Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(goccia @ 2012 12 12, 05:57)
Nemesk. Rafinuota gali kepimui sunaudot mirksiukas.gif


arba muila virk - as jau uzsikabliavau ir ant muilavirystes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2012 12 12, 20:55)
arba muila virk - as jau uzsikabliavau ir ant muilavirystes  doh.gif

Kaip neuzsikabliuosi - malonus uzsiemimas rolleyes.gif Per tuos muilus, tai rafinuoto as daugiau sunaudoju nei nerafinuoto kokosu aliejaus. Pas mane rafinuotas neuzsilaikytu biggrin.gif
Atsakyti
Mergytės, o kur Vilniuje perkate šarmą muilo virimui, o gal siunčiatės? Ir iš kur apsimokiausia pirkti aliejus muilui? 4u.gif
Atsakyti
Adera777 va cia yra milininkiu tema ten pasiskaitykit daug informacijos rasit ir kas neaisku klauskit, merginos labai draugiskos patars mirksiukas.gif siaip kiek zinau vilnietes Avsistoj berods perka ax.gif
Atsakyti
Šarmą Vilniuje Avsistoje, Lakūnų g. 6 va čia. O jau aliejus tai labai įvairiai. Aš nepirkau, bet neblogos kainos kai kam čia didesniais kiekiais perkant. Ieškok, gal dar ką rasi, neįmanoma visų parduotuvių patikrinti... Muilams perku ir maisto prekėse rapsų, kukurūzų, vynuogių sėklų, alyvuoges irgi ten, per daug sau nesukdama galvos. biggrin.gif Muilo tema čia plepamės 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus, mergytės, kaip ir tikėjausi, jūs labai draugiškos smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, turiu klausimą dėl Olive Protection is AZ. Dariau porą kremų su juo, na nelabai gaunasi , nesuprantu, ar čia pats emulsiklis kaprizingas, ar aš grybauju g.gif Vieną kremą dariau su 55% aliejų, o kitą su 70 % aliejų, vienam kreme tik su OP , kitame OP su CE ( panašiai 6% ir 2%). Sunkiai jungėsi, vienas kremas kuriame mažiau aliejų , atsiskyrinėja ir reikia kiekvieną kartą suplakt prieš naudojant . Aišku čia ne tragedija, poveikis vis tiek neblogas. Riebesnis kremas pradžioj buvo geras, bet po kelių dienų vandens šiek tiek atsiskyrė doh.gif Nesuprantu kas pasidarė, lyg ir viska dariau pagal instrukcijas, ir šiaip ne pirmi metai kremus gaminuosi , bet su šiuo emulsikliu dirbau pirmą kartą. Sakykit ar jums normaliai viskas išeina?
Atsakyti
QUOTE(nodo @ 2012 12 13, 17:55)
Merginos, turiu klausimą dėl Olive Protection is AZ. Dariau porą kremų su juo, na nelabai gaunasi , nesuprantu, ar čia pats emulsiklis kaprizingas, ar aš grybauju  g.gif Vieną kremą dariau su 55% aliejų, o kitą su 70 % aliejų, vienam kreme tik su OP , kitame OP su CE ( panašiai 6% ir 2%). Sunkiai jungėsi, vienas kremas kuriame mažiau aliejų , atsiskyrinėja ir reikia kiekvieną kartą suplakt prieš naudojant . Aišku čia ne tragedija, poveikis vis tiek neblogas. Riebesnis kremas pradžioj buvo geras, bet po kelių dienų vandens šiek tiek atsiskyrė  doh.gif  Nesuprantu kas pasidarė, lyg ir viska dariau pagal instrukcijas, ir šiaip ne pirmi metai kremus gaminuosi , bet su šiuo emulsikliu dirbau pirmą kartą. Sakykit ar jums normaliai viskas išeina?

Man tai jis labai kaprizingas g.gif
Pernai buvau "prisijaukinusi", šiemet dar nebandžiau.
Kadangi čia emulsija"vanduo aliejuje", reikia labai tiksliai vykdyti AZ nuorodas: aliejinė dalis - 60% , OP - geriausia 7,5% (jie patys savo receptuose numato net 10%). Pas tave mažokai - tik 6 proc. Vaškai ar tirštikliai - 2-5%.
Gerai įkaitinti, ne mažiau 75 laipsn. Kremo sudėtis - labai paprasta, visus priedus dėti prieš sumaišant vandeninę ir aliejinę dalis, pabaigoj galima įmaišyti tik miltelius .
Kai taip dariau- viskas išėjo gerai, tik man jis atrodė kietokas, slydumo trūko.Šiemet bandysiu dėti caprylio ir kokių aliejų , kurie geriau pasiskirsto.
Man atrodo, kad Alioniko bloge aprašyta, o gal čia praėjusios žiemos temoje diskutavome apie šitą emulsiklį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 13 gruodžio 2012 - 21:05
Nu vat skaičiau ir aš AZ kad net iki 10% rekomenduojamas, bet aš visada kokį procentą emulsiklio "numuilinu", man labiau patinka, lengvesni kremai būna, bet čia ko gero ne tas variantas. Kitas instrukcijas vykdžiau kaip priklauso,tik nesupratau arba praleidau, kad pagerinimus dėti prieš jungiant fazes doh.gif viską sudėjau pabaigoje. Bet tame riebesniame nieko nedėjau, dariau vaikams, bet turbūt emulsiklio pamažinau, net ir CE nepagelbėjo, todėl vis tiek vandens truputį atsiskyrė doh.gif nors kremai su šiuo emulsikliu, kad ir nevykę, bet visai patiko, pradžioje atrodo riebūs, bet susigeria gerai ir oda minkšta palieka. Žodžiu , bandysiu toliau su juo susibendrauti, taip nepasiduosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nodo @ 2012 12 13, 20:00)
Nu vat skaičiau ir aš AZ kad net iki 10% rekomenduojamas, bet aš visada kokį procentą emulsiklio "numuilinu", man labiau patinka, lengvesni kremai būna, bet čia ko gero ne tas variantas. Kitas instrukcijas vykdžiau kaip priklauso,tik nesupratau arba praleidau, kad pagerinimus dėti prieš jungiant fazes  doh.gif  viską sudėjau pabaigoje. Bet tame riebesniame nieko nedėjau, dariau vaikams, bet turbūt emulsiklio pamažinau, net ir CE nepagelbėjo, todėl vis tiek vandens truputį atsiskyrė  doh.gif nors kremai su šiuo emulsikliu, kad ir nevykę, bet visai patiko, pradžioje atrodo riebūs, bet susigeria gerai ir oda minkšta palieka. Žodžiu , bandysiu toliau su juo susibendrauti, taip nepasiduosiu  rolleyes.gif


OP emulsiklis skirtas griztamosioms emulsijoms gaminti, tad jis visiskai nelankstus doh.gif . Bent jau man stabiliausias ir geriausias kremas su siuo emulsikliu proporcijomis 7,5% emulsiklio + 60% alieju ir nei vienu % daugiau ar maziau. Kaitinu iki 70-75 laipsniu, ir svarbiausia pilu vandens dali i aliejaus po truputi nesustodama plakti, ir paskui dar ilgai plauku. Visus priedus iskaitant EA ilasinu ne pabaigoje, o kai fazes dar nevisiskai susijunge.
na o aplamai kas liecia griztamasias emulsijas, tai man labai patiko OP 3% + span60 3% + 40% alieju, tik plakti reikia ne trumpiau pusvalandzio biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Seniai berasiau, bet vis dar seku tema ir "raganauju" namuose blush2.gif Smagu, kad nauju raganaiciu atsirado, stebiu, kaip musu senosios dalyves vis tobuleja-dziugu, kad tobuledamos ir mus patobulina 4u.gif
Noriu paprasyti pagalbos, su mazosios galvyte- musu plaukuciai siek tiek veliasi- gal turite koki aliejuku receptuka, kad sutvarkytu plauku galiukus?
Atsakyti
Ačiū, Saule/Guoda ir Alioniuk 4u.gif Bandysiu su 60% aliejų , nes span60 neturiu, aš tik iš AZ siunčiuosi kol kas, ten lyg tokio nemačiau.
Ir žinoma darysiu tiksliai pagal instrukcijas. O maišyti tikrai ilgai reikia, šitą pastebėjau doh.gif O yra svarbu kaip maišyti? t.y. stipriai plakti, ar geriau atsargiai maišyti? nes tame kreme kur truputį vandens atsiskyrė, panašu labai kaip būna kai kremą be emulsiklių permaišai, tada irgi būna- kai persistengi plakant vanduo pradeda atsiskirti g.gif Gal ir čia reikia atsargiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nodo: 14 gruodžio 2012 - 09:38