Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai V
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Kursai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
boruziuks28
sveikos paneles, noreciau ir as pradeti savarankiskai mokintis norvegu kalbos.kaip supratau Pa Stein knyga ir pratybos cia yra pirmas lygis? gal galetu kas nors atsiusti?buciau labai dekinga 4u.gif
Papildyta:
o gal dar kas turite norvegu-lietuviu, lietuviu-norvegu zodyno failiukus atsiusti? rolleyes.gif
o sakykit,ar sunku sia kalba ismokti?nezinau nie vieno zodzio, pradciau nuo 0.. ax.gif
Still-dreaming!!!
Pirmas lygis ir antras yra pavei, o steinpastein yra trecias
artemide23
QUOTE(boruziuks28 @ 2013 01 24, 11:39)
sveikos paneles, noreciau ir as pradeti savarankiskai mokintis norvegu kalbos.kaip supratau Pa Stein knyga ir pratybos  cia yra pirmas lygis? gal galetu kas nors atsiusti?buciau labai dekinga  4u.gif
Papildyta:
o gal dar kas turite norvegu-lietuviu, lietuviu-norvegu zodyno failiukus atsiusti?  rolleyes.gif
o sakykit,ar sunku sia kalba ismokti?nezinau nie vieno zodzio, pradciau nuo 0.. ax.gif
*

Galiu atsiusti per skype.
Ar sunki kalba, tai kiekvienas sakys is savo puses, nes priklauso nuo zmogaus ir jo sugebejimu smile.gif man kalba nesunki smile.gif
Zodynas buten norvegu-luetuviu ir lietuviu-norvegu, manau pas dauguma popieriniai smile.gif
boruziuks28
QUOTE(artemide23 @ 2013 01 24, 15:35)
Galiu atsiusti per skype.
Ar sunki kalba, tai kiekvienas sakys is savo puses, nes priklauso nuo zmogaus ir jo sugebejimu smile.gif man kalba nesunki smile.gif
Zodynas buten norvegu-luetuviu ir lietuviu-norvegu, manau pas dauguma popieriniai smile.gif
*

skype ir email parasiau i az smile.gif
artemide23
QUOTE(boruziuks28 @ 2013 01 24, 13:45)
skype ir email parasiau i az  smile.gif
*

pridejau prie kontaktu, kai busi online, parasyk, kad atsiusciau wink.gif
Inspiratative
QUOTE(dynamite @ 2013 01 22, 11:35)
Parasiau i az.
*

Sveiki, gal galėčiau ir aš sužinoti blush2.gif 4u.gif
boruziuks28
QUOTE(Inspiratative @ 2013 01 25, 22:34)
Sveiki, gal galėčiau ir aš sužinoti blush2.gif  4u.gif
*

o jums kam mano emailas ir nicas skypo? g.gif
Papildyta:
QUOTE(boruziuks28 @ 2013 01 25, 23:03)
*

jums knygos reikia?tai kai man parsius, galiu atsiusti, nesunku juk smile.gif
Inspiratative
QUOTE(boruziuks28 @ 2013 01 25, 21:05)
Papildyta:

jums knygos reikia?tai kai man parsius, galiu atsiusti, nesunku juk  smile.gif
*

Ne taip supratot, aš paprašiau Stein pa Stein atsakymų, citavau dynamite 4u.gif
boruziuks28
QUOTE(Inspiratative @ 2013 01 26, 12:38)
Ne taip supratot, aš paprašiau Stein pa Stein atsakymų, citavau dynamite  4u.gif
*

blush2.gif biggrin.gif
xde
user posted image
Siūlau šias knygas.Jei kas domina,į až 4u.gif
rikis2
mielosios turiu klausima 4u.gif
ka tik lietuvoje isejau norvegu kalbos kursus A0 lygiu, 40val
tai norvegijoje vel nuo nulio turesiu eiti? paaiskinkit man, kaip ten yra su tais lygiais? aciu
artemide23
QUOTE(rikis2 @ 2013 01 30, 15:15)
mielosios turiu klausima 4u.gif
ka tik lietuvoje isejau norvegu kalbos kursus A0 lygiu, 40val
tai norvegijoje vel nuo nulio turesiu eiti? paaiskinkit man, kaip ten yra su tais lygiais? aciu
*

Siaip keistas lygis g.gif turetu buti A1, A2, B1,... Gal ten pirmas lygis toks, tiesiog pavadinima patys sugalvojo doh.gif
dynamite
Man rodos, kad čia kiekviena kalbų mokykla pradėjo savais pavadinimais lygius vadinti biggrin.gif rikis2, o iš kokios knygos tu mokeisi, kiek skyrių perėjai?
rikis2
kiek ziuriu, kad visos cia klp taip, is pa vei, teisejom niva1, kas eis toliau ta A1, tai is tos pacios knygos niva2, va taip cia. kaip suprantu tos mokyklos padalija per puse ta lygi, nes po 40 val gaunas.kiek suprantu isejau puse pradziamokslio biggrin.gif nusprendziau toliau nebeit, stengsiuos pati baigt ta knyga, o kai busiu norgei ir kai atsiras galimybe, eisiu ten, ten ben norvegiskai desto ir kalba girdi ir viskas sparciau yra
Papildyta:
man atrodo,kad jie taip daro del kursu kainos, nes siaip nemazai ima, vos ne tokia pati kaip norgej, o cia padalijo ta A1 viena per puse ir vsio, kitiems uztenka ir tiek g.gif
daba jungsiuos prie jusu, tik reik ziurent, nuo kur jau nebesuprantu biggrin.gif
tikiuos priimsit 4u.gif
dynamite
Dažniausiai Pa vei knyga yra dalijama į du kursus, tik kas kaip juos vadina. Tai ir gaunasi A1 ir A2 visa knyga. Jūs baigėt A1 tuomet smile.gif O kiekviena mokykla savaip užvadina. Aš baigiau A1.1 kursą, po to kitoj mokykloj A2 pradėjau biggrin.gif
O kiek kursai kainuoja Klaipėdoje? Nes Norvegijoje tikrai brangiau išeina, aš už kursą 3700 kr sumokėjau, jį sudaro 42 ak.val.

QUOTE(rikis2 @ 2013 02 01, 16:38)
kiek ziuriu, kad visos cia klp taip, is pa vei, teisejom niva1, kas eis toliau ta A1, tai is tos pacios knygos niva2, va taip cia. kaip suprantu tos mokyklos padalija per puse ta lygi, nes po 40 val gaunas.kiek suprantu isejau puse pradziamokslio biggrin.gif  nusprendziau toliau nebeit, stengsiuos pati baigt ta knyga, o kai busiu norgei ir kai atsiras galimybe, eisiu ten, ten ben norvegiskai desto ir kalba girdi ir viskas sparciau yra
Papildyta:
man atrodo,kad jie taip daro del kursu kainos, nes siaip nemazai ima, vos ne tokia pati kaip norgej, o cia padalijo ta A1 viena per puse ir vsio, kitiems uztenka ir tiek g.gif
daba jungsiuos prie jusu, tik reik ziurent, nuo kur jau nebesuprantu biggrin.gif
tikiuos priimsit 4u.gif
*

rikis2
QUOTE(dynamite @ 2013 02 01, 16:45)
Dažniausiai Pa vei knyga yra dalijama į du kursus, tik kas kaip juos vadina. Tai ir gaunasi A1 ir A2 visa knyga. Jūs baigėt A1 tuomet  smile.gif O kiekviena mokykla savaip užvadina. Aš baigiau A1.1 kursą, po to kitoj mokykloj A2 pradėjau biggrin.gif
O kiek kursai kainuoja Klaipėdoje? Nes Norvegijoje tikrai brangiau išeina, aš už kursą 3700 kr sumokėjau, jį sudaro 42 ak.val.
*

na aisku.man uz 40val kainavo 700lt, va pazystami eina noregj, gaunas virs 70 val, tai mokejo beveik 4000kr (tiksliai nezinau). idomiai su tais lygiais
Juvijo
Sveikos,
o gal kur nors yra ir på vei pirmos knygos arbeidsbok atsakymai? buciau labai dekinga. 4u.gif

egluzez
mano drauge mokesi Kaune pirma norvegu kalbos lygi ir tas lygis buvo tik 5 pamokos is pa vei ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Juvijo @ 2013 02 06, 16:22)
Sveikos,
o gal kur nors yra ir på vei pirmos knygos arbeidsbok atsakymai? buciau labai dekinga.  4u.gif
*

jeigu dar reikia, parasykit man i az savo emaila, atsiusiu smile.gif su manimi atsakymais pasidalino dynamite, tikiuos nesupyks jei pasidalinsiu ir as ax.gif

beje gal kas nors turit på vei pirmos knygos audio? smile.gif
artemide23
QUOTE(egluzez @ 2013 02 06, 21:33)
mano drauge mokesi Kaune pirma norvegu kalbos lygi ir tas lygis buvo tik 5 pamokos is pa vei  ax.gif
Papildyta:

jeigu dar reikia, parasykit man i az savo emaila, atsiusiu smile.gif su manimi atsakymais pasidalino dynamite, tikiuos nesupyks jei pasidalinsiu ir as  ax.gif

beje gal kas nors turit på vei pirmos knygos audio? smile.gif
*

butent vadovelio audio domina ar uzduociu knygos? siaip turiu viska, galesiu atsiusti per skype smile.gif
o del 5 temu is På vei, tai cia puse pirmo lygio tik, tada tikrai nesaziningai daro, ypac jeigu kaina irgi nemaza
rikis2
as ir noreciau atsakymu pa vei 1 ir 2 lygio, nors pirma baigiau, bet ziuriu yra nemazai pratimu nedarytu, tai pasikartociau tuo paciu 4u.gif
Juvijo
QUOTE(artemide23 @ 2013 02 06, 23:52)
butent vadovelio audio domina ar uzduociu knygos? siaip turiu viska, galesiu atsiusti per skype smile.gif
o del 5 temu is På vei, tai cia puse pirmo lygio tik, tada tikrai nesaziningai daro, ypac jeigu kaina irgi nemaza
*

taip, labai nesaziningai, ypac kad raso kaip ir visur "kursai pradedantiesiems", as ir isivaizdavau, kad baigsim pati zemiausia pradini kursa, o ne puse jo. Tuo labiau, kad niekas net neinformuoja apie tai, o ir kam informuot, jeigu tokie pinigai.. graudu...

egluzez parasiau savo emaila. labai aciu. 4u.gif
Still-dreaming!!!
Norvegijoje tas pats, ejau i valstybine istaiga, mokejau 5000 kr, mokiausi 2men su puse, mokemes 2 val. penkias dienas i savaite, o praejom tik 4 temas. As ten miegojau, man absurdas moket tokius pinigus uz tiek kiek mokina, sneka amzinai ta pati per ta pati. Gal tik man taip nepasiseke.
artemide23
QUOTE(Still-dreaming!!! @ 2013 02 09, 19:43)
Norvegijoje tas pats, ejau i valstybine istaiga, mokejau 5000 kr, mokiausi 2men su puse, mokemes 2 val. penkias dienas i savaite, o praejom tik 4 temas. As ten miegojau, man absurdas moket tokius pinigus uz tiek kiek mokina, sneka amzinai ta pati per ta pati. Gal tik man taip nepasiseke.
*

manau dazniausiai taip buna smile.gif
-ok-
QUOTE(rikis2 @ 2013 02 07, 14:19)
as ir noreciau atsakymu pa vei 1 ir 2 lygio, nors pirma baigiau, bet ziuriu yra nemazai pratimu nedarytu, tai pasikartociau tuo paciu 4u.gif
*

Sveiki, noreciau ir as atsakymus, ax.gif ax.gif blush2.gif
dynamite
Aš dabar pradėjau lankyti Folkeuniversitet B1 lygį, pagal planą išeisim 7 temas. Nors pats tempas nėra didelis, bet man patinka, kad viskas norvegiškai, mokytoja daug pasakoja, kalba paprasta, nesudėtinga suprasti. Dar rašom rašinėlius, gaunam papildomų testų ir lapų. Pratybų atsakymus irgi davė, kad namie daugiau pasimokytumėm. Tik galėtų daugiau diskusijų būti, kad visi jose dalyvautų, nes dabar tik aktyviausi rėkia. Bet šiaip nesigailiu, nes dabar didelė paspirtis besimokant. ax.gif

QUOTE(Still-dreaming!!! @ 2013 02 09, 21:43)
*

glamourrr
gal kas zinote kokiu geru pazinciu saitu norvegijoje- manau neblogai butu ir su tikrais norvegais pabendraut smile.gif
gingin
Sveikutes,

gal kas galite paaiskinti kada naudoti ut ir kada opp? Ar cia tiesiog mintinai reikia ismokti? Niekur nerandu paaiskinimo:(
Cia pvz.
De har spist opp maten.
Dere må drikke opp kaffen.
Jeg har brukt opp alle pengene.
De har slitt ut skoene.
De har lest ut boka.
Du må holde opp ! (slutte)
Jeg holder ikke ut ! (klarer ikke mer)
DeilaDeila
Sveiki, ir as su vyru savarankiskai pradejau mokytis norvegu kalba.. esam Pa vei 3 pamokoj wink.gif
artemide23, esi tikra saunuole, suzaveta esu tavimi. Labai tau aciu! Naudojuosi tavo pateiktomis pamokomis ir uzduotimis, is pradziu pati ismokstu ir issiaiskinu, o tada vyra mokau smile.gif
Buciau be galo dekinga jei galeciau ir as gauti Pa vei knyga, uzduotis ir CD, aisku ir uzduociu atsakymai nepamaisytu blush2.gif
artemide23
user posted image

QUOTE(glamourrr @ 2013 02 13, 19:10)
gal kas zinote kokiu geru pazinciu saitu norvegijoje- manau neblogai butu ir su tikrais norvegais pabendraut smile.gif
*

pazinciu nezinau, zinau tik kelis psl kur galima susirasinejimo draugu susirasti smile.gif

QUOTE(gingin @ 2013 02 27, 12:07)
Sveikutes,

gal kas galite paaiskinti kada naudoti ut ir kada opp? Ar cia tiesiog mintinai reikia ismokti? Niekur nerandu paaiskinimo:(
Cia pvz.
De har spist opp  maten.
Dere må drikke opp  kaffen.
Jeg har brukt opp  alle pengene.
De har slitt ut  skoene.
De har lest ut  boka.
Du må holde opp ! (slutte)
Jeg holder ikke ut ! (klarer ikke mer)
*

man i akis nepapuole tokios taisykles, tai turbut kad reikia mintinai ismokti 4u.gif

QUOTE(DeilaDeila @ 2013 02 28, 22:35)
Sveiki, ir as su vyru  savarankiskai pradejau mokytis norvegu kalba.. esam Pa vei 3 pamokoj wink.gif
artemide23, esi tikra saunuole, suzaveta esu tavimi. Labai tau aciu! Naudojuosi tavo pateiktomis pamokomis ir uzduotimis, is pradziu pati ismokstu ir issiaiskinu, o tada vyra mokau  smile.gif
Buciau be galo dekinga jei galeciau ir as gauti  Pa vei knyga, uzduotis ir CD, aisku ir uzduociu atsakymai nepamaisytu  blush2.gif
*

user posted image nera uz ka smile.gif svarbiausia, kad kazkam padejo mano "rasymas" user posted image
gingin
Cia neblogas saitas pradedantiesiems

http://www.ntnu.edu/now/chapter1
linole
QUOTE(DeilaDeila @ 2013 03 01, 00:35)
Buciau be galo dekinga jei galeciau ir as gauti  Pa vei knyga, uzduotis ir CD, aisku ir uzduociu atsakymai nepamaisytu  blush2.gif

Ir aš norėčiau. drinks_cheers.gif
artemide23
QUOTE(linole @ 2013 03 02, 10:20)
Ir aš norėčiau.  drinks_cheers.gif
*

i AZ smile.gif
artemide23
user posted image

QUOTE(glamourrr @ 2013 02 13, 19:10)
*

Radau pazinciu psl
gaaabriele
Sveiki, gal kas netycia turite atsiskanave sia knyga Norvegų kalbos praktinis mokymosi kursas? smile.gif
smilty
QUOTE(gaaabriele @ 2013 03 05, 18:22)
Sveiki, gal kas netycia turite atsiskanave sia knyga Norvegų kalbos praktinis mokymosi kursas? smile.gif
*

Turim mirksiukas.gif
gaaabriele
QUOTE(smilty @ 2013 03 05, 20:11)
Turim  mirksiukas.gif
*

Gal nuoroda galima i saltini? Aciu 4u.gif
gaaabriele
Aciu smilty, kad pasidalino knyga 4u.gif
artemide23
Sveikos user posted image
Jeigu moki norvegu kalba, ir moki aiskiai paaiskinti gramatika, gal nori prisijungti prie komandos, i naujai kuriama internetini psl skirta norvegu kalbai mokintis? smile.gif tai gali buti galimybe uzsidirbti truputis papildomu pinigu smile.gif tiksliau reikalingas zmogus kuris galetu mokinti per skype smile.gif jeigu kas noretu, rasykit i AZ smile.gif
panterra86
Sveikutesnoreciau ir as mokintis norvegu kalbos. Kaip Jus cia mokynates savarankiskai ja ?
artemide23
Mokytoja jau rasta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(panterra86 @ 2013 03 17, 16:37)
Sveikutesnoreciau ir as mokintis norvegu kalbos. Kaip Jus cia mokynates savarankiskai ja ?
*

1 temoje yra parasyti tekstai, gramtika ir uzduotys smile.gif Iskylus klausimams, visada cia rasi atsakyma smile.gif
dynamite
Artemide, o ka patartum daryti, kad prasilausciau kalbejime? Nes dabar dabar jau neblogai rasau ir skaitau, bet kai reikia sneket, daug zodziu isgaruoja is galvos, nebeiseina normalaus sakinio suregzti doh.gif galimybes pasipraktikuoti darbe neturiu, nes dar nedirbu.
artemide23
QUOTE(dynamite @ 2013 03 18, 16:45)
Artemide, o ka patartum daryti, kad prasilausciau kalbejime? Nes dabar dabar jau neblogai rasau ir skaitau, bet kai reikia sneket, daug zodziu isgaruoja is galvos, nebeiseina normalaus sakinio suregzti  doh.gif galimybes pasipraktikuoti darbe neturiu, nes dar nedirbu.
*

o buna, bent kokiu nors situaciju, kad reikia kalbeti? jeigu pvz zinai kad reikes kalbeti, mintyse susideliok sakinius, ir susikurs dialoga, ka tu turetum pasakyti, ka tau galetu atsakyti, jeigu mintyse kelis kartus taip su savimi pasikalbesi, tai po to gyvai irgi bus lengviau kalbeti, ir dar didelis pliusas kalbeti ne mintyse, o garsiai, tada liezuvis pripranta prie tariamu zodziu ir geriau juos isimena pasamoneje

smile.gif
gingin
Sveikos,

gal galit kas pasakyti, ka reikia moketi B1 lygiui, na kokiam temom kalbėti, gramatika, gal kas kokiu testu ar uzduociu turite?
artemide23
QUOTE(gingin @ 2013 03 20, 14:39)
Sveikos,

gal galit kas pasakyti, ka reikia moketi B1 lygiui, na kokiam temom kalbėti, gramatika, gal kas kokiu testu ar uzduociu turite?
*

user posted image

Reiketu patiksinti smile.gif kalbi apie prøve 3 ar aplamai apie B1 lygi?
Siaip pagrindine gramatika praeinama per du pirmus lygius.
Jeigu kalbi apie prøve 3, tai gramatiniu uzduociu ten nera, jie ziuri kaip moki gramatika is rasineliu. o temos tai ivairiausios. ekonomine situacija salyje, medicina, mokslai, sveikatos sistema, .... temu galybe gali buti.
escada*
haloo 4u.gif
na sveikos,ir as bandysiu prie jusu jungtis.
katik nutraukiau 3 menesius pralankytus kursus sad.gif taigi reikia dabar pasimokyti savarankiskai smile.gif nuo ppat pradziu verysad.gif
artemide23
QUOTE(escada* @ 2013 03 20, 15:36)
haloo 4u.gif
na sveikos,ir as bandysiu prie jusu jungtis.
katik nutraukiau 3 menesius pralankytus kursus sad.gif taigi reikia dabar pasimokyti savarankiskai smile.gif nuo ppat pradziu verysad.gif
*

Tokie blogi kursai buvo? smile.gif
Akvilchikas
Labas, mergaites, gal priimsite? Pradejo tetis mokytis, jis uzmete kalba, o kadangi mano MB tame kraste, tai nusprendziau ir as pasimokyti blush2.gif
Jusu tema stebiu, tik dabar isidrasinau parasyti. Zaidziu su pirma pamoka, nagrinejuos, garsiai tariu zodzius, verciu tai, ko nesuprantu, faina bigsmile.gif Gal praziurejau, nes nuorodas visas nusikopinau, bet gal turite Lietuviu-norvegu, norvegu-lietuviu kalbos zodyna el. varainte? Atsiprasau jeigu kartojuos...

beje, dar klausimukas is pirmos pamokos, atsakymo neradau, paciai smegenai nesusviete doh.gif blush2.gif
Og...... heter du? Irasyciau HVA ax.gif
Og.....heter JAN. Ka cia irasyti reiktu?
artemide23
QUOTE(Akvilchikas @ 2013 03 21, 12:52)
Labas, mergaites, gal priimsite? Pradejo tetis mokytis, jis uzmete kalba, o kadangi mano MB tame kraste, tai nusprendziau ir as pasimokyti blush2.gif 
Jusu tema stebiu, tik dabar isidrasinau parasyti. Zaidziu su pirma pamoka, nagrinejuos, garsiai tariu zodzius, verciu tai, ko nesuprantu, faina bigsmile.gif Gal praziurejau, nes nuorodas visas nusikopinau, bet gal turite Lietuviu-norvegu, norvegu-lietuviu kalbos zodyna el. varainte? Atsiprasau jeigu kartojuos...

beje, dar klausimukas is pirmos pamokos, atsakymo neradau, paciai smegenai nesusviete doh.gif  blush2.gif 
Og...... heter du? Irasyciau HVA ax.gif
Og.....heter JAN. Ka cia irasyti reiktu?
*

og HVA heter du? - o kuo tu vardu?
Og HAN heter Jan. O jo vardas Jan. smile.gif
artemide23
beje tarima mokinkis tik su audio, kol neismoksi kaip tariasi zodziai, tik tada gali jau savarankikai skaityti smile.gif nes kitaip ismoksi neteisiklinga tarima ir taves niekas nesupras smile.gif
Akvilchikas
QUOTE(artemide23 @ 2013 03 21, 20:56)
beje tarima mokinkis tik su audio, kol neismoksi kaip tariasi zodziai, tik tada gali jau savarankikai skaityti smile.gif nes kitaip ismoksi neteisiklinga tarima ir taves niekas nesupras smile.gif
*

Aciu labai, pasirodo, mano mastymas buvo teisingas lotuliukas.gif Zinai, darbe audio nepaklausysi, bet parlekus namo, tik tai ir darau...MB juokiasi, jis ta kalba puikiai moka, tiek metu pragyvenes, o as jam kai uzlankstau savo tarimu ka, tai leipsta is juoko lotuliukas.gif Todel geriau pasiklausiu cia, kad maziau juoko jam butu cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.