Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Matai,jisai nei leido nei neleido...mano persitestavimo rezai atejo,kai stimuliacija jau buvo prasidejus.Tai niekas jo ir neklause,paskambinau kai buvo teigiamas nt.
Stim metu geriau doksa,o pastojus du kart ta pati clindamycin (berods,nebepamenu tiksliai bet atrodo sitie).
Uztai ir manau,kad bus naujas kelias,nauji testai ir pagal juos gydymas.Zinant,kad po 25 dienu niekas nesikeite,tai ir bijau ta smarkesni gaut.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 03 kovo 2013 - 20:10
KittyKitty,

pasikonsultuok dar su kokiu gydytoju nauju. Daugiau galvu, daugiau minciu, daugiau patirciu 4u.gif
Kam tu aspirina vis dar geri? Tikslas naudojimo buvo aiskus per IVF. Bet ar galima ji naudoti toliau sitiek laiko? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gėlytė.lt @ 2013 03 03, 20:20)
blush2.gif
Gal reikia negerti  keleta dienu aspirino, o pagerti askorutina (vit C) g.gif
man taip U buvo kazkada nurodzius kai buvo neaiskus tepliojimai blush2.gif



QUOTE(GingerBella @ 2013 03 03, 21:38)
KittyKitty,

pasikonsultuok dar su kokiu gydytoju nauju. Daugiau galvu, daugiau minciu, daugiau patirciu 4u.gif
Kam tu aspirina vis dar geri? Tikslas naudojimo buvo aiskus per IVF. Bet ar galima ji naudoti toliau sitiek laiko? g.gif  g.gif  g.gif

Ir dar Citas tą patį rašė, atsakau visoms:


Kraujavimas negali būti nuo aspirino, nes man šita problema tęsiasi metus, o aspiriną pradėjau gerti sausį. Lygiai tokios mmm buvo ir gruodį.
Aspiriną reikia gerti visą laiką, AFS temoje visos geria visą laiką, ir per mmm, kol pastoja unsure.gif aišku,jei aš neturėčiau jokių šansų pastot natūraliai, tai užtektų kraują skystint tik mėnesį prieš ivf. Bet su tokiais antikūnais aš neturiu jokių šansų pastot natūraliai, nes, kaip man aiškino klinikose, toks kraujas ir gleivinę gadina, negali implantuotis. Aišku, turbūt irgi reikėtų eiti dar pas medikus dėl to, dar kartoti tyrimus.
O dėl kitų gydytojų..reikės galvot,bet nebežinau,pas ką ir kur jau eiti,jau keturiems rodžiausi. Net nežinau,nuo ko pradėti.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 03, 19:59)
Pernai žiemą  buvo atvejis,kai baigėsi mmm ir po 3 dienų pakraujavo.



Sveikos merginos 4u.gif

Man ir po sio IVF tai keistai viskas buvo. Sulaukiau savo mm, pakraujavau 2-3 dienas, tada viskas susitvarke, o 7-10 d. pradejo teplioti, bet tamsiai rudai. Nukeliavau 10 CD pas gydytoja, ji paziurejo, bei mano gleivine buvo tik 1 mm. Tai sake, kad neaisku kada dabar sulauksiu savo mm. O kadangi siaubingai mene klimaksas kamavo, tai paskyre pakaitine hormonu terapija (taip 3 menesius), tai nuo 10 CD pradejau gerti hormonus, o nuo 16 tabletes + Dufastonas 10 dienu.

tai su tais pakraujavimais buna po IVF, viskas sutrinka...
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 03, 23:05)
Ir dar Citas tą patį rašė, atsakau visoms:
Kraujavimas negali būti nuo aspirino, nes man šita problema tęsiasi metus, o aspiriną pradėjau gerti sausį. Lygiai tokios mmm buvo ir gruodį.
Aspiriną reikia gerti visą laiką, AFS temoje visos geria visą laiką, ir per mmm, kol pastoja  unsure.gif  aišku,jei aš neturėčiau jokių šansų pastot natūraliai, tai užtektų kraują skystint tik mėnesį prieš ivf.  Bet su tokiais antikūnais aš neturiu jokių šansų pastot natūraliai, nes, kaip man aiškino klinikose, toks kraujas ir gleivinę gadina, negali implantuotis. Aišku, turbūt irgi reikėtų eiti dar pas medikus dėl to, dar kartoti tyrimus.
O dėl kitų gydytojų..reikės galvot,bet nebežinau,pas ką ir kur jau eiti,jau keturiems rodžiausi. Net nežinau,nuo ko pradėti.


Nu gerai tai vadinasi aspirinas profilaktiskai kraujo gerinimui g.gif nu kaciuk, kazkas man cia nesusiveda. Ar tau daktaras tik aspirina skyre? Nes man kazkaip atrodo mazoka spresti problemai unsure.gif negaliu as cia aiskinti nes sitoj srity nedaug zinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 03, 23:14)
Nu gerai tai vadinasi aspirinas profilaktiskai kraujo gerinimui g.gif nu kaciuk, kazkas man cia nesusiveda. Ar tau daktaras tik aspirina skyre? Nes man kazkaip atrodo mazoka spresti problemai unsure.gif negaliu as cia aiskinti nes sitoj srity nedaug zinau schmoll.gif


Aš jau,žinok, nieko nesuprantu, aiškinsiuos dar. Šiaip reikėtų kartot dar tyrimą po kažkiek laiko,bet reikia būt nieko nevartojus. Kol kas suprantu taip: fraxiparinas reikalingas jau pastojus, o aspirinas vartojamas kaip foninis, visąlaik skystina kraują, nes tie tirštumai ir taip negerai, gali trombas betkur kraujagyslę užkimšti. Rašo,kad gali lemti galvos skausmus, ir man tikrai dabar gerokai mažiau skauda galvą,kai geriu aspiriną. Vyresniems žmonėms tirštėja kraujas ir reikia gerti,ypač jei yra problemų su širdim. Mano tėtis, pvz., geria aspiriną ir gers jį iki gyvenimo galo. Nėra čia viskas taip laikina... bet tiesa ta, kad oficialios diagnozės aš neturiu. Reikės kažką daryt.
4u.gif
Atsakyti
Prakalbot apie aspirina. Gal yra mergyciu kurios vartojo aspirina pastojus? Kiek ilgai reikia ji vartoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2013 03 03, 22:30)
Prakalbot apie aspirina. Gal yra mergyciu kurios vartojo aspirina pastojus? Kiek ilgai reikia ji vartoti?  g.gif


Man iki 34 savaiciu teko...Ir clexane iki galo leidaus,sake po tiek jau geriau netraukt,del apsidraudimo test.
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2013 03 03, 19:37)
kaip tu? kaip sveikatele?  4u.gif


Ačiū 4u.gif Nėra sklandus ir lengvas tas mano nestuke.gif Bet vis judam į priekį ax.gif
Kada pas tave bus veiksmas? Taip jau laukiu jūsų visos senosios gvardijos, kad negaliu, visada užeinu pasižiūrėti kas naujo. Greičiau ax.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 03, 19:59)
nežinau,pas ką dar eiti. Per nepilnus metus 3IVF stimuliacjjos, visi ant to ir kabins... nežinau, šitą ciklą reikia iškentėt, nežinau,koks jis bus , kiek klimaksuosiu, paskui reikės tirti hormonus ir t.t.  Nu ir ką man daryt? Ar gali būt,kad niekas nemato? Darė LP, darė histero...kokiam kaklely žaizdelę gi irgi matytų,ką? Be to, turbūt kraujavimas nebūtų susijęs su mmm.. kaip aš pavargau...

Labai suprantu ir užjaučiu dėl to kraujavimo, suprantu, kad ima panika 4u.gif Žinoma, kabins kad nuo stimuliacijų. Bet ištikrųjų gali būti ir dėl to. Man irgi iš pradžių sakė - hormonų disbalansas. Deja, gali būti, kad ir nemato verysad.gif Man jau nebetepė, o kraujavo, buvau ir į ligoninę paguldyta, bet nematė. Aš tai ėjau per skirtingus gyd, kol vienas pamatė, kitas sutvarkė. Histero man buvo daryta prieš 3-4 mėn kai pasirodė pirmi pakraujavimai, tada dar negausūs.
Laikykis ir nenustok ieškoti 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2013 03 03, 21:05)
nu faina kad kai kurie zenklai tikrai pildosi bigsmile.gif kaip tu gal jau lengvesnis laikas atejo? Ar vis dar ligonines daznos?
noriu tiketi tais zenklais smile.gif

Tikėk tikėk, ženklai tikrai būna, tik gal mes nevisada juos suprantam arba specialiai ignoruojam, o pas tave jie aiškūs thumbup.gif
Aš jau šiandien pirma diena darbe ax.gif Pasiskaičiau, kad dabrtinis mano laikas, tai pats geriausias ir lengviausias nestuke.gif periodas, tai tikiuosi įsipaišyti į statistiką flirt.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Man šian 5 DPĮ. Kartas nuo karto pamaudžia pilvą kaip per mmm. Na bet šian tai jau įkyriai maudžia ir pilvą, ir strėnas. Gal kokį magnį pagerti? Kažkaip neramu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanka1 @ 2013 03 04, 10:53)
Sveikos merginos 4u.gif

Man šian 5 DPĮ. Kartas nuo karto pamaudžia pilvą kaip per mmm. Na bet šian tai jau įkyriai maudžia ir pilvą, ir strėnas. Gal kokį magnį pagerti? Kažkaip neramu sad.gif


5dpi yra implantacinis laikas ir visokie skausmeliai imanomi ax.gif . Gal dar negerk jokiu magniu.

Egk - aciu uz palaikyma ir dziaugiuosi kad jau esi saugiame ir lengvesneme trimestre 4u.gif

Uz poros valandus suzinosiu kaip ten pas mane auga maziukai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 04, 08:03)
5dpi yra implantacinis laikas ir visokie skausmeliai imanomi  ax.gif . Gal dar negerk jokiu magniu.

Egk - aciu uz palaikyma ir dziaugiuosi kad jau esi saugiame ir lengvesneme trimestre  4u.gif

Uz poros valandus suzinosiu kaip ten pas mane auga maziukai  blush2.gif


Viskas bus gerai su tavo maziukais wub.gif kumstukai suraityti , palaikymo suolelis uzsestas 4u.gif
Atsakyti