Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai V

Primenu del 1 ir 2 lygio grupiu mokslams per skype. Zadu pradeti uz 1-2 savaiciu.
Atsakyti
Laba diena, as noreciau prisijungti prie jusu, visiskai nemoku ne vieno zodelio, o norvegijoje jei viskas gerai busiu jau vasara doh.gif , buvau ir praeita vasara, tai bandziau susikalbeti angliskai, bet manau, kad labiau reikia ismokti norvegu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2013 01 08, 22:51)
Primenu del 1 ir 2 lygio grupiu mokslams per skype. Zadu pradeti uz 1-2 savaiciu.


nepamiršk manęs tongue.gif 4u.gif aš į pirmą lygį noriu ax.gif
Atsakyti
Kaip nuo pirmos temos pradėjusiems jau pavyko įsisavinti norvegų kalbą ? smile.gif gerai jau mokat ? be problemų susikalbat ? smile.gif penkti metai visgi jau eina smile.gif
Atsakyti
Sveiki, as irgi mokausi sia kalba. vis paskaitineju si skyreli. Rudeni baigiau kursus pradedantiesiems, mokemes is knygu PÅ Vei ir baigem 5skyrius. Noreciau daugiau ismokti, nes vasara vaziuoju i Norge. Noreciau daugiau suzinoti kokie cia kursai per skype? Gal butu galima placiau apie juos? Buciau dekinga.
Atsakyti
Dabar turiu isbegti trumpam, veliau parasysiu apie kursus smile.gif

Kas klause ar susikalbam norvegiskai, tai taip, butent man isejo savarankiskai ismokti kalba, ir dirbu norvegu mokykloje kaip dvikalbe mokytoja ir asistente smile.gif
Atsakyti
Siaip 1 lygis einamas is vadovelio På vei (1-10 temos)
2 lygis tas pats vadovelis (11-17 temos)
Kaina uz lygi 500 kr (litais kazkur 220)
Du kartus per savaite. Dazniausiai vakarais, apie 20 val +/- (Norvegijos laiku)
Aiskinu trumpai temos gramatika, nes vadovelyje ji yra parasyta norvegiskai, savarankiskai issinagrinejat tema, t.y. issiverciat tekstus/dialogus, klausotes tu tekstu/dialogu audio ir darot uzduotis. Kai susitinkame skype tas uzduotis tikrinames, jeigu kazkam kazkas neaisku, aiskinu. Jeigu uzduotyje yra klaidu pasakau kaip turi buti ir kodel. Per savaite praeiname 1 tema, t.y. tema praeinama per du kartus. Kas kazkiek temu duodu testa, kad pasitikrintumete zinias.
Viskas rastu.
Atrodo viskas g.gif
user posted image
Atsakyti
As labai noreciau, taciau dabar nezinau kaip daryti, nes is knygos as mokiausi tik 5skyrius. Cia is tos, kur, ne kelias nupiestas, bet medziai, miskas ir takelis, taigi dabar net nezinau ar isvis turiu ta knyga is kurios mokotes Jus? Baigimo pazymejime irasyta: ivadinis kursas, tad turbut delto tik 5 ir baigem. Dar as auginu maziuka, jam du metai, tai kaip butu, jeigu negaleciau paskirta diena prisijungti? Nezinau ka daryti? Mokytis, tai as noriu ir sutinku prisijungti i grupe, tik kad man truksta 5skyriu. Ka galite patarti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juvijo @ 2013 01 10, 14:29)
As labai noreciau, taciau dabar nezinau kaip daryti, nes is knygos as mokiausi tik 5skyrius. Cia is tos, kur, ne kelias nupiestas, bet medziai, miskas ir takelis, taigi dabar net nezinau ar isvis  turiu ta knyga is kurios mokotes Jus? Baigimo pazymejime irasyta: ivadinis kursas, tad turbut delto tik 5 ir baigem. Dar as auginu maziuka, jam du metai, tai kaip butu, jeigu negaleciau paskirta diena prisijungti? Nezinau ka daryti? Mokytis, tai as noriu ir sutinku prisijungti i grupe, tik kad man truksta 5skyriu. Ka galite patarti?  4u.gif


Del laiko, tai del to ir buna viskas rastu, kad tie, kas negalejo dalyvauti pamokoje, jiems patogiu laiku galetu savarankiskai pasitikrinti uzduotis, nes viskas lieka chato istorijoje. smile.gif

O va del to, kad tik puse 1 lygio praeita, tai jeigu grupe nesusidarys dabar, vel bandysiu kurti uz 2-3 menesiu, iki tada nebent savarankiskai galima butu praeiti tuos likusius 5 skyrius, jeigu butu klausimu, galima butu kreiptis i mane, visada padedu smile.gif Beje vadovelis tas is kurio ir as mokau. Tiesiog netgi tame vadovelyje parasyta, kad antras lygis prasideda nuo 11 temos. Jus praejot puse pirmo lygio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2013 01 10, 19:32)
Del laiko, tai del to ir buna viskas rastu, kad tie, kas negalejo dalyvauti pamokoje, jiems patogiu laiku galetu savarankiskai pasitikrinti uzduotis, nes viskas lieka chato istorijoje. smile.gif

O va del to, kad tik puse 1 lygio praeita, tai jeigu grupe nesusidarys dabar, vel bandysiu kurti uz 2-3 menesiu, iki tada nebent savarankiskai galima butu praeiti tuos likusius 5 skyrius, jeigu butu klausimu, galima butu kreiptis i mane, visada padedu smile.gif Beje vadovelis tas is kurio ir as mokau. Tiesiog netgi tame vadovelyje parasyta, kad antras lygis prasideda nuo 11 temos. Jus praejot puse pirmo lygio smile.gif


aciu 4u.gif tai as tada bandysiu pati aiskintis, ir jeigu ko nesuprasiu, tai tikrai kreipsiuosi. blush2.gif 4u.gif as turiu gramatikos knyga, skaitau ir kazka mokausi, klausau radija. sunku, na, bet
jeg er flink. blush2.gif tikiuosi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juvijo @ 2013 01 10, 22:15)
aciu 4u.gif tai as tada bandysiu pati aiskintis, ir jeigu ko nesuprasiu, tai tikrai kreipsiuosi.  blush2.gif  4u.gif  as turiu gramatikos knyga, skaitau ir kazka mokausi, klausau radija. sunku, na, bet
jeg er flink.  blush2.gif tikiuosi.  ax.gif


Jeigu reikia, galiu atsiusti vadoveli På vei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2013 01 13, 05:43)
Jeigu reikia, galiu atsiusti vadoveli På vei smile.gif


4u.gif aciu, bet mokykloj, kur baigiau kursus pirkau ir knyga ir pratybas. 4u.gif
Atsakyti