Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai V

QUOTE(jurguze @ 2013 01 15, 19:52)
Galit paaiškinti, kodėl:
Da han *** syk, kjørte jeg ham hjem. Ir Da *** han glad. Kodėl pirmam sakinyje yra pirmiau veiksnys, paskui tarinys, o antrame - inversija? g.gif
Papildyta:
Beje, gal galite atsiųsti Pa Stein vadovėlį ir pratybas? jurgavilk@yahoo.com


Pirmuoju atveju DA reiskia KAI (jungtukas), o kitu atveju TADA (prieveiksmis), kitaip tariant galima priskirti prie laiko aplinkybes, todel veiksmazodis antroje vietoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 16 sausio 2013 - 00:24
QUOTE(dynamite @ 2013 01 15, 21:02)
Išsiunčiau  4u.gif




Buciau dekinga jei ir man atsiustumet loretele79@yahoo.com blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loretele: 16 sausio 2013 - 17:13
QUOTE(Loretele @ 2013 01 16, 18:13)
Buciau dekinga jei ir man atsiustumet  loretele79@yahoo.com  blush2.gif


Oho. As irgi noriu. bigsmile.gif

lkarosiene@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freewind: 16 sausio 2013 - 19:30
Sveikos mokinukes, norejau paklausti kokiam tiksui mokotes kalba, ar ruosiates isvykti?

Atsakyti
QUOTE(dynamite @ 2013 01 15, 22:02)
Išsiunčiau  4u.gif

Ačiū, bet man labai reikia Stein på stein blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(just_agne @ 2013 01 14, 22:02)
Sveikos:)

As turiu noro toliau gilinti norvegu kalbos zinias. Butu saunu jeigu dar bendraminciu butu:) siaip esu 3 lygius (B2) isejusi. Bet bet kokiu atveju truksta gramatiniu ziniu, bei reikia plesti zodyna. Tad jeigu dar atsirastu norinciu, gal butu imanoma ka nors suorganizuoti. ;-)


Labas

Ieskau, kas noretu mokytis kartu su manim. Esu baigusi Stein pa stein vadoveli. Teoriskai turiu B1 lygi. Dabar tureciau pradeti Her pa berget. Gal noretum mokytis kartu? Butu galima suformuoti nedidele grupele zmoniu ir kreiptis i kuri nors mokymo centra ir samdytis mokytoja, nes aukstesniu lygiu, kaip tikriausiai pastebejai, tiesiog siaip neorganizuoja, o individualios pamokos brangios.
Atsakyti
Galiu atsiusti Stein pa stein per skype, kam reikia rasykit AZ smile.gif
Atsakyti
Gal norit skype pokalbių kambarį sukurti kuriame tik Norvegiškai bendrautumėme? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jegheterj @ 2013 01 20, 22:59)
Gal norit skype pokalbių kambarį sukurti kuriame tik Norvegiškai bendrautumėme? smile.gif


Jeigu kursite, tai siulyciau, kiekvienam pokalbiui (ar susirasinejimui) galvoti tema apie kuria bendrautumete, tada iki pokalbio galima butu pasiruosti kazka, zodzius pasiziureti ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2013 01 18, 08:19)
Ačiū, bet man labai reikia Stein på stein blush2.gif



Oi, kadangi perskaičiau Pa Stein, automatiškai Pa vei susirode.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
noreciau prisijungti prie jusu grupes smile.gif kolkas privaciai baigiau pirma lygi, knyga "Norsk for utlendinger", dabar bandau savarankiskai mokytis "På vei" pirmą lygį smile.gif
prisijungciau ir prie kursu organizuojamu skype, tik kolkas galvoju, kad pirmas lygis bus man per lengva nuo pradziu, o antras gali buti per sunku biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(dynamite @ 2013 01 14, 00:27)
Jei turit medžiagą, tai nėr problemų tuos penkis skyrius pereiti smile.gif Jei reikės info ar atsakymų, rašykit, aš visą knygą jau išėjau, turiu atsakymus smile.gif

o jūs turit kažkur visus atsakymus knygos susirašius? jei taip aš jų labai norėčiau, būtų daug paprasčiau savarankiškai baigt mokytis pirmą lygį smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kartais zinote gal yra kokia svetaine, kur butu nurodyti stein paa stein arbeidsbok pratimu atsakymai. Mokausi savarankiskai ir net nezinau, ar gerai atlieku pratimus sad.gif
Atsakyti