Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada sodinti vaikutį?

Aš taip pat manau, kad jau tokio amžiaus pats turėtu sedėti. pabandykite mankštą su lankais. paimk lankelius ir duok jam įsikibti, o pati iškito galo kelk ir taip kelis kartus per dieną. O kaip tu vitaminą D duodi??????
Atsakyti
Mano dukrytė atsisėdo 7 mėn. Tai irgi vėlokai , mes taip pat lankėm masažus ir mankšteles. Bet taip buvo manau dėl to kad organizmas neisisavino kalcio, kai atlikom šlapimo tyrimus dėl kalcio, tai atsakyme rodė tik labai mažą jo kiekį iki normos buvo labai toli. Taip buvo dėl to pasak gydytojos kad mažai gauna vitamino D ( nors davinėjau kiekvieną dieną po 3 lašus) Tada buvo skirt vitamino D ampulę, ir geriamas kalcis. Na po kurio laiko vėl darėm tyrimus ir kalio kiekis buvo didesnis,bet normos dar nebuvo. Taip mes išgėrėm rodos 3 buteliukus kalcio. Tada vaikas atsisėdo, pradėjo digti dantukai, poto labai greitai pradėjo šliaužiot, atsistot lovytėj. Žodžiu kai gulėjo negalėjo atsisėsti mes taip pat nerimavome, bijojome kad kas nebūtų blogai , o kai atsisėdo jus neįsivaizduojat kaip mes džiaugėmės. Na o toliau viskas vyko labai staigiai, beveik 11 mėn . dukrytė padarė 3 pirmuosius žingsnelius, ir greitai pradėjo pati laisvai vaikščiuoti.
Atsakyti
QUOTE(sieka @ 2007 04 25, 22:20)
Aš taip pat manau, kad jau tokio amžiaus pats turėtu sedėti. pabandykite mankštą su lankais. paimk lankelius ir duok jam įsikibti, o pati iškito galo kelk ir taip kelis kartus per dieną. O kaip tu vitaminą D duodi??????


po 2 lasiukus, dar duodu zuvu tauku ir vit. Multitabs
Papildyta:
QUOTE(Ulanakė @ 2007 04 25, 22:55)
Mano dukrytė atsisėdo 7 mėn. Tai irgi vėlokai , mes taip pat lankėm masažus ir mankšteles. Bet taip buvo manau dėl to kad organizmas neisisavino kalcio, kai atlikom šlapimo tyrimus dėl kalcio, tai atsakyme rodė tik labai mažą jo kiekį iki normos buvo labai toli. Taip buvo dėl to pasak gydytojos kad mažai gauna vitamino D ( nors davinėjau kiekvieną dieną po 3 lašus) Tada buvo skirt vitamino D ampulę, ir geriamas kalcis. Na po kurio laiko vėl darėm tyrimus ir kalio kiekis buvo didesnis,bet normos dar nebuvo. Taip mes išgėrėm rodos 3 buteliukus kalcio. Tada vaikas atsisėdo, pradėjo digti dantukai, poto labai greitai pradėjo šliaužiot, atsistot lovytėj. Žodžiu kai gulėjo negalėjo atsisėsti mes taip pat nerimavome, bijojome kad kas nebūtų blogai , o kai atsisėdo jus neįsivaizduojat kaip mes džiaugėmės. Na o toliau viskas vyko labai staigiai, beveik 11 mėn . dukrytė padarė 3 pirmuosius žingsnelius, ir greitai pradėjo pati laisvai vaikščiuoti.


na mes ir vartojom kalci, tik mums buvo israsyta milteliais, dedavau juos i vaiko maisteli, po kiek laiko tada ir pradejo vartytis..greitu laiku eisim pas gydytoja tai tuo paciu reiks paprasyti kad padarytu toki tyrimuka smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mano mergyte ir turi virssvorio bet sedejimui itakos nera, ji svere pries pora savaiciu 12.100 ir ugis jos 76 cm.O ka sako vaiku pediatre?
Atsakyti
mano suneliui 7,5 men, jis ir nerodo jokios iniciatyvos sestis...Ar normalu? Atsakykit, mamytes g.gif Bet vartosi kaip kotletukas keptuveje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangutė @ 2007 04 26, 10:27)
mano suneliui 7,5 men, jis ir nerodo jokios iniciatyvos sestis...Ar normalu? Atsakykit, mamytes  g.gif Bet vartosi kaip kotletukas keptuveje  biggrin.gif


Šiaip tai net nežinau aš auginu antara vaiką, bet jie abu vystėsi skirtingai. Bernužėlis buvo stipresnis ir lyginant juos abu panelė viskuom veluoja savaite o kartais ir dviem, nes ji daug ramesnė ir jai niekur labai nereike nei eiti nei kur skubėti, svarbu jos niekas netampo ir jai ramu. Todėl, turbūt kiekviena mama turi stebėti savo mažyli, nes tik ji mato savo lelių kiekvieną dieną ir žino jo poreikius. Tik vieną žinau tikrai, kad su vaiku reik dirbti kiekvieną dieną, netgi kiekvieną valandą ir jį visko mokyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sieka: 26 balandžio 2007 - 13:11
Mano ir vaikai abu labai skirtingai vystesi mazoji siek tiek paveluotai bet as su ja zaidimo formomis mokinomes sedeti, mokomes pacios atsisesti,taip ir vaikscioti bandome mokintis bet jos pilvukas jei maiso i prieki tempia, man atrodo reiktu ir su medikais pasitarti mirksiukas.gif
Atsakyti
kai mano dukrai suejo 6men.-ji nesedejo. gydytoja mus prigasdino ir nusiunte darytis klubo sanario nuotrauku, "pripaise" rachita!!! blink.gif nu be zodziu... nu ir mes nuvaziavom i grybo gatve- diagnostikos centra. aciu gydytojui, kuris mus nuramino, kad nera ten jokio rachito, su klubo sanariais viskas ciki. ir visai yra normalu 2 menesiu nukrypimai sedejimo atzvilgiu. ir ka jus manot, praejus vos trims dienoms dukra pradejo sedeti...
Atsakyti
kaip del masininiu keduciu nzn,bet apie kudykiu sedejima esu girdejusi.kad sodinti galima tik tuomet kai kudykis berepliodamas pats atsiseda.o su maniske buvo taip:
as pamaciusi,kad menesiuku vyresne mano dukrytes pusesere pasodinta kuo puikiausiai sedi uzsimanaiu ir as,bet kad ir kiek besodindavau savo mergyte(ji buvo apie 5,5 men)ji ilgai neisededavo nuvirsdavo matyt,todel kad yra nemazo ugio 72cm dabar.poto pamacius kad nieko gero neiseina,nustojau ja mucint:)ir uolia ji po kokio menesiuko ismoko pati netik slaiuziot,ir atsisest,bet ir jau ropoja,dabar mes 7men ir keliu dienu.
Atsakyti
mazyle 6men pati atsisedo, tai nu tada ir sodiname smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsne @ 2007 04 25, 01:10)
nebezinau nei ka daryti..mano 9 menesiuku kleciukas nesedi..na kai pasodinu pasedi kelias minutes ir tada krenta i sona arba ant nugarytes..paprasciausiai neislaiko pusiausvyros verysad.gif lankem ir masaziukus pora kartu, sake kad raumenukai isitempe, is neorolgo puses jokiu pakitimu nerasta..tiesa,vartosi gerai tik nuo 7,5men..ir svoris nemazas..apie 11kg,sakau gal tai turi itakos..
gal kas turim siuo klausimu patirties?


Mano mazei 8,5 men. ir irgi nesedi ar pasedi labai trumpai ir virsta, pati neatsiseda, nors ir stengiasi. Darom spec. pratimus, kaip rase kazkuri mamyte, reikia dirbt su vaiku, rezultatai yra, tik labai pamazu. Nesedi, nes nugaros raumenukai silpni. As nepergyvenu, nes, kiek zinau, as pati labai ilgai nesedejau. Na, o mano dukrelei visai nepatinka tie pratimai, kuriuos reikia daryti ir sedeti ji visai nenori, zaidzia tik ant pilvo guledama. Gydytoja kaskart kraipo galva, buvom ir pas kineziterapeute, tai ji sake, kad viskas gerai, ateis laikas ir sedes. Tai va, nepergyvenk drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mūsų gydytoja sako, kad iki aštuonių mėn. vaikas gali nesėdėti, bet nuo aštuonių pasodintas jau turi tvirtai sėdėti.
Mano dukrytė pasodinta normaliai sėdi nuo šešto mėnesio, bet pati atsisėda nuo lygaus pagrindo tik kartais net ir dabar. Šiaip nuo aukščiau atsisėda lengvai. Pusiausvyrą irgi laiko normaliai, nesvyruoja jau seniai. smile.gif
Atsakyti