Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Vilioja @ 2013 04 16, 13:54)
Perpiet įsijungiau ir pažiūrėjau pusę antros serijos vėl nuo pradžių. Šitą filmą reik žiūrėt atidžiai - mezgant dar dar... bet karbonadus mušant tai jau ne. Žiūrėsiu. Ridisiukus pasėsiu ir vėl žiūrėsiu mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
p.s. mano ridisiukai jau sudygę tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 04 16, 14:13)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
p.s. mano ridisiukai jau sudygę tongue.gif biggrin.gif

drinks_cheers.gif
P.S. O aš tik sekmadienį pasėjau, bet šiemet pirmą kartą nusipirkom humuso, tai gal derlius bus geresnis tongue.gif
Atsakyti
paziurejau_Своя правда, 2008 4u.gif
user posted image
labai aciu tai, kuri rekomendavo cool.gif
apie gyvenima. apie tai, kaip reikia tiketi, jog likus 1 su 2 vaikais, ateina nauja meile, nauja viltis, naujas noras toliau gyventi, kad vaiku kiekis ne kliutis. Jei myli, tai myli viska, kaip yra.
REIKOMENDUOJU
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

http://serialu.net/zhenih/
Atsakyti
''Любовь за любовь'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1081137
user posted image
Atsakyti
Na ir tylu g.gif Jau kiba į šiltnamius visos sulindot ir ridisiukus sėjat g.gif
Aš kai neturiu kur sėt,tai va atėjau nužliumbus posmuką po Nebo v ognie.. Patiko man tiek liočikai,tik gaila,kad po karų tik pusė liko verysad.gif Kažkaip pradžioj filmo tikėjausi,kad visus išsaugos kūrėjai...
Na ir dabar jau trauksiu lovon Svetoforo veizėt smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
visos filmus ziuri, todel tylu. Ka ten ridikeliai: raz, dva ir paseti, o kol valgyt reiks, dar reikes palaut ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Visai gyvenimas paklaiko blink.gif
http://www.lrytas.lt...ute-pildoma.htm blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 04 18, 15:17)

Aš dar neatsigaunu..Man nesitiki..Ir gaila lygiai taip,kaip prieš kelis metus V.Galkino...Ale kažkaip panašiai nemažai tų menininkų išeina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 04 18, 15:17)

man iki siol nesitiki sad.gif

siuo metu nieko neziuriu,vyras namie,tai nera kada ax.gif o kai isvaziuos-pradesiu antra sklyfa ziureti.
Atsakyti
As isiutusi protest.gif protest.gif protest.gif Parode Семейный детектив 25 serijas tesinio...Is 40. Tame tarpe 4 paskutinese serijose pagrindinisn personazas sumane atostogas pasiimti bash.gif , tai jo ir nebuvo. O dabar va baige 25 serijoj, taip sakant, suviliojo ziurovus ir paliko....Ir neberodo blink.gif blink.gif blink.gif Toliau rodo 1 sezono serijas, nuo tos serijos kur dabar 2 sezona pabaige rodyt...
Jiems gal galvos susisuko???
Viezu, ja v gneve doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 04 18, 20:11)
As isiutusi  protest.gif  protest.gif  protest.gif Parode Семейный детектив 25 serijas tesinio...Is 40. Tame tarpe 4 paskutinese serijose pagrindinisn personazas sumane atostogas pasiimti  bash.gif , tai jo ir nebuvo. O dabar va baige 25 serijoj, taip sakant, suviliojo ziurovus ir paliko....Ir neberodo blink.gif  blink.gif  blink.gif Toliau rodo 1 sezono serijas, nuo tos serijos kur dabar 2 sezona pabaige rodyt...
Jiems gal galvos susisuko???
Viezu, ja v gneve doh.gif  doh.gif  doh.gif

O tai kaip čia dabar taip g.gif Tai toliau bent sukurta,nežinai?
Atsakyti