Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 05, 21:17)
bigsmile.gif  jei tokie superiniai bus, tai kitais metais didzioji dalis ju bus uzseta. Nes siemet 7 pavadinimai visokiu prisodinta  smile.gif
Papildyta:




taip ir atsirenkam, kas kam tinka smile.gif
Atsakyti
dekui Aukse, man Neemzel, skamba kaip tikrai Nimezilis nuo skausmo biggrin.gif biggrin.gif leksiu siandien paieskoti jo senukuose 4u.gif
Atsakyti
Jau daug metų auginu Octopus iš SG, visur dabar jiems nuolaida. Jų privalumas- dera per sausrą, nes stipri šaknų sistema. O sėti dar ne vėlu. Vakar paskutinius pasėjau, kad į rudenį būtų.
Atsakyti
Labas 4u.gif

Esu dar nepatyrus mulčiuotoja.Paskaičiau jūsų atsiliepimus apie lauko agurkus ir nežinau ką toliau daryt doh.gif Mulčiuota pjauta žole,bet rašot,kad negerai jiems.Ryt vėl pjausiu žolę.Tai geriau nedėt? Dabar durpių bert ant mulčio ar visai nuimt nemažą sluoksnį? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2013 06 05, 10:37)
Moteriškės sakykikit kokia rūšimi atsodinti agurkus kad dar derliaus gausaus duotų, nu iš trijų rūšių išdygo tik viena, tas kitas dvi bandau dar daiginti, bet kad nesidaigina, žodžiu netikusios, gal pašalusios sėklos gavau... suku galvą ką čia sodinti kad dar derlių laiku gaučiau g.gif


kol neismandrejau visada sedavau Nojaus seklas, agurku budavo krepsiais visam kaimui uztekdavo , kai forumas sugadino, tai seklu ivairove, o kad derlius kazkuo skirtusi nepastebejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mokka* @ 2013 06 06, 14:28)
Labas 4u.gif

Esu dar nepatyrus mulčiuotoja.Paskaičiau jūsų atsiliepimus apie lauko agurkus ir nežinau ką toliau daryt doh.gif Mulčiuota pjauta žole,bet rašot,kad negerai jiems.Ryt vėl pjausiu žolę.Tai geriau nedėt? Dabar durpių bert ant mulčio ar visai nuimt nemažą sluoksnį? blush2.gif

Mulciuoju pjauta zole is po zoliapjoves. Viskas ten jiems gerai. Mulciuoju, kol lapai neuzdengia ploto viso. Patinka jiems mulciavimas ir laistymas kas diena.Pafotografuosiu kaip atrodo mano mulciuoti agurkai. Aisku, keiksite kad per tankiai susidonta ir panasiai, ale man gerai ir agurkai nesiskundzia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mokka* @ 2013 06 06, 14:28)
Labas 4u.gif

Esu dar nepatyrus mulčiuotoja.Paskaičiau jūsų atsiliepimus apie lauko agurkus ir nežinau ką toliau daryt doh.gif Mulčiuota pjauta žole,bet rašot,kad negerai jiems.Ryt vėl pjausiu žolę.Tai geriau nedėt? Dabar durpių bert ant mulčio ar visai nuimt nemažą sluoksnį? blush2.gif

Pernai mulčiavau žole ir niekas ten man nesmirdėjo ir skonio negadino schmoll.gif Tik va papildyt mulčo,kai ant žemės raizgosi kasos,jau labai problematiška.Šiemet tokiu ilgų viksvų šienu užmulčiavau storai,kad sezonui užtektų...
Atsakyti
Ačiū,merginos,darysiu taip pat smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 06, 13:38)
Aisku, keiksite kad per tankiai susidonta ir panasiai...


o kada čia jau kas ką keikė? unsure.gif

maniškiai niekuo nemulčiuoti. Tie, kurie buvo padaiginti indeliuose ir po to į lauką persodinti, jau su mažulyčiais agurkiukais. Sėtieji tiesiai į dirvą, kad ir buvę po agro, ženkliai atsilieka.
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 06 06, 15:32)
kol neismandrejau visada sedavau Nojaus seklas, agurku budavo krepsiais visam kaimui uztekdavo , kai forumas sugadino, tai seklu ivairove, o kad derlius kazkuo skirtusi nepastebejau 4u.gif


Tame ir esmė, kad su tomis NS būna bėdų dėl daigumo. Aš kažkuriais metais taip pat sėjau du kartus agurkus doh.gif , nes neišdygo. |Geriau pakelis užtikrinto daigumo sėklų negu du sėjimai su abejonėmis. Nebent pirma sudaiginti, o tik tada sėti. Apskritai, tai perku ir aš kai kurias NS, bet agurkų nebe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 06 birželio 2013 - 13:51
QUOTE(*Mokka* @ 2013 06 06, 14:28)
Labas 4u.gif

Esu dar nepatyrus mulčiuotoja.Paskaičiau jūsų atsiliepimus apie lauko agurkus ir nežinau ką toliau daryt doh.gif Mulčiuota pjauta žole,bet rašot,kad negerai jiems.Ryt vėl pjausiu žolę.Tai geriau nedėt? Dabar durpių bert ant mulčio ar visai nuimt nemažą sluoksnį? blush2.gif

Pasisakau už mulčą 4u.gif


Pirmadienį sėjau lauke Мальчик с пальчик, šian jau radau sudygusius.
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti