Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

o nuo kada jus pradejo pykinti? Mums 7 savaites o jauciames gerai, nepykina. Tikiuosi taip bus ir toliau bigsmile.gif tik va vazineti tai ne kas, atrodo viskas viduje susimala tai reikia i viena taska ziureti ir galvos nesukineti lotuliukas.gif
Laikykites mamytes nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2007 10 03, 14:26)
o nuo kada jus pradejo pykinti? Mums 7 savaites o jauciames gerai, nepykina. Tikiuosi taip bus ir toliau  bigsmile.gif  tik va vazineti tai ne kas, atrodo viskas viduje susimala tai reikia i viena taska ziureti ir galvos nesukineti  lotuliukas.gif
Laikykites mamytes  nestuke.gif  thumbup.gif

Sakyčiau nuo 7 savaitės ir prasidėjo tie "džiaugsmai" doh.gif Ko gero būsi iš tų, kurių nepykins cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2007 10 03, 14:26)
o nuo kada jus pradejo pykinti? Mums 7 savaites o jauciames gerai, nepykina. Tikiuosi taip bus ir toliau  bigsmile.gif  tik va vazineti tai ne kas, atrodo viskas viduje susimala tai reikia i viena taska ziureti ir galvos nesukineti  lotuliukas.gif
Laikykites mamytes  nestuke.gif  thumbup.gif

Man pykinimas prasidėjo 6 sav. Gydytoja paguodė, kad iki 12 sav. reiks su tuo susitaikyt unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Pagaliau mano pykinimo sesijos baigesi(bent jau tikiuosi)...Stebejau save 2 savaites,kol issiaiskinau kokie dalykai mane supykina ir sukuriau savo receptuka nuo situ dalykiuku...Tikiuos kam nors pades...Nors visos mes skirtingos,kaip ir musu stebukleliai... nestuke.gif
Tai stai mano pykinimo priezastis pasirodo buvo vitaminai ir alkis. Vitaminu nevirskindavo(toks jausmas,kad akmuo skrandyje nusileides)...Maziau problemu liko,kai pradejau vartoti folijo rugsti. Suvokiau,kad negaliu leisti sau isalkti,nes vos tik alkis atsiranda, sleikstulys ateina kartu su juo. Kad skrandis geriau virskintu, tikrai padejo stebuklingas Borjomi(tik geriausia vartoti is stiklinio butelio)ir letas bei geras valgio sukramtymas...Ir dar sugudravau, gerdama vitaminus ne ryte po valgio,o po vakarienes ir tik pajutusi pykinima eidavau miegoti...Aisku pries tai nepamirsusi uzkasti.. Dabar gine leido nebegerti vitaminu,o vartoti tik darzoves ir vaisius..Taigi dabar is visu simptomu beliko mieguistumas ir apatija(ypac kai lyja uz lango)..Tikiu,kad ir ji greit iveiksiu ir tada mes abu busim patys laimingiausi sioj zemej bigsmile.gif
Atsakyti
o mane iki dabar dar pykina doh.gif ,nebepadeda jau niekas g.gif ,pavargus nuo to vemaliavimo verysad.gif ,sorry uz toki zodi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krisstukas @ 2007 09 26, 12:33)
O as jau galvojau surasiu koki stebuklinga recepteli nuo to pykinimo. Bet deja  verysad.gif Teks dar pasikankinti, nors jau vos galiu tverti tuos rytinius tampymus, visa diena jausti bloguma ir sleikstuli, o dar ir nakti nemiegoti nuo to pacio...  wacko.gif Tikiuosi greitai pasibaigs  ax.gif


Na va, krisstukas, labas likimo drauge console.gif as irgi taip pradejau gyvent jau keletas dienu. Galvojau, gal kaip nors nebus man, gal tik biski ir panasiai, ir stai, sulaukem 8iu sav ir viskas, as jau turbut trecia diena vaikstau visa susiviepus, be to ir nakti pabundu. Cia perskaiciau, kad rugstus saldainiukai gali padet, nulekiau, viena isimeciau, kol energingai ciulpiu, tol nieko. Tik uzsimirstu ir nustoju-vel pareina bangele verysad.gif Kad tik leliukas butu geras, nekamuotu savo mamkos daugiau nei iki 12 sav ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2007 10 05, 23:41)
Na va, krisstukas, labas likimo drauge  console.gif as irgi taip pradejau gyvent jau keletas dienu. Galvojau, gal kaip nors nebus man, gal tik biski ir panasiai, ir stai, sulaukem 8iu sav ir viskas, as jau turbut trecia diena vaikstau visa susiviepus, be to ir nakti pabundu. Cia perskaiciau, kad rugstus saldainiukai gali padet, nulekiau, viena isimeciau, kol energingai ciulpiu, tol nieko. Tik uzsimirstu ir nustoju-vel pareina bangele  verysad.gif Kad tik leliukas butu geras, nekamuotu savo mamkos daugiau nei iki 12 sav  ax.gif  bigsmile.gif


Labas console.gif uzjauciu, nes suprantu viska ka isgyveni. Man buvo palengeje - siek tiek. Na zinai, aisku toks ir palengvejimas, pradejau rytais vemti, bet nors diena nejausdavau jokio sleikstulio, jokio pykinimo. Dabar pora dienu vel tik taso, ir vel tas pats visa diena pykinimas, sleikstulys verysad.gif Laikykimes 4u.gif

Zinot, yra IMBIERO tabletes. Jos nuo pykinimo, ir tinka vartoti nesciosioms, nes nekenkia vaikeliui, kadangi yra augalines. Netgi, skaiciau, yra daryti tyrimai su nesciosioms, ir matomi akivaizdus palengvejimai smile.gif Man kartais nuima ta sleikstuli. Bet vaistinej vis tiek sako, kad reik pasitarti su gyd., nors as dar neklausiau saviskes.

Dar vienas dalykelis nuo to nemalonaus dalyko, tai citrina. Ir su zievele. As kartais pasmaguriauju lasisa, negaliu iskest ax.gif ir suvalgau pora griezineliu su visom zievelem. Niu ir man palengvedavo taip pat smile.gif

O kad nakti neprabusdineti, tai ipratau gerti is vakaro silta piena. Buna, pykina atsigulus, bet kai uzmiegi, tai iki ryto biggrin.gif

Tikiuosi, kas nors jums pravers wink.gif
Atsakyti
prisijungsiu prie klubo tų, kurias pykina:) boržomis nepadėo sad.gif. bet kartais neblogai suveikia javainiukai sugraužiami lovoje ( kurių pusę išsireikalauja vyras su šuniu lotuliukas.gif , paguoda - bent taip jie sveikai maitinasi). darbo metu neblogai suveikdavo obuoliai. tik pajusdavau kad tuoj tuoj pykins, tai iš karto ir graužiau.
o geriausiai jaučiuosi savaitgaliais. tada praktiškai jokių pykinimų. ir tik todėl,kad galiu tinginiauti, nelakstyti. man labiausiai padeda poilsis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Patarška @ 2007 10 07, 10:08)
o geriausiai jaučiuosi savaitgaliais. tada praktiškai jokių pykinimų. ir tik todėl,kad galiu tinginiauti, nelakstyti. man labiausiai padeda poilsis  thumbup.gif

Mane savaitgaliais mažiau pykina, kai gulinėju. Vakar didesnę dalį dienos šiltai pragulėjau, tai dar pusė bėdos. Užtat apetito nelabai buvo unsure.gif
Atsakyti
Man 5 savaite prasidejo lengvas sleikstulys, o va siryt jau du kartus begau i tualeta, maniau bus... bet nieko, nors nedaug truko... huh.gif Isgeriau arbateles su citrina bei suvalgiau sumustinuka su obuoliu... Laikinai sleikstuliukas pradingo, bet bijau, kad vel atsinaujins... bijau.gif

user posted image
Atsakyti
As isigudrinau imbierinius sausainius valgyt-neblogai pakolkas thumbup.gif Ir siaip pastebejau, mane i vakara labiau pykina nei ryte. Ir vakarais visa ishsiputus, ispampus tokia jauciuos. Keista..
Atsakyti
Mane pradėjo pykint nuo kokios 7 savaitės. Ir taip iki gerų 16 savaičių. Nors nėkart nevėmiau, bet bloga būdavo nuo ryto iki vakaro. Dabar jau tų blogumų nėra, bet į maistą dar nelabai galiu žiūrėt. Buvo labai didelis nuovargis ir silpnumas. Darbingumo - nulis. Pasiskundžiau savo ginei tik kokią 14 savaitę. Tai ji pasiūlė gert "Basica Instant" miltelių. Išsinaršiau internete, kad tikrai galima ir nėščiosioms. Tai mineralų rinkinys.
Ir tikrai man labai padėjo. Atsirado darbingumas ir dingo silpnumas. Visai šleikštulio nepanaikino, bet palengvino tai tikrai.
Atsakyti