Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba :)

QUOTE(xiuke @ 2013 08 12, 18:40)
laikoma tik Vilniuje? nesu įsigilinusi dar į konkursų tvarką, bet ar anglų tas testas privalomas paliko? 4u.gif

ne tik Viniuje pasiskaitykit čia

Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2013 08 12, 20:47)
ne tik Viniuje pasiskaitykit čia

ačiū...o kaip ten su tom išimtimis?
Užsienio kalbų mokėjimo įskaitymo išimtys

Pretendentams į valstybės tarnautojo pareigas, turintiems pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatytos užsienio kalbos (-ų) aukštąjį ar jam prilygintą humanitarinių mokslų studijų srities filologijos krypties išsilavinimą įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis;

turintiems kitos studijų srities aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, įgytą pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatyta užsienio kalba, įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis, jeigu pretendento į valstybės tarnautojo pareigas išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nėra nurodyta kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 08 12, 07:57)
rastu dalis is ko reiktu, pasikartot/ pasimokyt?laikai pagrinde svarbu ar kas?o pokalbis, kazka apie save papasakot reikejo, arkazko klausinejo, kokiom temom (keliones, buitis ar pan?)?


Na sakyciau nera verta kazka kartotitis, nes klausimai tokie bendri. Gramatikai reikia is esmes ne laiku, o atpazinti taisyklinga zodziu konstrukcija, man pasirode, kad aiskiai matosi klaidingos. Pokalbis buvo apie mane, seima, norima darba, atostogas, keliones, pomegius smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Auštara @ 2013 08 12, 10:36)
man klausant tai isvis sunku kazka suprast  verysad.gif , o koki lygi jums nustate? ir kiek kainuoja laikymas?


as rinkausi, kad lygi nustatytu pagal atsakymus smile.gif
Atsakyti
Kuo daugiau skaitau tuo labiau susipainiojau. Paaiskinkit prasau. Bendruju gebejimu testas susidaro is dvieju testu:bendruju mastymo gebejimu testo dalis (cia tos figuros, skaiciu sekos ir t.t.) ir bendruju kompetenciju testo dalis? O kas ji per kas? Cia tie istatymai: LR konstitucija, korupcijos prevencijos istatymas, valstybes tarnybos ir kt. istatymai? Ar as cia kazko nesuprantu. ACiu.
Atsakyti

Kuo daugiau skaitau tuo labiau susipainiojau. Paaiskinkit prasau. Bendruju gebejimu testas susidaro is dvieju testu:bendruju mastymo gebejimu testo dalis (cia tos figuros, skaiciu sekos ir t.t.) ir bendruju kompetenciju testo dalis? O kas ji per kas? Cia tie istatymai: LR konstitucija, korupcijos prevencijos istatymas, valstybes tarnybos ir kt. istatymai? Situacijos su atsakymais abc. Ar as cia kazko nesuprantu. ACiu.
Atsakyti
QUOTE(Zviro @ 2013 08 13, 00:29)
Kuo daugiau skaitau tuo labiau susipainiojau. Paaiskinkit prasau. Bendruju gebejimu testas susidaro is dvieju testu:bendruju mastymo gebejimu testo dalis (cia tos figuros, skaiciu sekos ir t.t.) ir bendruju kompetenciju testo dalis? O kas ji per kas? Cia tie istatymai: LR konstitucija, korupcijos prevencijos istatymas, valstybes tarnybos ir kt. istatymai? Situacijos su atsakymais abc. Ar as cia kazko nesuprantu. ACiu.


Atsiprasau uz panika, jau radau atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Tokie, kaip pateikta pavyzdinėse užduotyse tai ir buvo pirmoje dalyje. Antroje dalyje man pasirodė sudėtingesni, reikia pasukt galvelę, ką iš ko dauginti, kokius rodiklius paimti, ką iš ko atimti. Dabar taip greit nesugalvoju pavyzdžio.

(Tik lentelėje pateikti tie skaičiai, metai).

Sausio mėnesį fabriko darbuotojų skaičius buvo sumažintas 8 %. Liepos mėnesį fabriko produkcijos paklausa išaugo ir darbuotojų skaičius buvo padidintas 8
%. Sausio mėnesį darbuotojų skaičius gamykloje prieš jį sumažinant buvo 326. Koks buvo fabriko darbuotojų kaičius po to, kai liepos mėnesį jų skaičius buvo padidintas?
A. 307 darbuotojai
B. 318 darbuotojai
C. 324 darbuotojai
D. 326 darbuotojai
E. 343 darbuotojai
Papildyta:
QUOTE(moranda @ 2013 08 12, 20:26)
Ačiū, kad dalinatės informacija smile.gif O antroje dalyje skaičiavimai iš lentelių, tai kokie maždaug? Tokie, kaip pateikta pavyzdinėse užduotyse, patys pirmieji? Bet jie lyg ir pirmąjai daliai priklauso, jau visai susipainiojau g.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dukne: 14 rugpjūčio 2013 - 18:50
Nelabai suprantu, kodėl neleidžia kalkuliatorių - XXI a. skaičiuot su popieriaus lapu ir rašikliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 08 14, 22:07)
Nelabai suprantu, kodėl neleidžia kalkuliatorių - XXI a. skaičiuot su popieriaus lapu ir rašikliu cool.gif


nori isitikinti kad moki skaiciuoti ir isisavinai pradiniu klasiu kursa lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar ir aš išsilaikiau BGT. smile.gif skaičių sekos nebuvo labai sunkios, bet va su paveikslėliais tai buvo nemažai vargelio. Antroji dalis man taip pat pasirodė gana sunki, nes klausimai labai sukti ir vis atrodo, kad tinka keli atsakymai.
Atsakyti
QUOTE(Dukne @ 2013 08 14, 19:49)
Tokie, kaip pateikta pavyzdinėse užduotyse tai ir buvo pirmoje dalyje. Antroje dalyje man pasirodė sudėtingesni, reikia pasukt galvelę, ką iš ko dauginti, kokius rodiklius paimti, ką iš ko atimti. Dabar taip greit nesugalvoju pavyzdžio.

(Tik lentelėje pateikti tie skaičiai, metai).

Sausio mėnesį fabriko darbuotojų skaičius buvo sumažintas 8 %. Liepos mėnesį fabriko produkcijos paklausa išaugo ir darbuotojų skaičius buvo padidintas 8
%. Sausio mėnesį darbuotojų skaičius gamykloje prieš jį sumažinant buvo 326. Koks buvo fabriko darbuotojų kaičius po to, kai liepos mėnesį jų skaičius buvo padidintas?
A. 307 darbuotojai
B. 318 darbuotojai
C. 324 darbuotojai
D. 326 darbuotojai
E. 343 darbuotojai
Papildyta:

Atsakymas C, bet kaip lengviau ant popieriaus prideti 8 proc ? 299,92 x 1,08 ? ar yra lengvesnis budas ?
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 08 15, 17:26)
Atsakymas C, bet kaip lengviau ant popieriaus prideti 8 proc ? 299,92 x 1,08 ? ar yra lengvesnis budas ?

Aš susidarau proporciją ir tada skaičiuoju.
Atsakyti