Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

nainainai, o man atnešė mamką darban visą maišelį askeriukų šviežut šviežutėliai nuskintų biggrin.gif Kartu sodinti buvo Sonata daigai. Bet jų deja dar nelabai..... Askeriukai valdo thumbup.gif
Atsakyti
Ar nuskinat lauke augantiems agurkams užaugus 4-5 lapams viršūnę, kad šakotus?
Girdėjau kaip kaimynės per tvorą rėkavos, kad reik skint, niekad to nedariau.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2013 06 08, 11:53)
nainainai, o man atnešė mamką darban visą maišelį askeriukų šviežut šviežutėliai nuskintų  biggrin.gif  Kartu sodinti buvo Sonata daigai. Bet jų deja dar nelabai..... Askeriukai valdo  thumbup.gif

Tikrai taip - Askeriukus jau valgom, o Beth Alpha dar tik zydi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2013 06 08, 14:24)
Ar nuskinat lauke augantiems agurkams užaugus 4-5 lapams viršūnę, kad šakotus?
Girdėjau kaip kaimynės per tvorą rėkavos, kad reik skint, niekad to nedariau.
g.gif

aš agurkus geniu tik šiltnamyje. laukiniams nieko nedarau. nežinau gal reiktų unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2013 06 07, 09:06)
Paliejau savo šiltnamio agurkėliu dilgelių raugu rytą. Vakare atvažiavus net pati nustebau kaip pagražėjo.

aš irgi vieną rytą paliejau dilgėlių raugu. kitą rytą jau beveik perpus paaugę daigeliai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 06 07, 12:43)
Ziuriu nemulciuotas darzas taps eksponatu  biggrin.gif

Kad nepamirstumet gryno darzo ir zoliu  4u.gif  biggrin.gif



bet kaip tankiai pas jus susėta. kas kiek cm? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2013 06 08, 15:54)
Beth Alpha dar tik zydi  schmoll.gif

o pas mane jau vienas šitas suvartotas wub.gif ir dar 3 nuo avans ir muravei( tiedu darbe kepa kaip tropikuos, ten karšta be galo, į bliūdą vanduo litrais pilamas kasdien)
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 08, 20:21)
o pas mane jau  vienas šitas suvartotas wub.gif  ir dar 3 nuo avans ir muravei( tiedu darbe kepa kaip tropikuos, ten karšta be galo, į bliūdą vanduo litrais pilamas kasdien)

Ka veikia augalu geroves institucijos,jei jie bliuduose kankinami biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 09 birželio 2013 - 09:47
Norejau paklausti, del dilgeliu raugo.Kas kiek laiko jus su juo laistot?
Beje, pernai kazkas sake, kad i lapus viskas iseina, tai dabar nebezinau, kaip cia man elgtis? g.gif Gal kas nuo pernai metu turi didesnes patirties su tuo laistymu ir pasisakys?
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 06 09, 11:23)
Norejau paklausti, del dilgeliu raugo.Kas kiek laiko jus su juo laistot?
Beje, pernai kazkas sake, kad i lapus viskas iseina, tai dabar nebezinau, kaip cia man elgtis?  g.gif Gal kas nuo pernai metu turi didesnes patirties su tuo laistymu ir pasisakys?

Pernai skiestom srutom laisciau iki zydejimo karta koki tik. Uzteko pilnai. Siemet irgi laisciau tik karta su skiestom srutom. Manau,kad uzteks. Dar mulciuoju, tai mulciuje gerio pakankamai. Palaistyk kopustus kokius su tom dilgelem. Mano kopustams labai patiko. Kaimynai stbeisi,kokie dideli ir grazus jie pas mane bujoja. 3 tfu.
Atsakyti
Mano manymu,agurkus dilgeliu raugu nepertresit,kad ir kiek pilsit. Jie pastoviai daug energijos naudoja augimui,ir trešti reiktu pastoviai,o atzalu skabbymu energija nukreipiama derliaus,o ne zaliosios mases augimui rolleyes.gif vienam uz bausme,kad labaiauga,o ne agurkus augina,jau virsune nuskyniau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 06 09, 09:46)
Ka veikia augalu geroves institucijos,jei jie bliuduose kankinami  biggrin.gif

ką ką veikia- lietaus ir ledukų krušos bijo, tai nesidairo į 3 aukšto langus cool.gif taigi čia eksperimentas...jau kokių 2m aukščio daigai, auga, bujoja, bet ir pilu undens padoriai, bo lapai tik- lept kaip skuduriukai jei kokią dieną nepalieju. nu pažaisiu šiemet, kitais metais jau taip kiba nedarysiu, nebent į antrą vasaros pusę karščiai liausis, nes ten afrika, kaip karšta, tai ir jausis jie padoriau ( aš irgi)pabandyt gi galima, juk vienos balkonuose augina, o aš darbe, skladukyje blush2.gif po užvakarykščio ledukų valandos antpuolio maniau kad nieko gyvo neliks mano darže, tai jau būčiau tempus juos namo, na bet lyg išgyveno keli, dar atsėsiu naujai kokius 5 ir bus gerai, tikiuosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 09 birželio 2013 - 11:14
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 09, 10:32)
Pernai skiestom srutom laisciau iki zydejimo karta koki tik. Uzteko pilnai. Siemet irgi laisciau tik karta su skiestom srutom. Manau,kad uzteks. Dar mulciuoju, tai mulciuje gerio pakankamai. Palaistyk kopustus kokius su tom dilgelem. Mano kopustams labai patiko. Kaimynai stbeisi,kokie dideli ir grazus jie pas mane bujoja. 3 tfu.


dekavoju 4u.gif Kopustu neauginu, pas mane tik burokeliai, svogunai ,cesnakai, moliugai, cukinijos ir keli melionai, ai, braskes dar ir visas mano ukis biggrin.gif , siokiu tokiu prieskoniu, spinatai, salotos,ridikeliai.
QUOTE(amarrile @ 2013 06 09, 10:48)
Mano manymu,agurkus dilgeliu raugu nepertresit,kad ir kiek pilsit. Jie pastoviai daug energijos naudoja augimui,ir trešti reiktu pastoviai,o atzalu skabbymu energija nukreipiama derliaus,o ne zaliosios mases augimui  rolleyes.gif  vienam uz bausme,kad labaiauga,o ne agurkus augina,jau virsune nuskyniau cool.gif

Dekui, bet as laistau daznai agurkus, kas antra diena, na buna, kad kas tris , tai ar nebus per daznai su tom dilgelem?
Atsakyti
uzteks dvieju kartu ar karto i savaite gausiau ant palietu agurku,nereikes kvepintis kas diena mirksiukas.gif
Man tai niekas dilgeliu neuzraugia blush2.gif Bile sneku blush2.gif Tinginiukas valdo,o agurkai ims steikuoti greitai doh.gif
Atsakyti