Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(Comet @ 2012 12 09, 19:03)
Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Alcohol denat, Argania spinosa (Argan) oil, Citrus aurantium dulcis, Eugenia caryophyllus (Clove) leaf oil, Pelargonium graveolens (Geranium) oil, Citrus limon peel oil, Pogostemon cablin (Patchouli) oil, Cinnamomum zeylanicum (Cinnamon) leaf oil, Aniba rosaeodora (Rosewood) oil, Mentha arvensis herb oil, Citrus nobilis (Mandarin) peel oil, Vanilla planifolia (Vanilla) fruit extract, Mentha spicata herb oil, Plukenetia volubilis seed oil, Moringa oleifera seed oil, Aleurites moluccana seed oil, Limonene, Eugenol, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl benzoate.

Pirmas tavo ingridientas, kaip ir reikėjo tikėtis, silikonas va toks:
http://www.lotioncra...omethicone.html
Neapseisi be silikonų... Antras - polimerinis silikonas
http://www.cosmetics...redient_id=2221
yra pirkti jų abiejų kombinacija
http://www.lotioncra...imethicone.html
Toliau alkoholis. Šitų medžiagų bus formulėje daugiausiai, jos pradžioje išvardintos.
Toliau eina aliejai - argano; ir kvapiųjų augalų. Va čia pasikrapštau smegeninę, nes citrinų tai spaudžiamas iš žievelių, o kiti net nežinau, gal dezodoruoti eteriniai, ar fitoliai? Nes pelargonijų ar rožmedžio, ar pačiulių, aliejaus( ne eterinio), niekur nesu mačius pirkti. Nežinau ar būna. Merginos, kaip manot? Pabaigoje inka-inci kaip vadinam, - Plukenetia volubilis; moringų aliejus; Aleurites moluccana seed oil - šitas tai kitaip Kukui aliejus, ir kvapai. Aliejų šiaip nedaug, daug lengvų silikonų. Be jų nieko panašaus nepasigaminsi... 4u.gif Produkto esmė - aliejai silikonuose. Tada neapsunkina plaukų. 4u.gif
Atsakyti
O aš tai niekaip su Pačiulių ea (AN) nesusidraugauju. Man jie tokiais pelėsiais smirda, nors tu ka.
Visaip aš juos derinti bandau, jaukinu, bet iki draugystės dar toli, toli .
Šeip gamtiniai kvapai man labai patinka, o va tie pačiuliai doh.gif
Kaip juos kvepaluose naudoja, aš jų ir minimaliausią kiekį jaučiu.
Bulgariška levanda iš AZ aštri ir skurdi (siaura) kvapo paletė.
Nesenai atradau labai malonų derinį dušui, maišau Juodają eglę su Ylang Ylang thumbup.gif
Atsakyti
as turiu kelis skirtingu "firmu" paciuliu EA, ilgai pas mane stovejo dezuteje nes tas pelesio kvaoas zude mane ir vyra biggrin.gif bet nezinau kodel po gero pusmecio , o gal ir ilgesnio laiko as to pelesio nebejauciu... o gal eteriniai pagedo g.gif bet kvapas liko toks malonus, net man kazkiek citrusinis labai giliai uzsijaucia smile.gif palaikykit gal kaip as pamilsit arba suges lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
kad igaut daugiau ziniu kremu gamyboje, skaitineju senas temas. Ir dabar esu truputi sumisusi. Daznai pastebejau, jog merginos giria kokosu aliejaus kvapa kremu gamyboje ar tiesiog aliejaus naudojime. Sumisau, todel, kad mano kokosu aliejuje to kvapo nerasta. Yra kazkoks paprastas kvapas, bet iki kokosu grynu tai toloka. Ir nesuprantu ar cia aliejus blogas? Kokoso alieju pirkusi esu is muilo keru parduotuves. Turiu migdolu, makadamiju, jojobos ir avieciu is AZ parsisiuntusi, tai man jie ir nei vienas nekvepia pagal aprasymus. Visi kvepia aliejumi man, skirtingai aisku, ryskiausias gal makadamijos kvapas, bet as nlb zinau, kaip makadamija kvepia, tai negaliu pasakyti ar tas kvapas i makadamija panasus, bet jis toks vienas is intensyvesniu. Ar yra kazkokia tai rafinuotu ir nerafinuotu alieju atskirimo formule kas lieciant kvapa? Sakykim, jei ryskus kvapas, tai jis rafinuotas, ar nerafinuotas ar atvirksciai? doh.gif blush2.gif
Atsakyti
greiciausia jusu kokosas rafinuotas g.gif
nerafinuotas labai kvepia wub.gif net is tojo
makadaminju kvapas labai skanus net nemoku aprasyti ax.gif o kiti jusu isvardinti aliejei neturi labai ryskaus kvapo g.gif
kosmetikos gaminimui naidojam tik nerafinuota alieju
o jusu pamineta parduotuve muilai kazkokia tai gal ir specializuojasi i muilu gamyba g.gif kiek teko skaityti merginos muilu gamybai naudoja pigesnius aliejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 12 10, 01:59)
Sveikos merginos 4u.gif
kad igaut daugiau ziniu kremu gamyboje, skaitineju senas temas. Ir dabar esu truputi sumisusi. Daznai pastebejau, jog merginos giria kokosu aliejaus kvapa kremu gamyboje ar tiesiog aliejaus naudojime. Sumisau, todel, kad mano kokosu aliejuje to kvapo nerasta. Yra kazkoks paprastas kvapas, bet iki kokosu grynu tai toloka. Ir nesuprantu ar cia aliejus blogas? Kokoso alieju pirkusi esu is muilo keru parduotuves. Turiu migdolu, makadamiju, jojobos ir avieciu is AZ parsisiuntusi, tai man jie ir nei vienas nekvepia pagal aprasymus. Visi kvepia aliejumi man, skirtingai aisku, ryskiausias gal makadamijos kvapas, bet as nlb zinau, kaip makadamija kvepia, tai negaliu pasakyti ar tas kvapas i makadamija panasus, bet jis toks vienas is intensyvesniu. Ar yra kazkokia tai rafinuotu ir nerafinuotu alieju atskirimo formule kas lieciant kvapa? Sakykim, jei ryskus kvapas, tai jis rafinuotas, ar nerafinuotas ar atvirksciai? doh.gif  blush2.gif


Nerafinuotas kokosų aliejus man kvepia tikrais kokosais, muilo gamybai pirkau rafinuotą aliejų - toks alijus neturėjo jokio kvapo.
Atsakyti
Dar yra variantas nerafinuotas, bet dezodoruotas aliejus. Kremams geriau kuo natūralesnis. Labai ryškus kvapas irgi gali būti ne pačios aukščiausios kokybės požymis (yra naujas lankstinukas apie kokosų aliejų KN parduotuvėse), o tai kad aliejus iškvėpintas sintetiniu kokosų kvapo aldehidu. Jei norisi stipresnio kvapo - įsigyk kvapiųjų kriptokarijų žievės CO2 ar eterinio, jis kokosais kvepia, bus kokosiška ir natūralu.
Pačiulės, kuo ilgiau išlaikytos, tuo vertingesnės. Būna net pirkti 3, 5 metus brandinto jų aliejaus. Nesugedo jos... 4u.gif
Parašysiu kada vėliau apie derinius gal. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 09, 19:52)
Pirmas tavo ingridientas, kaip ir reikėjo tikėtis, silikonas va toks:
http://www.lotioncra...omethicone.html
Neapseisi be silikonų... Antras - polimerinis silikonas
http://www.cosmetics...redient_id=2221
yra pirkti jų abiejų kombinacija
http://www.lotioncra...imethicone.html
Toliau alkoholis. Šitų medžiagų bus formulėje daugiausiai, jos pradžioje išvardintos.
Toliau eina aliejai - argano; ir kvapiųjų augalų. Va čia pasikrapštau smegeninę, nes citrinų tai spaudžiamas iš žievelių, o kiti net nežinau, gal dezodoruoti eteriniai, ar fitoliai? Nes pelargonijų ar rožmedžio, ar pačiulių, aliejaus( ne eterinio), niekur nesu mačius pirkti. Nežinau ar būna. Merginos, kaip manot? Pabaigoje inka-inci kaip vadinam, - Plukenetia volubilis; moringų aliejus; Aleurites moluccana seed oil - šitas tai kitaip Kukui aliejus, ir kvapai. Aliejų šiaip nedaug, daug lengvų silikonų. Be jų nieko panašaus nepasigaminsi... 4u.gif Produkto esmė - aliejai silikonuose. Tada neapsunkina plaukų. 4u.gif

As Jums labai dekinga 4u.gif Alieju tiek tikrai nesusipirksiu, esme jug silikonai, o aliejus lengvesnius kelis desiu, Aciu dar karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 10, 10:51)
Pačiulės, kuo ilgiau išlaikytos, tuo vertingesnės. Būna net pirkti 3, 5 metus brandinto jų aliejaus. Nesugedo jos... 4u.gif
Parašysiu kada vėliau apie derinius gal. g.gif


Butu labai idomu ax.gif as su paciulem irgi nesugebu susidraugauti, bandziau ivairius derinius, bet iki siol nerandu tokios kuris nosies neriestu...
Atsakyti
Aciu merginos! Tai vadinasi nerafinuotas schmoll.gif
Puse metu naudoju ta kokosu alieju ir dar pries kokius du menesius gerus ju internetiniame puslapyje (esu garantuota) buvo parasyta, jog tai nerafinuotas aliejus. Sia diena to parasymo neberandu g.gif Tai kaip ir viskas aisku. Buvau apgauta. Man ne kiek del kvapo, bet kiek del naudos. Naudojau ir tikejau, kad padeda ir kad tai nerafinuotas al.(plauku galams, veido oda net kartais pasitepdavau tam tikras vietas, tai dar dziaugiausi, jog jis man sunormalizavo ale veido oda, o cia pasirodo isvis neaisku is ko jis pagamintas. MB pastaruoju metu isvis kaip veido krema naudoja, viena karta uzrodziau, kad pasiteptu skruostus, nes buvo sausi, tai dbr visa veida, kad varo doh.gif Pabandyk dbr atimti is jo ji... Tiek kalbeta buvo apie mano aliejus, kokie jie sveiki ir geri, pasirodo, kad sitas butent, kuris jam taip patiko, negeras.. lotuliukas.gif Reik ismest ir sakyt nezinau, kur dingo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 12 08, 10:01)
man taa Astos sampuno receptas  thumbup.gif  aisku su juo tuo paciu pirma karta isbandziau inulina, fitokertinus ne skystus ir kondicionuojanti emulsikli  ax.gif  man kilo klausimas toks, sudejau sampuna i buteliuka su dozatoriumi o jis ten taip isipatogino kad nenori islyst  doh.gif  gal kuri bandete daryti skystesni ar skiesti? imanomas variantas ar jau pabegs aliejai?  g.gif

Patiko ir man sis sampunas thumbup.gif Putoklius kaitinau vandenineje fazeje, o sujungus dar ilgokai reikejo maisyti, kol istirpo ir gavosi sampuno konsistencija. Pries naudojima suplakdavau, konsistencija sampuno ir isliko, su saukstu kabinti nereikejo, viskas graziai is buteliuko bego.
Bet as jo nebedarau, nes lyg Alioniukas rase, kad siame recepte putokliai ir BTMS nedera unsure.gif Cia gal vasara buvo kalbeta apie emulsikliu nesuderinamuma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2012 12 10, 12:30)
Aciu merginos! Tai vadinasi nerafinuotas schmoll.gif
Puse metu naudoju ta kokosu alieju ir dar pries kokius du menesius gerus ju internetiniame puslapyje (esu garantuota) buvo parasyta, jog tai nerafinuotas aliejus. Sia diena to parasymo neberandu g.gif  Tai kaip ir viskas aisku. Buvau apgauta. Man ne kiek del kvapo, bet kiek del naudos. Naudojau ir tikejau, kad padeda ir kad tai nerafinuotas al.(plauku galams, veido oda net kartais pasitepdavau tam tikras vietas, tai dar dziaugiausi, jog jis man sunormalizavo ale veido oda, o cia pasirodo isvis neaisku is ko jis pagamintas. MB pastaruoju metu isvis kaip veido krema naudoja, viena karta uzrodziau, kad pasiteptu skruostus, nes buvo sausi, tai dbr visa veida, kad varo  doh.gif  Pabandyk dbr atimti is jo ji... Tiek kalbeta buvo apie mano aliejus, kokie jie sveiki ir geri, pasirodo, kad sitas butent, kuris jam taip patiko, negeras.. lotuliukas.gif  Reik ismest ir sakyt nezinau, kur dingo lotuliukas.gif

negerai aliejus kaip krema naudoti ax.gif butinai reikia oda sudrekinti kokiu hidrolatu tada tik alieju tepti
taip ne viena mergina turejo bedu po keliu menesiu naudojimo,alieju tema yra ten labai daug info http://www.supermama...;#entry59142840
Atsakyti