Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 10, 14:21)
sėklelė remia rusiškomis:)

dar mydobro.com yra. Bent jau as is cia pirkau. Sakiau, koki lapkriti duosiu uzsakyma as jiems vel seklosm. Nes sake,kad geriausia lapkriti uzsisakyti ko nori, tai tada visko pas juos gausi.
Del sejimo man i darza agurkus. Nelabai cia isdegs tas planas. Pernai sejau. tai teko nemazai atseti, nes ten kurmiai gyvena, o dabar kai mulciuoju, tai is viso ten jiems pasaka. Morkas ir mangoldus atsejau, bet islindo tik morkos pilnai doh.gif Todel stengiuosi daigais ten viska sodinti, kiek imanoma. Nes pasesiu, pereis kurmis ir sedesiu dantis atkisus laukdama to daigo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 06 10, 12:56)
Tas pats filmukas,atrodo
http://www.youtube.c...ature=endscreen
Genejimas apie 50 minute,pries tai aiskinta,kodel gelsta agurų užuomazgos

oo, dekui, reikes ir sita perziureti, siandien laiko turiu, tai galiu atsiputus po interneta narsyti, va dar radau sioki toki seminara, kazkiek aikiau pasidare, tik dabar nebezinau prie katros rusies mano agurkai priskiriami, ar prie labai sakojanciu, ar dalinai, ar kur nereikia atsaku reguliuoti, nu sakau, zaliu zalia as tame reikale biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=PudxfCs_G3s
Atsakyti
dar apie genėjimą
http://www.youtube.c...h?v=TGkFJh5bKGg
Atsakyti
Ačiū už vizualias nuorodas - jau žinau, ką veiksiu rytoj lens.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar aš teisingai supratau, akd šonines ataugas reikia po pirmo arba antro lapo irgi nukirpti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2013 06 11, 08:43)
Mergaitės, ar aš teisingai supratau, akd šonines ataugas reikia po pirmo arba antro lapo irgi nukirpti? g.gif

Jes, as irgi taip supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 06 11, 08:49)
Jes, as irgi taip supratau  smile.gif

Arba abi blogai supratom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2013 06 11, 09:17)
Arba abi blogai supratom  lotuliukas.gif

Gal biggrin.gif Betkokiu atveju siltnamyje kai kuriuos butent taip formuosiu.Tik malcik s palcik nieko negenesiu, pasakojo apie visus nai nai agurkelius, tai butent sitas pas mane siltnamyje patupdytas, tai jis lyg pats susitvarko su tom atsakom
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 10, 13:39)
dar mydobro.com yra. Bent jau as is cia pirkau. Sakiau, koki lapkriti duosiu uzsakyma as jiems vel seklosm. Nes sake,kad geriausia lapkriti uzsisakyti ko nori, tai tada visko pas juos gausi.


O gal zinai ar galima pas juos tam tikras rusis uzsakyti, kuriu ir nera ju puslapyje? g.gif


Atsejau agurkus... Dar ir seklas likusias turetas sugebejau pamesti unsure.gif Tai vyras kokias parduotuveje surado-tokias pasejau ax.gif Sekluvos firmos Fantasy ir Sremianin. Gal kas auginat tokius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 06 11, 12:28)
O gal zinai ar galima pas juos tam tikras rusis uzsakyti, kuriu ir nera ju puslapyje? g.gif
Atsejau agurkus... Dar ir seklas likusias turetas sugebejau pamesti unsure.gif Tai vyras kokias parduotuveje surado-tokias pasejau ax.gif Sekluvos firmos Fantasy ir Sremianin. Gal kas auginat tokius? g.gif

Uzklaust galima. Taip giliai nesidomejau smile.gif Uztenka man ju asortimento KOL KAS biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti