Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus krašto statybos

Nameliai ant vištos kojelės, tęsiam pokalbius.
Pavasaris ant nosies, tauta! bigsmile.gif


user posted image

Paskutinė tema
Atsakyti
Sveiki visi,

Kaip reikalai reikaliukai 4u.gif ? Mes persikelem i vidu - dziovinam nama po tinkavimo. Tai jau grazu biggrin.gif

Kaip su lauko durim suvargom doh.gif Buvau per anksti apsidziaugus, kad radom doh.gif Kai paskaiciau sutarti, tai silpna pasidare. Esu teisininke, tai bandziau suderinti, kad papildytu sutarti, o kie ne pro kur doh.gif Padekit, gal kas galit ka rekomenduoti 4u.gif ?
O siaip tikrai nerekomenduoju prasideti su "Duru fabriku". Jokio dialogo, jokios numatytos atsakomybes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazati @ 2013 01 16, 13:40)
Sveiki visi,

Kaip reikalai reikaliukai  4u.gif ? Mes persikelem i vidu - dziovinam nama po tinkavimo. Tai jau grazu  biggrin.gif

Kaip su lauko durim suvargom  doh.gif Buvau per anksti apsidziaugus, kad radom  doh.gif Kai paskaiciau sutarti, tai silpna pasidare. Esu teisininke, tai bandziau suderinti, kad papildytu sutarti, o kie ne pro kur  doh.gif Padekit, gal kas galit ka rekomenduoti  4u.gif ?
O siaip tikrai nerekomenduoju prasideti su "Duru fabriku". Jokio dialogo, jokios numatytos atsakomybes  blink.gif

Jeigu norite siltu duru, tai uzklauskite Kaunieciu temoje Vilienes arba Giedruoles, jie kazkur ypac siltas duris dares.
Atsakyti
Jei kažkam jau reikia tapetų, Dubingiuose iki sausio pabaigos 20% nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(Mazati @ 2013 01 16, 15:40)
Sveiki visi,

Kaip reikalai reikaliukai  4u.gif ? Mes persikelem i vidu - dziovinam nama po tinkavimo. Tai jau grazu  biggrin.gif

Kaip su lauko durim suvargom  doh.gif Buvau per anksti apsidziaugus, kad radom  doh.gif Kai paskaiciau sutarti, tai silpna pasidare. Esu teisininke, tai bandziau suderinti, kad papildytu sutarti, o kie ne pro kur  doh.gif Padekit, gal kas galit ka rekomenduoti  4u.gif ?
O siaip tikrai nerekomenduoju prasideti su "Duru fabriku". Jokio dialogo, jokios numatytos atsakomybes  blink.gif


Mes daremes duris "duru fabrike" , bet tik Kaune,nes esam kaunieciai 4u.gif Kas patiko,kad tikrai laikesi terminu, istate atrodo irgi kokybiskai, jokiu priekaistu jiems neturim schmoll.gif Idomu kas jums pas juos uzkliuvo g.gif
O gal galit parasyti kokiu budu dziovinat nama g.gif , nes pas mus irgi istinkuota ir dabar dar laiptus isbetonavo, tai dregmes oi kiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriukas5 @ 2013 01 16, 18:28)
Jeigu norite siltu duru, tai uzklauskite Kaunieciu temoje Vilienes arba Giedruoles, jie kazkur ypac siltas duris dares.


4u.gif

QUOTE(cashmira @ 2013 01 16, 22:35)
Mes daremes duris "duru fabrike" , bet tik Kaune,nes esam kaunieciai  4u.gif  Kas patiko,kad tikrai laikesi terminu, istate atrodo irgi kokybiskai, jokiu priekaistu jiems neturim  schmoll.gif  Idomu kas jums pas juos uzkliuvo  g.gif
O gal galit parasyti kokiu budu dziovinat nama  g.gif  , nes pas mus irgi istinkuota ir dabar dar laiptus isbetonavo, tai dregmes oi kiek  doh.gif


Mes su vilnieciais nesusitarem. Sutartis blink.gif Is principo tokios niekada nepasirasyciau. Is tikruju, nebenoriu plestis. Uzteko pasiskaityti galybe skundu apie juos doh.gif
Gal reikia i Kauno atstovybe kreiptis biggrin.gif ? Per tas duris nei isores tinkuoti pabaigt negalejo, nei vidaus doh.gif

Mes issinuomavom galinga dregmes surinktuva, name palaikom +23, porakart per diena vedinam po 10-15 min., sudarydami skersvejus. Dregmes surenka tikrai labai daug, nepasakysiu dabar tiksliai, nes zarna tiesiai i kanalizacija ivesta. Be surinktuvo butu blogai, jauciu, viskas zliaugtu upeliais, nes dabar su surinktuvu teka langai doh.gif Per pietus nevalgom, o vaziuojam sluostyt langu biggrin.gif

Laukiu kaip isganymo kada isdzius sienos. Tada apdailininkai prades savo darbus.
Atsakyti
Na, mes ištinkavome dar vasarą, vienas anksčiausiai padarytų darbų buvo. Elektrikai vietomis jau tinke skobė kanalėlius laidams, man atrodė neprotingai anksti tinkuoti. Bet išdžiuvo per vasarą, ir antrą aukštą jau pradeda dažyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2013 01 16, 23:38)
Na, mes ištinkavome dar vasarą, vienas anksčiausiai padarytų darbų buvo. Elektrikai vietomis jau tinke skobė kanalėlius laidams, man atrodė neprotingai anksti tinkuoti. Bet išdžiuvo per vasarą, ir antrą aukštą jau pradeda dažyti rolleyes.gif


Negasdinkit biggrin.gif Visa vasara dziovinot??
Pas mus elektra jau isvedziota pries tinkavima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazati @ 2013 01 16, 22:50)
Negasdinkit biggrin.gif Visa vasara dziovinot??
Pas mus elektra jau isvedziota pries tinkavima  ax.gif

Taip natūraliai gavosi, nespecialiai darėm biggrin.gif Bet išdžiuvo kapitaliai biggrin.gif
Pas mus užsakytu laiku atėjo tinkuoti ir ištinkavo, pirmam aukšte dar elektros nebuvo spėję išvedžiot. Bet nėr to blogo, sienos užtat sausos.
Atsakyti
Labas vakaras,


šiuo metu ieškome architekto.

Sklypas vilniaus raj., gal galite rekomenduoti architektus?

Būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vita_Z: 25 sausio 2013 - 22:52
Laba diena Vilniečiai smile.gif


ar kas nors dar statosi namus Vilniuje ar Vilniaus raj. ? smile.gif

Dėl architekto apsispręsim artimiausiu metu ir pradėsim projektavimo bei statybų leidimo etapą.

Mūsų sklypas Papiškėse, už Pilaitės.

Būtų malonu rasti kaimynų smile.gif

Visiems geros dienos
Atsakyti
Mes tarp Papiškių ir Pilaitės gyvensim. Tarpukyje, kuris vadinasi Papiškių kaimas, bet nesiekia kaimo biggrin.gif
Susiradt architektą? Mums Aidas Matulaitis projektavo, liuks susidirbom, bendraujam iki šiol ir dar gerbūvį mums darys rolleyes.gif
Atsakyti