Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Gelyte, stipriai apkabinu ir linkiu begti is situ senbuviu klubo vienu ar kitu budu. Tu stipri ir optimiste bent jau man taip pasirode is postu 4u.gif

lollypopas, Kokyte, Blanka, Taja - laikykit dabar jau mergaites fronta smile.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 04, 13:19)
Labai ačiū tau už palaikymą 4u.gif  Man kvailiausia yra tai, kad kraujavo jau IKI histero, tai buvo viena iš priežasčių, dėl ko ją dariausi. Ir pasakė, kad buvo polipas ir kad dėl to kraujavo. Polipą išoperavo su visa gleivine. O kraujuoja toliau. va šito aš nesuprantu. Negi galima padaryti LP, histero, viską išvalyti ir kažką palikti, kas kraujuoja unsure.gif
ant hormonų irgi negaliu kabinti, nes viskas prasidėjo dar prieš pirmą IVF. bet su pertraukom, tai vieną mėnesį kraujuodavo, tai kitą ne. Viską kabinau ant to polipo...tai ant ko dabar kabinti? doh.gif  ir ką man daryt, negi po 4 mėn dar daryt vieną histero, kad vėl apsižiūrėtų? Nugi darant visą gimdos gleivinės abraziją neįmanoma kažko ten palikti g.gif  NESUPRANTU.
O aš girdėjau, kad tau kažkas negerai su krauju po LIT? Ar nenori apie tai kalbėti?
laikysim kumštukus 4u.gif


Kaciuk - skaitau labai atidziai visus tavo postus ir ieskau ka galeciau is patirties pasakyti, patarti. Nu va viena dalyka radau. Man per daryta hystero UK buvo rastas labai maziukas polipas, LV mioma, dar ir cista gi punktavo per viena stimuliacija - o isvada tokia, jei darinukai gimdoje yra linke susidaryti tai stimuliacijos jiems kaip medus. Daktarai man sake kad niekas negali nuspeti ar viena is stimuliaicju, ar netgi to pasekoje po keliu menesiu vel nesusidare kazkoks polipukas ar kitas darinys, kuris laisvai gali lemti ir pakraujavima. isvada, nedaryti hystero tik profilaktiskai, bet daryti ja menesi pries planuojama IVF, kad stimuliaicjos metu garantuotai butu svaru. 4u.gif

Mano amzinoms palaikytojoms blush2.gif

Siandien scanas parode toliau augancius folikulus, vienoj pusej jie vidutiniskai apie 15mm, kitoj apie 13, yra ir didesniu ir mazesniu ir punkcija jau nuspresta penktadieni. Gleivine 7.8mm bigsmile.gif ax.gif o dar turiu iki bent savaite iki isodinimo tai jau tikrai uzaugs iki kokiu 10mm ax.gif Kiek ten tu folikulu tai aisku bus tik po punkcijos, nes jie ten ant greiciau prabega prabega tose kiausidese ir varyk nuo stalo biggrin.gif

Atiloja - wub.gif wub.gif
Atsakyti
Citai,geros naujienos wub.gif Kuri laika nebusiu sm,tai tikrai spes ir ispunktuot ir idet,tai nors ir neparasysiu,bet visa ta laika linkesiu sekmes ir spausim kumscius ir nuostabu derliu ir dar nuostabesni finala 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 04, 20:33)

Mano amzinoms palaikytojoms  blush2.gif

Siandien scanas parode toliau augancius folikulus, vienoj pusej jie vidutiniskai apie 15mm, kitoj apie 13, yra ir didesniu ir mazesniu ir punkcija jau nuspresta penktadieni. Gleivine 7.8mm  bigsmile.gif  ax.gif o dar turiu iki bent savaite iki isodinimo tai jau tikrai uzaugs iki kokiu 10mm  ax.gif Kiek ten tu folikulu tai aisku bus tik po punkcijos, nes jie ten ant greiciau prabega prabega tose kiausidese ir varyk nuo stalo  biggrin.gif

Atiloja -  wub.gif  wub.gif


thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Citai, atleisk uz zargona, bet negaliu nepasakyt, kad zinant tavo bedas su gleivine, dabar ji pas tave afigiena thumbup.gif biggrin.gif Laukiam penktadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2013 03 04, 23:49)
Citai,geros naujienos wub.gif  Kuri laika nebusiu sm,tai tikrai spes ir ispunktuot ir idet,tai nors ir neparasysiu,bet visa ta laika linkesiu sekmes ir spausim kumscius ir nuostabu derliu ir dar nuostabesni finala  4u.gif


Aciu, geru atostogu 4u.gif

QUOTE(kokyte @ 2013 03 04, 23:49)


wub.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
QUOTE(egk @ 2013 03 04, 10:44)
Aš jau šiandien pirma diena darbe ax.gif Pasiskaičiau, kad dabrtinis mano laikas, tai pats geriausias ir lengviausias  nestuke.gif periodas, tai tikiuosi įsipaišyti į statistiką flirt.gif


sveikateles ir ramaus tau nestumo 4u.gif
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 04, 13:19)
Labai ačiū tau už palaikymą 4u.gif  Man kvailiausia yra tai, kad kraujavo jau IKI histero, tai buvo viena iš priežasčių, dėl ko ją dariausi. Ir pasakė, kad buvo polipas ir kad dėl to kraujavo. Polipą išoperavo su visa gleivine. O kraujuoja toliau. va šito aš nesuprantu. Negi galima padaryti LP, histero, viską išvalyti ir kažką palikti, kas kraujuoja unsure.gif


is savo patirites galiu pasakyti, kad kiekviena stimuliacija - lygu polipai ax.gif ir per kiekviena histero juos vale 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Gėlytė.lt @ 2013 03 04, 16:58)
Bet, deja, neturiu kuo pasidziaugti  HCG<1 verysad.gif



oh tu velnias doh.gif laikykis 4u.gif
QUOTE(Citas @ 2013 03 04, 23:33)
*Nu va viena dalyka radau. Man per daryta hystero UK buvo rastas labai maziukas polipas, LV mioma, dar ir cista gi punktavo per viena stimuliacija - o isvada tokia, jei darinukai gimdoje yra linke susidaryti tai stimuliacijos jiems kaip medus. Daktarai man sake kad niekas negali nuspeti ar viena is stimuliaicju, ar netgi to pasekoje po keliu menesiu vel nesusidare kazkoks polipukas ar kitas darinys, kuris laisvai gali lemti ir pakraujavima. isvada, nedaryti hystero tik profilaktiskai, bet daryti ja menesi pries planuojama IVF, kad stimuliaicjos metu garantuotai butu svaru.  4u.gif
**Siandien scanas parode toliau augancius folikulus, vienoj pusej jie vidutiniskai apie 15mm, kitoj apie 13, yra ir didesniu ir mazesniu ir punkcija jau nuspresta penktadieni. Gleivine 7.8mm  bigsmile.gif  ax.gif o dar turiu iki bent savaite iki isodinimo tai jau tikrai uzaugs iki kokiu 10mm  ax.gif Kiek ten tu folikulu tai aisku bus tik po punkcijos, nes jie ten ant greiciau prabega prabega tose kiausidese ir varyk nuo stalo  biggrin.gif


* drinks_cheers.gif pas mane ta pati problema drinks_cheers.gif
** mano viskas susukta uz tave 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2013 03 04, 23:52)
Citai, atleisk uz zargona, bet negaliu nepasakyt, kad zinant tavo bedas su gleivine, dabar ji pas tave afigiena  thumbup.gif  biggrin.gif Laukiam penktadienio  4u.gif

As ir riebesniu zodeliu pasakiau tongue.gif mintyse biggrin.gif aciu 4u.gif

Atiloja aciu, taip sakant as neatsilieku su tuo sukimu ax.gif
Atsakyti
Citukai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Cituk,puikios naujienos! Lendu is pogrindzio skaitau ir sekh tavo yvikius!! Linkiu kuo geresnio derliaus ir puikaus finisho!!
Atsakyti
CITUK thumbup.gif
Atsakyti
Geros naujienos, CITUK,taip ir toliau.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 04, 17:19)
nu bet supranti, man darė abraziją lapkričio 14, ir jau gruodžio 5 buvo tokios mmm, su ilgu kraujavimu, tą patį ciklą, ir sausį tas pats. Nu negalėjo gi ataugti per 2 savaites, nerealu g.gif Treijsas sakė, gleivinė dabar gera, nieko blogo jis  nemato.
Pakalbėjau su klinikose dirbančia akušere,sakė pasidaryt hormonus, bet greičiausiai nieko neras ir pasakys 'toks jau, ponia, jūsų ciklas dabar" doh.gif
Hormonai daryti prieš pat tuos tepliojimus, viskas buvo gerai. Žodžiu, mistika.

Ačiū už atsakymą, aišku, kad nieko neįrodysi, bet jei gali plačiau - kas per alergija? 4u.gif  Man labai tai rūpi, nes aš irgi jaučiuosi labai nesaugi dėl tų LITų.... 4u.gif



Žinok, nežinau ar gali vėl kas užaugti iškart per sekantį ciklą, bet per kokius 3 tai tikrai gali.

Surašau nuosekliai, kad suprastum, kodėl įtarinėju:
Ketvirtadienį - LIT
Penktadienį kraujo tyrimas - visiškai geras
Sekmadienį staigiai pakilo temperatūra ir atsirado dusulys, kuris vis stiprėjo
Pirmadienį paguldė į ligoninę. Kraujas jau buvo blogas, atrodo kad nebuvo jokio rodiklio normose.
Darė tyrimus irnuo A, B tipo gripų - nerasta. Kadangi kraujas rodė daug eozinofilų, tai pirmiausia darė visokias taksoplazmozes, trichineliozes, taksokorozes ir t.t visų pavadinimų neprisimenu, bet nerado nei vienos. Tada beliko, kad tei eozinofilai rodo alerginę reakciją. Išberta niekur nebuvau, tik dusau svaitę laiko. Daugiau nieko naujo nebuvau nei suvalgius, nei išgėrus. g.gif

QUOTE(Citas @ 2013 03 04, 23:33)
Mano amzinoms palaikytojoms  blush2.gif

Siandien scanas parode toliau augancius folikulus, vienoj pusej jie vidutiniskai apie 15mm, kitoj apie 13, yra ir didesniu ir mazesniu ir punkcija jau nuspresta penktadieni. Gleivine 7.8mm  bigsmile.gif  ax.gif o dar turiu iki bent savaite iki isodinimo tai jau tikrai uzaugs iki kokiu 10mm  ax.gif Kiek ten tu folikulu tai aisku bus tik po punkcijos, nes jie ten ant greiciau prabega prabega tose kiausidese ir varyk nuo stalo  biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Atiloja @ 2013 03 05, 00:25)
sveikutes  4u.gif
sveikateles ir ramaus tau nestumo  4u.gif


Ačiū 4u.gif

Gėlyte, labai labai gaila 4u.gif
Atsakyti