puikus verysad.gif laikykis brangioji  verysad.gif

kiti endokrinologai sako kad prie zemo feritino negali buti kokybiska kiausialaste, nera ko apvaisinti...as tik del to bandau ji pasikelti nes jis pas mane vos 20buvo.. o kiek tame tiesos ...bet va as su kuriomis bendrauju tai joms endokrinologai taip sake. man siauliuose nieko apie tai nesake. g.gif

gi pramuso. varau pilnu tempu.

gal man feritina issitirti? biocheminiai ir del nekokybiskos kiausialastes buna.. bet kas is to..

vyras man nupirko ilgaaulius, kuriu labai norejau, pukuotas pilkas ausytes ziemai, pats labai graziai apsirenge.. o kazkodel nedziugina. Katinas tik taip supratlyvai ziuri.. jis visada mane suprasdavo. tikiuosi, bent jau jis nenudves, beveik 14 metu be pusmecio.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 10, 00:30)
todel, kad as esu Dievo juokdarys. O dar uzvakar is manes ateme buta. T.y. mano namus. Praktiskai ir faktiskai as bomzas. Is kurio atimines pinigus antstoliai. Visus. Gyvenimas kartu su vyru tik laiko klausimas. nereikia jam tokios. Tai vat. gal perjuodai siuo metu atrodo, bet uztat labai realiai. tai yra tikroji padetis. nepagrazinta gera nuotaika, nepajuodinta blogaja. gal rimtai likti odesoje.





beda po viena nevaiksto...bet jau tikrai... stiprybes ir laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 11 10, 00:44)
beda po viena nevaiksto...bet jau tikrai... stiprybes ir laikykis  4u.gif

aciu. belieka egzistuoti. reikia susirasti idomu darba ir tiek. bet jau po nauju, kai/jei diploma turesiu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 10, 00:30)
todel, kad as esu Dievo juokdarys. O dar uzvakar is manes ateme buta. T.y. mano namus. Praktiskai ir faktiskai as bomzas. Is kurio atimines pinigus antstoliai. Visus. Gyvenimas kartu su vyru tik laiko klausimas. nereikia jam tokios. Tai vat. gal perjuodai siuo metu atrodo, bet uztat labai realiai. tai yra tikroji padetis. nepagrazinta gera nuotaika, nepajuodinta blogaja. gal rimtai likti odesoje.


Laikykis console.gif
O vyras turbut nieko nezino? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 10, 01:16)
Laikykis console.gif
O vyras turbut nieko nezino?  verysad.gif

nei apie ne-nestuma, nei apie buta vyras nezino. jis nezino apie nieka. turiu jus ir memel brau buteli. drauge labai graziai skaipe man parase. palaike. tuo ir dziaugiuosi. katinas neiskentes trenke durim aprekes, kad nedaviau papildomai konservos.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 22:27)
Ar galetu buti, kad HCG per vakar pasieke 20  ir per nakti nukrito, nes jam nepatiko prg? ar dar koks velnias?


jei ir nukrito, tai tikrai ne dėl prg, jis pas tave labai geras.
Maidut, labai gaila.. dėl visko. laikykis, mieloji 4u.gif

labas rytas.
Atsakyti