Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba :)

sprendinejuos tas sekas, nu bukiu buke as esu ant ju doh.gif ir kaip jas perprasti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 08 08, 12:27)
sprendinejuos tas sekas, nu bukiu buke as esu ant ju doh.gif ir kaip jas perprasti verysad.gif


surasti ryšį, sąsają tarp gretimų skaičių, tarp 1,3,5 arba tarp 2,4 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taram_Pampam @ 2013 08 08, 15:22)
surasti ryšį, sąsają tarp gretimų skaičių, tarp 1,3,5 arba tarp 2,4  g.gif

tai dar kur sk mazesi , atrodo lengvesni, bet kititai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 08 08, 10:42)
o gal zinot, kiek trunka pakaitiniu darbo sutartis, ten kazkaip istatyme rase, nedaugiau 3men, ar kazka ne taip supratau?

Ne daugiau kaip 3m iš eilės. Paskui gali vėl kandidatuot.
Atsakyti
QUOTE(Taram_Pampam @ 2013 08 08, 14:22)
surasti ryšį, sąsają tarp gretimų skaičių, tarp 1,3,5 arba tarp 2,4  g.gif


arba tarp 1 2, 2 3, 3 4 ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

laikiausi ir aš šį testą, liepos mėn. išlaikiau, pasisekė. bet pritariu, kad skaičių sekos, tai nėra dar iš sunkiausių užduočių, man jos, pasirodė, dar viena iš lengvesnių... kitos užduotys buvo man Dieve padėk ! doh.gif unsure.gif laiko realiai man pritrūko, paskutiniąsias užduotis jau dariau per daugiausiai nebegalvodama, nemažai kartų ir spėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(brangute @ 2013 07 04, 20:23)
Sveikos merginos, pagelbėkit kolegei smile.gif
Kiek maždaug uždirba karjeros valstybės tarnautojas su pareigybe A 14? Ruošiuosi registruotis, tačiau reiktų važinėti iš kito miesto, nežinau ar apsimokėtų. Ar skiriasi tos pačios pareigybės klasės skirtingose įstaigose algos?
Ir dar -kuo skiriasi ta sena tvarka ir nauja tvarka- laikysiu ir pagal seną tvarką vienoje institucijoje, o bandau registruotis ir pagal naują.  Ar skiriasi pats egzaminas? Būčiau labai dėkinga už atsakymus 4u.gif


jeigu neklystu tai atlyginimas skaičiuotųsi Jums šitaip: 450*6,86=3087 Lt ant popieriaus.
Atsakyti
na ka, po savaites dalyvausiu konkurse, pagaliau baigesi popieriu pildymo stadija smile.gif siaip kai susitvarkai ta testa,anglu kalba ir panasiai, gal ir gera nauja sistema, kad kituose konkursuose to nereikes kartoti. Bet pvz dabar ko tiketis i pokalbio zodziu tai mazai isivaizduoju ;/ labai skirtingai istaigos dabar vykdo
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2013 08 10, 18:22)
na ka, po savaites dalyvausiu konkurse, pagaliau baigesi popieriu pildymo stadija smile.gif siaip kai susitvarkai ta testa,anglu kalba ir panasiai, gal ir gera nauja sistema, kad kituose konkursuose to nereikes kartoti. Bet pvz dabar ko tiketis i pokalbio zodziu tai mazai isivaizduoju ;/ labai skirtingai istaigos dabar vykdo

gal galit placiau papsakot apie anglu testa?
Atsakyti
Rošiuosi ir aš laikyti BGT smile.gif Gal kuri galėtumėte paaiškinti, kaip spręsti pavyzdinėse užduotyse esantį uždavinį su mangais, bananais ir apelsinais? 4u.gif Visiškai neįsivaizduoju, kažkada mačiau buvo užduotys su paaiškinimais, bet jų neišsisaugojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 08 11, 11:19)
gal galit placiau papsakot apie anglu testa?


butent kas idomu? smile.gif sprendziau testa AMES, is pradziu buvo gana nesudetinga dalis rastu, tada pokalbis (irgi bendromis temomis). Turint galvoje, kad daugelis konkursu reikalauja tik A2 ar B1 kategoriju, tikrai paprasta islaikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2013 08 11, 22:27)
butent kas idomu? smile.gif sprendziau testa AMES, is pradziu buvo gana nesudetinga dalis rastu, tada pokalbis (irgi bendromis temomis). Turint galvoje, kad daugelis konkursu reikalauja tik A2 ar B1 kategoriju, tikrai paprasta islaikyti smile.gif

Klausymo, teksto supratimo užduotys buvo?
Atsakyti