Įkraunama...
Įkraunama...

Kalių gimdymas

QUOTE(liuka** @ 2014 01 26, 20:37)
Pas mus nuo 6 savaiciu jau damaitinu suniukus, o kale uzsuka vis reciau ir reciau, isitikina, kad jiems valgyt paduota ir eina sau. Kai kurios kales paede eina atryt maista suniukams smile.gif

Mūza tikrai nesidalins savo maisto turiniu su kitais, net jei tai jos vaikai lotuliukas.gif aš jau nuo 3 savaičių damaitinėjau starteriu, dabar jau pilnumoj valgo, tai galvojam jau ir atjunkyt, nes visi čia jau kankinasi smile.gif
Atsakyti
Na anksčiau didžioji dauguma vokiečių veislynų 6 savaičių mažiukus jau šeimininkams atidavinėjo smile.gif. Aš nuo mėnesio pradedu kalę atitraukinėt, nelaikyt nuolat, 6 savaičių, jei šuniukų mažai, kalę įleidžiu kartą per dieną pas juos. Jei daug, jau būna nujunkinti
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 01 22, 16:12)

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !!!!!
Atsakyti
QUOTE(Eve... @ 2014 01 14, 23:16)
O jau kokia mamytė wub.gif

O aš va namuose turiu netikrą mamytę, kalę kuri dabar 17 mėn įsivaizduoja kad yra nėščia doh.gif  Taip jau maniškei buvo ir 11mėn...
Daugiau nei savaitė bado, papai pilni pieno, baisiai mamyčiukė pasidarius, trinas tik apie mane g.gif 
Gal kas turi dar tokią mamytę baisią namuose?? Kaip greičiau užbaigti šitas nesamones?? Nes padidintas, dvigubai praktiškai, krūvis nieko nepadeda, vandens gauna mažai...

As turejau toke kalyte rotveilere .pas ja buvo taip po pirmos rujos(10 men).,po 2men mano nekalta mergele pradejo ringti minkstus zaislus,ilindo i savo suregsta guoli, ir tris dienas nelabai norejo kur is namu eiti---tik reikaliukus atlikti.Pienas tekejo upeliais..As jai daviau ramybe,sumazinau maista ,bet ne vandeni,kruviu jokiu,po 2 savaciu viskas sunormalizavos.Pas ja buvo 2vados ,pirmoj buvo 12 suniuku,visus maitino iki 35 dienu,antra vada buvo 8 suniukai maitino irgi ilgai.Buvau pasilikus sau jos dukryte,ja maitino iki 2 men.Netikras nestumas pas ja buvo dar 2 kartus .Pieno pas toke mamyte busimiem vaikelem netruks,bet jai reike pataisot sirdele.As iki sios dienos gailiuos kad kergiau ja du kartus,nors tarp kergimu buvo 2 metai.Kruvio as skaitau tokioj busenoj duot negalima.Deja,netekau jos nuo sirdies ligos.....
Atsakyti
Šuo laktacijos periodu geria labai daug vandens, nes tas vanduo reikalingas gaminti pienui. Negaus vandens, pienas iš kart sumažės. Mes nuo vakar nuėmėm vandenį, ir bado dieną padarėm, šiandien vakare duosiu kokio varškės truputį, nuo rytojaus atiduosiu vandenį. Kitas liaudiškas būdas, apie kurį kiek rimtai, o kiek ne, pajuokavo veterinarė - sugirdyti mėtų arbatos. Ir žinoma, krūvis, krūvis. Lakstėm užvakar, vakar, lakstysim ir šiandien. Nepadės - girdysiu tą arbatą biggrin.gif
Atsakyti
mėtų arbatą gerdavau kai savo vaikus jau baiginėjau maitint, taigi čia yra tiesos, mažina laktacija biggrin.gif

fainuoliai ričbekai thumbup.gif mūsų pažįstamų tarpe vienas ridžbekas patinukas per parodas važinėja, aš jį vis stebiu, labai gražus šuniukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolia: 28 sausio 2014 - 15:31
QUOTE(Pumpum @ 2014 01 28, 16:25)
Mes nuo vakar nuėmėm vandenį, ir bado dieną padarėm, šiandien vakare duosiu kokio varškės truputį, nuo rytojaus atiduosiu vandenį.
Ir žinoma, krūvis, krūvis. Lakstėm užvakar, vakar, lakstysim ir šiandien.

daug krūvio ir jokio vandens antra diena? tikrai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(moliberta @ 2014 01 28, 16:09)
daug krūvio ir jokio vandens antra diena? tikrai? blink.gif

taip smile.gif
Papildyta:
QUOTE(meduolia @ 2014 01 28, 15:30)
mėtų arbatą gerdavau kai savo vaikus jau baiginėjau maitint, taigi čia yra tiesos, mažina laktacija  biggrin.gif

fainuoliai ričbekai  thumbup.gif  mūsų pažįstamų tarpe vienas ridžbekas patinukas per parodas važinėja, aš jį vis stebiu, labai gražus šuniukas

koks čia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 01 28, 17:27)

ar tikrai būtent taip vetas ir sakė? dar suprasčiau jei šuo guli ant sofos, arba ristele prasibėga lauke. nes jei šuo po tikro kruvio liežuvį pakabinęs, uždusęs ir jam neleidžiama atsigert, žiauriai skamba. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 01 28, 16:27)
taip  smile.gif
Papildyta:

koks čia?  smile.gif


Amigo Bosas Mama Afrika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolia: 28 sausio 2014 - 16:58
g.gif g.gif Sumazinti laktacijai labai papresta-dekit kompresus silpno skistimo acto su vandeniu, bet jau tikrai ne dideliai kruviai ir neduot visai vandens----ziauriu doh.gif doh.gif Kale po laktacijos tikrai ne tokios formos ,kad eksperimentuoti.Skubeti nereike,po 2 men. pomazu,po biskuti kalyte igaus forma ---BE ZALOS JOS SVEIKATAI 4u.gif
Atsakyti
žiema gi, tie krūviai tikrai ne tokie kad ji lakstytų su liežuviu iki žemės, nes ji mamos rėžime dar ir bandom tiesiog priversti norėti vaikščiot vėl. taip, veterinarė sakė grąžinti vandenį, kai dings pienas, nes vanduo pagrindinis šaltinis iš ko gaminasi tas pienas. o mes valgom pagal raw, tai tų skysčių gauna iš ten sočiai, pati kai ne laktacijos metu tai būna savaitę laiko net į vandenį nežiūri mirksiukas.gif nenumirsim mes, nepergyvenkit biggrin.gif
Atsakyti