Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 22, 09:41)
Ne tuštybė, o būtinumas. Pasikvietus verslo partnerį į namus kavos ir vesti per apšnerkštą laiptinę į butą doh.gif Jei pati pamatyčiau pirkėją su griuvena golfuku, irgi suabejočiau jo sėkme, karti patirtis parodė, kad esu teisi. Atleiskit už komentarą ne į temą smile.gif
Papildyta:
Grikute, šviesi plokštė būt gražiau. Tik nesupratau, kaip Vilniuje nerandat tinkamos akmens plokštės. Taigi link aerouosto yra kaip ir akmenų bazė, ar ten nežiūrėjot?

Visuotine tustybe smile.gif zinau lb pasiturinti verslininka, kuris gyvena bute, nes nemato prasmes investuoti i NT Lietuvoje, uztat turi nama provance, butus Londone, Paryziuje ir karlowy varai smile.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos, niekaip neapsisprendziu kokia mozaika deti dukros vonioje prie sviesiu plyteliu. Vonios baldai planuojami klasikinio stiliaus su filinginemis durelemis. Mozaika klijuosis per viduri sienos vietoje dekoro juosteles ir vonios krastas is priekio. smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=akvilyte,2013 02 22, 00:16]gal kam uzkliuvo toks ar labai panasus audinys???

Sita imone importuoja nemazai graziu audiniu, gal ka rasite.
AUDININIAI, SIULAI ir kt

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grikute: 22 vasario 2013 - 10:12
sveikutes,

gal kas kas zinot tikslu audiniu parduotuves prie Kalvariju turgaus adresa? aciu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2013 02 22, 10:06)
sveikutes,

gal kas kas zinot tikslu audiniu parduotuves prie Kalvariju turgaus adresa? aciu  4u.gif

Adresas: H. Manto g. 3, LT-09318 Vilnius, Lietuva
Papildyta:
QUOTE(Grikute @ 2013 02 22, 10:02)
Sita imone importuoja nemazai graziu audiniu, gal ka rasite.
AUDININIAI, SIULAI ir kt

aciu, bandau ziuret biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 22 vasario 2013 - 10:11
QUOTE(akvilyte @ 2013 02 22, 11:10)
Adresas: H. Manto g. 3, LT-09318 Vilnius, Lietuva


aciu labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 02 21, 15:25)
Sveikos 4u.gif ,
Anakart plepejome apie spinteles sikpuodziukams, tai va jo idenybe pats puodas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
http://www.akesa.lt/...naktinukas-280/


biggrin.gif fainas, jei kas su maža lele užsuktų,manau liktų sužavėtas.
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2013 02 21, 09:50)
sveikos merginos  4u.gif


pvz. su raudonu stogu suraskit,gal bus kas aiškiau.
http://www.pigusnamuprojektai.lt/

http://www.namuplanai.lt/

po ''inkilu'' ateityje pasistatykit stiklo įėjimą,''ala veranda''su suskirstymais,nes dabartinės durys, ką matau pav.,namo nepuošia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 22 vasario 2013 - 11:07
QUOTE(juratele2006 @ 2013 02 22, 09:45)
Reikia pagalbos, niekaip neapsisprendziu kokia mozaika deti dukros vonioje prie sviesiu plyteliu. Vonios baldai planuojami klasikinio stiliaus su filinginemis durelemis. Mozaika klijuosis per viduri sienos vietoje dekoro juosteles ir vonios krastas is priekio.  smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image


jeigu ir plytelės bus šviesios, tai man ta pirma vienspalvė mozaika, atrodo, kad paskęs visumoj. bet plytelių nematant sunku pasakyti.
o antrojoj mano skoniui per daug spalvų skirtingų.
pas mane vonioj prie šviesių grindų plytelių dėti maži tokio tipo mozaikos gabaliukai, tik pati mozaika vienos spalvos - rudos - atspalvių gama.
ant greičio randu tik tokią foto, namie likusi visa nepanaudota plokštelė, tai jei domins, galėsiu nufotkint wink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirksniukas: 22 vasario 2013 - 11:03
Provanso temai

http://www.weranda.p...e?pict_id=30423
Atsakyti
Grazi Grikutes vonia wub.gif

Man atrodo kuklumas puosia net didziausia verslininka. Kazkada visi state namus po 350 ar daugiau kvadratu ir tai buvo turto irodymas. Siuo metu tie seni namai, deja, ne apie turta pasako, bet apie zmoniu nemastyma, nora pasipuikuoti ir pan. Ir itin zavi pasiturintys zmones, mokantys to nedemonstruoti. Nesusilaikiau nepakomentavus blush2.gif

Mes jau i pabaiga namo projekto. Gavosi visiskai ne tai, ka isivaizdavau, bet paveldas neleidzia igyvendint norimu sprendimu verysad.gif Kai turesiu projekta, ikelsiu prasydama Jusu komentaru. Ar cia su pacio namo projektu geriau nelist? g.gif

Tiesa, gal kas turit nuomone kas yra geriau stoglangiai ar turiniai langai? Arba kokiu graziu turinio langu igyvendinimo foto?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2013 02 22, 09:41)
Jei pati pamatyčiau pirkėją su griuvena golfuku, irgi suabejočiau jo sėkme, karti patirtis parodė, kad esu teisi.

Bet taip manydama galite labai apsirikti schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
Grikute, balta vaizda jau dabar turite, nes spinteliu virsus baltas, o kad butu rudas uzdekite koki audinuka, va tada ir pamatysite, kas mieliau sirdziai, bus lengviau del akmens spalvos apsispresti 4u.gif Man asmeniskai iki "negaliu" baltas vonios kambarys nelabai grazu...

akvilyte, Audrinetoj gal ka rasite 4u.gif
Atsakyti