Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Ramsius @ 2013 04 20, 19:15)
Visgi, pridek mintimis ir nuo manes gelyte verysad.gif As vis negaliu atsigauti nuo tos zinios. Tustuma kazkokia...

Ir pas mane tokia busena, toks jausmas, kad mire labai artimas zmogus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 04 20, 19:12)
Ir pas mane tokia busena, toks jausmas, kad mire labai artimas zmogus  verysad.gif

tai jau...kai mire V. Kernagis, panasus jausmas buvo...Ilgai negalejau atsigauti....
Atsakyti
''Билет на двоих'' /2013/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1082146
user posted image


''Кремень. Освобождение'' /2013/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1082156
user posted image


QUOTE(Ramsius @ 2013 04 20, 19:15)
Visgi, pridek mintimis ir nuo manes gelyte verysad.gif

Sutarta.
Beje Ramsiau, kaip mazajam su rankyte? Tikiu, kad sunku buvo prisitaikyti su tokiu 'geriu'. Ilgam gipsas?
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 04 20, 20:30)
''Билет на двоих'' /2013/
''Кремень. Освобождение'' /2013/

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 04 20, 20:30)
''Кремень. Освобождение'' /2013/

aciu 4u.gif vyras apsidziaugs tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 04 20, 20:24)
tai jau...kai mire V. Kernagis, panasus jausmas buvo...Ilgai negalejau atsigauti....

Tikrai taip.... Tik Kernagis sirgo, pabaiga buvo aiski, o cia.....Kaip vienas pazistamas turtingas gydytojas, sirges veziu, pries mirti artimiausiems zmonems pasake: jei kam nustatys diagnoze vezys, nemetykit pinigu vejais, niekas nepades, tik tikejimas ir optimizmas, o pabaiga visu vienoda verysad.gif
Atsakyti
o man šokas buvo, kai mire R.Janavičius blink.gif bet šis bent jau žinojom, nuo ko mirė?
db _V.Šapranauskas. Ir nežinia, nei dėl ko? nei koks tikslas buvo išeit iš gyvenimo, nesulaukus tokio gražaus_jubiliejinio 55 metų gimtadienio g.gif Gaila, iš tiesų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 04 20, 20:24)
tai jau...kai mire V. Kernagis, panasus jausmas buvo...Ilgai negalejau atsigauti....

O aš ,kaip dabar,jaučiausi,kai išėjo V. Galkinas sad.gif
Atsakyti
Na taip. Kai zmogus serga nepagydoma liga, netiketumas buna siek tiek mazesnis, lyg tam dar kaip ir turi laiko paruosti save... Bet kai iseina staiga ir zinia uzklumpa kaip is giedrau dangaus bumteledama, tada jo- sokas. Kaip pamenu sukrete isejimas ir radijo ir televizijos laidų bei renginių vedėjo Aurimo Dautarto. Kaip pagalvoji jaunas toks o toki buda pasirinko iseiti. Nors zinoma sielos skausmas/sirdgela ir liga- zmogaus nesirenka pagal amziu. Vienodai skaudu.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 04 20, 19:30)
Sutarta.
Beje Ramsiau, kaip mazajam su rankyte? Tikiu, kad sunku buvo prisitaikyti su tokiu 'geriu'. Ilgam gipsas?

3 savaites gipse maziausiai. treciadieni einam apziurai. Po gipso nuemimo vel narkoze- vielas isimti reiks, kaip pasake daktariukas ( wub.gif ), noresiu atsiimti ta, ka idejau smile.gif O po to reabilitacija. Pries 3 m kai buvo luze vienoj vietoj tai pora sav vaiksciojom, dabar nzn kiek bus....Siaip tai sunkiai....Valgyt problemiska kolkas, apsirengti, ka jau cia kalbeti, i WC nueiti irgi daug pastangu reikalauja doh.gif Blyn...aprengti neturiu ka, visos striukes su uztrauktukais, .....su sagom neturiu...
Vo mano vienarankis
user posted image
user posted image
user posted image


QUOTE(Julsita @ 2013 04 20, 19:43)
O aš ,kaip dabar,jaučiausi,kai išėjo V. Galkinas sad.gif


Vienu zodziu- baisu...Velgi, kaip sake Uzkalnis-"Kodėl nei draugai, nei giminės, nei buvusios jo artimos draugės nematė ir nesuprato, kad jam buvo blogai?"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 20 balandžio 2013 - 20:45
QUOTE(Ramsius @ 2013 04 20, 21:44)

Vo mano vienarankis


wub.gif
Kaip aš jum pavydžiu,kad galit pajūriu pavaikščiot wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Ramsiau, sveikatytes suneliui, pajurio ir as pavydziu.
Nuo ketvirtadienio neziuriu nieko, tik delfi pavartau, nera nuotaikos g.gif
Atsakyti