Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(daffni @ 2013 02 19, 14:57)
bigsmile.gif yra tokiu ciudu?

yra smile.gif nu va kad ir sitas. nuo visokio blogio biggrin.gif
http://www.ebay.co.u...=item256941cc33
Atsakyti
QUOTE(Alexa @ 2013 02 19, 14:10)
Kaip tuos gražius patamsėjimus lakuodami išgavote thumbup.gif ?

Nieko nebereikėjo daryti, viskas jau buvo padaryta: nulakuota, vieta vyriams išfrezuota. Bet pasižiūrėjau, manau buvo daryta taip: mediena patepta tamsiu beicu taip atmestinai, nes tarpeliuse tos tamsumos nėra, paskui kokia kempinėle prabraukta, nes matosi, kad perteklius nuvalytas ir galiausiai nulakuota matiniu laku g.gif Čia spalva taip ir vadinosi: Sendinto ąžuolo, nes jos ąžuolinės yra.
Papildyta:
Turėjom nusipirkę, tik galingesnį, nuo pelių gynėmės. Pelės toliau sėkmingai landžiojo, kol klijais išgaudžiau. Be to, ultragarsas kenkia naminiams gyvūnams ir žmogui, nors jo negirdim.
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2013 02 19, 14:57)
bigsmile.gif yra tokiu ciudu?

Ko tik nėra doh.gif Bet kad neveikia, tai faktas. Kaip mes juokaujam, veikia tik žiemą (kai musių nėr) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 02 19, 16:11)
Ko tik nėra doh.gif Bet kad neveikia, tai faktas. Kaip mes juokaujam, veikia tik žiemą (kai musių nėr) biggrin.gif


pas mane vasara nebuvo, tinklelius sudejus, tai viena kita smile.gif
o dabar atvaziuoju po keliu savaiciu, tai pirmiausia imu siurbli ir siurbiu muses doh.gif jau nebejuokinga... atrodo ka galejom ta uzkamsem, nebesuprantam is kur jos lenda...
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2013 02 19, 16:38)
pas mane vasara nebuvo, tinklelius sudejus, tai viena kita smile.gif
o dabar atvaziuoju po keliu savaiciu, tai pirmiausia imu siurbli ir siurbiu muses doh.gif  jau nebejuokinga... atrodo ka galejom ta uzkamsem, nebesuprantam is kur jos lenda...

Pas mane tas pats, gal ne tiek, kad su siurbliu reiktų gaudyt, bet pastebėjau išlendant per lubinių šviestuvų skyles (pas mus kol kas iljičiaus lempos) doh.gif
Atsakyti
sveiki, tikiuos neišvysit ax.gif atėjau patarimo dėl rankenėlių blush2.gif
Žvalgaus į bronzos atspalvio, gal su keramika, gal be jos. Baldžius mums siūlo derintis prie buit. techn. spalvos, vadinas su pilku metalo atspalviu g.gif Kažkaip mano mintis man atrodo geresnė unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biškis: 19 vasario 2013 - 18:45
Biski, a tai uz sendinta furnitura 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 02 19, 19:19)
Biski, a tai uz sendinta furnitura 4u.gif

tai taip drinks_cheers.gif tik va del atspalvio g.gif

na pvz g.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2013 02 19, 16:11)
Ko tik nėra doh.gif Bet kad neveikia, tai faktas. Kaip mes juokaujam, veikia tik žiemą (kai musių nėr) biggrin.gif

na mano kosmetologei padeda. ju gi visokiu rusiu ir gamintoju yra, vieni gali veikt, kiti ne smile.gif
Atsakyti
zalvarines interjero detales
CIA
Atsakyti
QUOTE(Biškis @ 2013 02 19, 18:44)
sveiki, tikiuos neišvysit  ax.gif atėjau patarimo dėl rankenėlių blush2.gif
Žvalgaus į bronzos atspalvio, gal su keramika, gal be jos. Baldžius mums siūlo derintis prie buit. techn. spalvos, vadinas su pilku metalo atspalviu  g.gif Kažkaip mano mintis man atrodo geresnė  unsure.gif

Noriu atkreipti dėmesį, kad Jūsų virtuvinis dabar atrodo gražiai- taip ramiai, tolygiai. O sudėjus vienokias ar kitokias rankenėles paviršiai apsikraus, apsunks. Siūlau pagalvoti apie paprastus medinius bumbulus nudažytus taip pat, kaip ir spintelių fasadai, kad jie nedominuotų erdvėj. Nes man atrodo, kad aplinkui dar ir taip bus tos furnitūros biggrin.gif
O jeigu reikia pavyzduko, tai prieš keletą dienų REK buvo įkėlusi savo virtuvės foto thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Biškis,2013 02 19, 18:44]

labai graži virtuvėlė. Jei ne paslaptis, gal galite atskleisti kur gaminote? 4u.gif

o del rankenėllių tai norėčiau paantrinti TuDa thumbup.gif
Atsakyti