Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

pykino mane iki 6men ir 2savaiciu dedavau vaizdu visur kur tik papuldavo iki asaru (net kartais),,,visada su savimi turedavau maisiuku biggrin.gif darbe i siuksliu deze lotuliukas.gif
o padedavo retkarciais tai aktimelas geriamas ...o visa kita nu nei pro kur doh.gif
Atsakyti
a stai jau irgi kik wisko isbandziau,bet neapsimoka cia rasyti nes nieko kas padeda neisradau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bliutaite @ 2007 12 12, 20:00)
a stai jau irgi kik wisko isbandziau,bet neapsimoka cia rasyti nes nieko kas padeda neisradau... 4u.gif

nuo oragizmo juk priklauso o ne nuo musu noru mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš vis laukiu, laukiu ir laukiu, kada gi pasibaigs tie vėmimai, nes jau 21 savaitė, bet vis dar nesibaigia... Jau ir skrandį skauda nuo to tampymo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(grateful @ 2007 12 13, 09:31)
Aš vis laukiu, laukiu ir laukiu, kada gi pasibaigs tie vėmimai, nes jau 21 savaitė, bet vis dar nesibaigia... Jau ir skrandį skauda nuo to tampymo  schmoll.gif

oimbiero tabletes bandei?
Atsakyti
QUOTE(grateful @ 2007 12 13, 10:31)
Aš vis laukiu, laukiu ir laukiu, kada gi pasibaigs tie vėmimai, nes jau 21 savaitė, bet vis dar nesibaigia... Jau ir skrandį skauda nuo to tampymo  schmoll.gif

pabandyk ant tuščio skrandžio sviesto gabaliuko suvalgyt man močiute patare bet jau buvo per velu nes jau visi pikinimai jau praejo tai nežinau ar padeda ar ne
Atsakyti
reiks ir man pabandyti g.gif
Atsakyti
o man idomu nuo kurios savaites pradeda panasei pykinti ? g.gif nes as jau 8-9savaite kaip nesioju leliuka bet nieko nejauciu ,jokiu pykinimu ,nei gavos svaigsta nieko,aisku labai dziaugiosi kad viksas gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwvilma @ 2007 12 13, 11:38)
oimbiero tabletes bandei?


O man imbiero tabletes nepadeda. Dar labiaus skrandi suerzina verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(robertukas @ 2007 12 14, 08:06)
o man idomu nuo kurios savaites pradeda panasei pykinti ? g.gif nes as jau 8-9savaite kaip nesioju leliuka bet nieko nejauciu ,jokiu pykinimu ,nei gavos svaigsta nieko,aisku labai dziaugiosi kad viksas gerai  thumbup.gif


As pirmus du isnesiojau ir nezinoau kas tas pykinimas ar galvos skausmas. O dabar turbut uz abu atsimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2007 12 14, 07:06)
o man idomu nuo kurios savaites pradeda panasei pykinti ? g.gif nes as jau 8-9savaite kaip nesioju leliuka bet nieko nejauciu ,jokiu pykinimu ,nei gavos svaigsta nieko,aisku labai dziaugiosi kad viksas gerai  thumbup.gif

mane pradejo pykinti 2men su puse o iki to laiko jauciausi labai gerai
Atsakyti
mane jau nuo pat pradziu antra sawaite wos prasidejo ir jau pykindawo,pamenu is lektuwo islipau,ti kaip dejau sliauka..tada dar nesupratau kas wyksta,nes net nzn kad esu nescia..o mazdaug 3 sawaiciu tai jau rytais pradejo pykinti..o db tai nei waziuot negaliu ilgai ir kekwiena ryta wemiu... schmoll.gif ka darysi,nera taip baisu kaip pirmom dienom..tik swarbu maiseliu tureti wisada..nes jeigu dar koki kwapa uzuodziu parduotuwej kokioj tai nei ryto nebereikia laukti,wemiu kur stowiu tongue.gif ir wisai del to nesigailiu,swarbu kad as laukiuosi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(bliutaite @ 2007 12 14, 16:41)
mane jau nuo pat pradziu antra sawaite wos prasidejo ir jau pykindawo,pamenu is lektuwo islipau,ti kaip dejau sliauka..tada dar nesupratau kas wyksta,nes net nzn kad esu nescia..o mazdaug 3 sawaiciu tai jau rytais pradejo pykinti..o db tai nei waziuot negaliu ilgai ir kekwiena ryta wemiu... schmoll.gif ka darysi,nera taip baisu kaip pirmom dienom..tik swarbu maiseliu tureti wisada..nes jeigu dar koki kwapa uzuodziu parduotuwej kokioj tai nei ryto nebereikia laukti,wemiu kur stowiu tongue.gif ir wisai del to nesigailiu,swarbu kad as laukiuosi nestuke.gif

tik swarbu maiseliu tureti wisada jau situ daikciuku turejau visur ir belekiek ...man nesmagu budavao kai dabe prie zmoniu visa tai ivykdavo...bet kas ne dzinas mirksiukas.gif
Atsakyti