Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Rabambule @ 2013 02 25, 12:43)
Nuostabus ranku darbai, bet turbut reiks deti kazka,nes bus ijungtos, tai negraziai apsvietimas atrodys, nenugesintas toks..
o man tas stiklo motyvas puikus sprendimas, norint kad koridorius issiplestu, vaiku kambarys sviesos turetu, kur idomumas, ten man jau patinka biggrin.gif

patinka, tai patinka, cia jau kiekvienam savaip . as nemegsti stiklo konstrukciju interjere ir tiek. Jokiu kitu protingu paaiskinimu neturiu, tiesiog asmenines antipatijos - brrrrrrrrrrr salta ir nejauku biggrin.gif Visgi sunaus kambaryje, kad ir negrazu man is principo, bet siaip protingai padaryta - tikrai praplecia erdve.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 25 vasario 2013 - 12:50
QUOTE(murmur @ 2013 02 25, 11:53)
Sveikutes  4u.gif

Man labai patiko uzuolaidu sprendimas  thumbup.gif
Nepatiko plyteles, raudoni dzinguliukai ant sviestuvu ir virtuvinis a la ikejinis toks... smile.gif


Dzinguliukai (rusvi) siuo atveju ir suteikia sviestuvams zavesio, kitaip labai susilietu su bendra erdve. Tai tarsi darbastalio rudu kvadrateliu atkartojimas, tik jau erdveje smile.gif

Kazkas uzsimine del sviestuvu atstumo vienas salia kito - cia jau kur baldas, ten ir sviestuvas jam apsviesti, o atstumas cia pats tas imant bendra lubu plota mirksiukas.gif
user posted image

Du ryskesni sviestuvai sviesioje erdveje atrodytu dar labiau vienas kito, lubos per daug apsunktu, todel jie parinkti butent tokios spalvos smile.gif
Pasirinkima leme ir gera/preinama kaina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2013 02 25, 13:35)
Man rodos, kad tos gilzes galetu buti pora mm aukstesnes, bet jei desi gaubtelius, tada viskas ok.

man ta lempos gaubto apacia prasosi dar kazkokios pabaigos. Gal po uzuolaidini kutuka pakabinti ties kiekvienu lankeliu apcioje  g.gif . Dabar gavosi tokia ilgakakle panele su aukstu kuodu virsuje.

gilzės tokios, kokie patronai, pakelti jas gautųsi nebent jei po patronu dar kažkokį žiedą užmaut, bet jau čia man per sudėtinga matematika lotuliukas.gif

tas "kuodas" padarytas kaip plaukų gumytė - šast ir lieka vienspalvis gaubtas biggrin.gif Mąstau kai nusibos tiesiog kokiu atlasiniu kaspinėliu perišti per susmaukimą 4u.gif
Kutukų turiu, žiūrėjau, segiojau, ale mano akimis jau čigoniškas variantas gaunasi.


QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 25, 13:50)
patarkite dėl rankenėlių  4u.gif  4u.gif

durelės pakankamai modernios, jei būtų techniškai įmanoma, palikčiau be rankenėlių, toks ale pininfarina dizainas hihihi.gif


Cobre, dėl stiklo lubose (jei gerai supratau, kad apie tai kalba), pirmiausia, tai jei neapgalvotas uždengimas išorinėm žaliuzėm, tai vargo vakarienė su prikaitinimu - pas draugus vasarą tiesiog šiltnamis, kondicionieriai varo pilnu pajėgumu unsure.gif O kitu metų laiku purvo kaupykla cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 02 25, 14:36)
cia kazkuri (atsiprasau, kad nebepamenu kuri  ax.gif ) anksciau manes sia nuoroda idejo i tema. vakar dar per stiliu paziurejau. Mane tik suerzino tas stiklas antrame aukste laiptu aiksteleje, o visa kita  patiko. zidinys nerealus - paprastas ir elegantiskas .

As sita interjera jau , kaip po didinimo stiklu esu isnagrineju zurnale "Mano namai" lotuliukas.gif . O stiklas tai ir man nelabai, bet kaip buvo pasakyta, kad juo isgaunamas papildomas sviesos saltinis.
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 25, 13:50)
user posted image

patarkite dėl rankenėlių  4u.gif  4u.gif
suprantu, sunkoka, nes dar nesudėtos plytelės ir išvis nieko nėra, bet... Galvoju apie http://www.auk.lt/in...-rankeneles/167  pirmoje eilėje antras iš dešinės arba trečioje eilėje antros iš dešinės. Bet stabdo, kad bus per sunkus vaizdas tokioms durelėms... gal kažko mažiau puošnaus reikia  g.gif  būtų įdomi jūsų nuomonė  4u.gif


Kol kas nera nieko retro, su kuo deretu nusiziuretos retro rankeneles ax.gif
Esamu momentu man visai patiktu salta plieno spalva smile.gif
Virsutiniu spinteliu galetu buti net su stiklu/skaidriu plastiku, kad kuo maziau matytusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 25 vasario 2013 - 13:10
Merginos, kaip jūs manot, iš ko šito veidrodžio rėmas? Gal iš skardos? Niekaip nerimstu su židinio ortakio uždengimu, prisirinkau pavyzdžių, hibridinsiu iš kelių ir bandysiu kalvio ieškot.user posted image
Femme, auksarankė darbštuolė wub.gif Einu į rūsį, trauksiu senovinius ketinius puodus, reik atšveist, dažyt ir dekoruoti link klasikos. Ar kas nors bandėt, modelinas prie ketaus gerai liptų?
Atsakyti
QUOTE(*MiLi* @ 2013 02 25, 12:50)
user posted image

patarkite dėl rankenėlių  4u.gif  4u.gif
suprantu, sunkoka, nes dar nesudėtos plytelės ir išvis nieko nėra, bet... Galvoju apie http://www.auk.lt/in...-rankeneles/167  pirmoje eilėje antras iš dešinės arba trečioje eilėje antros iš dešinės. Bet stabdo, kad bus per sunkus vaizdas tokioms durelėms... gal kažko mažiau puošnaus reikia  g.gif  būtų įdomi jūsų nuomonė  4u.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif  pirmyn...........


labai grazi ideja su zvakem thumbup.gif
rankeneles deciau kaip savo virtuvej, bumbuliukai tos pacios spalvos kaip ir dureles ax.gif nes kaip suprantu ju daug cia bus, tai kokios imantresnes manau vargintu aki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 25, 14:09)
Einu į rūsį, trauksiu senovinius ketinius puodus, reik atšveist, dažyt ir dekoruoti link klasikos. Ar kas nors bandėt, modelinas prie ketaus gerai liptų?


Ar jie tokie baisus, kad dazyti ar modelinu aplipdyti reik bigsmile.gif
Gal nusveitus kaip tik labai zavingai atrodytu rolleyes.gif, taip sakant "natur produktas" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 25 vasario 2013 - 13:15
QUOTE(mamagabi @ 2013 02 25, 14:13)
Ar jie tokie baisus, kad dazyti ar modelinu aplipdyti reik bigsmile.gif
Gal nusveitus kaip tik labai zavingai atrodytu rolleyes.gif, taip sakant "natur produktas" smile.gif

Ketus nusveitus akimirksniu rudyja. Stai kaip jie ruosiami maisto gaminimui

http://giedrius-v.li....com/74127.html
Atsakyti
Bumbuliukai kaip zvakidziu atkartojimas butu, o jau spalviskai ziureti reikia..jeigu bus kur stiklo deciau stiklo burbuliukus, tada kutu uzmesciauant keliu, jeigu stiklas nea (vazos, sviestuvas), tada vienspalves, o gal juodas, jeigu ju nedaug..zalvario nedeciau..virtuve man labai grazi..megstu paprastuma, kuri pridekoruoti gali biggrin.gif kur pirkote?

kalba eina apie stiklines grindis biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti