Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms 4 dalis

dekui visoms uz pasisakymus, tikrai ties krutine tos klostes nekaip atrodo schmoll.gif
del korestu dekui irgi 4u.gif gal pamenat kurioj tiksliau vietoj galima ju butu rasti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 12 10, 12:34)
Juoda tai spalvų spalva  biggrin.gif  didis.gif

hihihi.gif ne nu būna ir kitų spalvų kartais biggrin.gif

Aš dažniausiai vientisai rengiuosi - jei juoda tai juoda visa nebent megztukėlio detalės ar šalikutis kitokios spalvos. Bent sau taip jaučiuosi geriausiai smile.gif
Atsakyti
O kaip tos pedkelnes su gorsetu atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2012 12 10, 12:46)
gal galetumet patart kuri ar ne viena jusu nuomone labiau tiktu 46dydziui nesiojanciai motierai?  blush2.gif jas deciausi prie tampriu arba prie kokiu200-300 denu pedkelniu  rolleyes.gif


Pirma, jei turit liemenį, antra, jei esat obuoliukas, nors galima ją su kokiu dirželiu paderint.. man abi nieko, tik vėl gi, neaišku, kaip atrodys didelių dydžių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(axma @ 2012 12 10, 13:25)
O kaip tos pedkelnes su gorsetu atrodo?  g.gif

kazkas tokio panasaus My Webpage . BEt as pirkau kitos firmos 40 den. Buvau nusipirkus ir 20 den ir geros, tik uzsidejus vienam baliui jas suplesiau verysad.gif . uzsikabino uz medines kedes .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griegzde: 10 gruodžio 2012 - 13:56
QUOTE(griegzde @ 2012 12 10, 13:54)
kazkas tokio panasaus My Webpage .  BEt as pirkau kitos firmos .

Aha, aš tokias šviežiai nusipirkau smile.gif rudas specialiai prie rudų batų. Bet dar neužėjo noras taip rengtis. Labai gaila, kad nebuvo juodų... Aš tai iš tokios bobelės perku - atneša į darbą.
Atsakyti
aš tai sugebu ir 60 den suplėšyti darbe užsikabinusi už kėdės laugh.gif su 20 den net neprasidedu, nes kol užsidėčiau, tai jau garantuotai kur nors patampyčiau nagais arba žiedu doh.gif pasigyriau, žodžiu, kad esu visiška nevėkšla biggrin.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
As plonu pedkelniu isvis nenesioju...nepatinka kaip atrodo mano kojos su jomis ax.gif
Atsakyti
Zhaliaakee ne tu viena smile.gif . Karta dejaus naujas petkelnes ir su pirstais tokia skyle padariau , kad net verk norejos gaila petkelniu buvo o nagu tai neturiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo griegzde: 10 gruodžio 2012 - 14:06
Kas liecia pedkelnes ir man praeita savaite buvo, nes nusipirkau tas standzias, ala nu kudinancias labai, uzsidejau sijona ir isvariau i darba. O nebuciau as molis, jei nebuciau sukryziavus koju, nu ale koja ant kojos ir su batu uztrauktuku praplesus pedkelnes. Kaip as ant saves pykau lotuliukas.gif
Atsakyti
primečiau fotkių į albumą susipažinimui, nieko ten aišku gero nėra, bet vis žinosit su kokia asaba bendraujat laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nuotrauka @ 2012 12 10, 15:14)
Kas liecia pedkelnes ir man praeita savaite buvo, nes nusipirkau tas standzias, ala nu kudinancias labai, uzsidejau sijona ir isvariau i darba. O nebuciau as molis, jei nebuciau sukryziavus koju, nu ale koja ant kojos ir su batu uztrauktuku praplesus pedkelnes. Kaip as ant saves pykau  lotuliukas.gif

ar čia tu parašei, ar čia aš parašiau g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Zaliaake, malonu susipazint smile.gif visai kitaip tave isivaizdavau smile.gif beje, jau visu timpu grozis... Kur jas perki?
Atsakyti