Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 05 29, 15:00)
„Процесс“ /2013/

4u.gif aciu 4u.gif

laba, ir vel siunciu linkejimus is Palangos wub.gif db as Ramsius "kaimyne" cool.gif
Atsakyti
Laba, ka tik paziurejau, patiko
http://kinozal.tv/de....php?id=1078739
Atsakyti
user posted image
Su vasaros pradzia! Su vaiku diena user posted image

Vakar paziurejau si filma. Labai lengvai ziurisi. Pabaiga truputi nustebino (nes vargu ar taip jau gyvenime buna) user posted image bet visumoj viskas gerai ir grazu.
QUOTE


----------------------------------
Nauja (XVIII Tema)
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 31, 15:38)
4u.gif aciu 4u.gif

laba, ir vel siunciu linkejimus is Palangos wub.gif db as Ramsius "kaimyne" cool.gif

O thumbup.gif Atvažiuok į Karkadienį 4u.gif

Vakar buvo išleistuvės. Labai gražiai programėlė buvo paruošta thumbup.gif Bet žinokit ar aš atspari pasidariau sulig 3 vaiku, ar šimet jau išverkiau viską kas priklausė, kažkaip ašarom nesilaisčiau kaip kitais kartais per isšleistuves g.gif
Vakare važiavom į Vinetu kaimą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Buvao labai smagu, tiek vaikams tiek tėveliams, grįžtant mašinoj abu nulužo, o aš kaip Marytė Melnikaitė laikiausi dar lotuliukas.gif Ale iėjus į namus tai kaip stovėjau taip ir atsiguliau lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 01 birželio 2013 - 12:10
QUOTE(Ramsius @ 2013 06 01, 13:06)

Vakare važiavom į Vinetu kaimą thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Buvao labai smagu,

thumbup.gif Matosi,kad neliūdėjot thumbup.gif
Atsakyti
''Провинциальная муза'' /2013/
АНОНС
http://kinozal.tv/de....php?id=1094287

user posted image


QUOTE(Ramsius @ 2013 06 01, 13:06)
Vakar buvo išleistuvės.
Ale iėjus į namus tai kaip stovėjau taip ir atsiguliau lotuliukas.gif

Ramsiau, jei po tokios sventes, nejautei nei rankyciu nei kojyciu, vadinas vakarelis buvo vykes user posted image
Mes mamos turbut kuo toliau tuo labiau atsparesnes daromes, nors ne visada oi ne visada user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 06 01, 13:14)
Ramsiau, jei po tokios sventes, nejautei nei rankyciu nei kojyciu, vadinas vakarelis buvo vykes user posted image
Mes mamos turbut kuo toliau tuo labiau atsparesnes daromes, nors ne visada oi ne visada user posted image

Vykęs thumbup.gif
Vaikų tame kaime beveik nematėm. Su jais užsiėmė indenai, o kai jau paleido, tai siautėjo kas kur...Tik pribėgdavo MAISTO lotuliukas.gif ir vėl į kojas tongue.gif

Auklėtojos išdalino diskus su nuotraukomis iš grupės gyvenimo. Negaliu neparodyti kaip mano vaika sdarželyje miegojo pietu miego, ir, svarbiausia, kur - stalčiuje doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 06 01, 15:29)
Auklėtojos išdalino diskus su nuotraukomis iš grupės gyvenimo.

Bet tai kokia vykusi mintis, liux!
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 06 01, 15:29)
miegojo pietu miego, ir, svarbiausia, kur - stalčiuje doh.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 06 01, 16:06)
Bet tai kokia vykusi mintis, liux!

Mano Tado mokytoja ir visai klasei,pradinės mokyklos baigimo proga,išdalijo visiem,kaip ji pasakė,Pradinės mokyklos kraitelį,kuriam pirmas sąsiuvinis,pirmi piešiniai,svajonės,kuo norėtų būti užaugę ir diskas,su 4-erių metų akimirkomis,užfiksuotomis nuotraukose.Man ir labai patiko wub.gif
Atsakyti
Bus idomu zvilgtelt i siu dienu O.B.

Даниле Козловскому предложили сыграть Остапа Бендера. Съёмки начнутся в 2014 году.

user posted image

QUOTE(Julsita @ 2013 06 01, 17:06)

Niu labai faina, ka jau cia ir bepridursi smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti