Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

QUOTE(Zylė @ 2008 01 08, 20:43)
Man irgi 7 nėštumo savaitė. Šiandien pirma diena, kaip viską ką suvalgau, išgeriu-išvemiu. Jaučiuosi tragiškai. Neduok dieve, jeigu tikrai taip ilgai bus, kaip dauguma rašo  schmoll.gif



Nieko, viskas bus ok! 4u.gif
As pasikankinau pora savaiciu ir ziuriu, kad jau kiekviena diena vis geryn ir geryn. thumbup.gif
Tikiuosi viskas is naujo nepasikartos, nes baisu ir prisiminti...
Stiprybes smile.gif
Atsakyti
man yra 3men nestumo ir jokiu simtomu nejauciu nei pykina nei galva svaigsta ar tai yra normalu? g.gif
ar dar gali pasireiksti kokie simtomai? g.gif
labai neramu... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, busimos mamytes smile.gif Oj dziaukites, jei nepykina ar mazai pykina biggrin.gif Mums yra dabar 9 savaiteles, na trupuciuka daugiau, tai zinokit ir prasidejo pats "smagumas" 5 dienas galejau tik gulet nes visa laika beproto pykino i diena apie 4-5 kartus i tualeta vemti sad.gif Iki 9 savaiciu buvo negera, bet taip simboliskai ir prasidedavo blogumas tik po pietu iki vakaro, rytais keliaus i darba be jokiu problemu smile.gif O dabar ujuj... Per sias savo 9 nestumo savaites numeciau 5 kilogramus, valgyt nieko nesinori, bet del vaikelio prisiverciu varskytes, vaisiu, siaip skysciu gerti, gine sake normalu ir neprievartaut saves su maistu, praeis pykinimas-tada jau su kaupu atsistatys svoris smile.gif Tik va norejau pasakyt kaip buna sitaip bloga, niekas nepadeda sad.gif Sekmes nestuke.gif
Atsakyti
4u.gif o mane pykino visa nestuma nestuke.gif ,nepadejo niekas
Atsakyti
Sveikutes, man 7 savaite nestuke.gif. Nuo pat 4 savaites prasidejo toks nedidelis pykinimas, sleikstulys, bet dar buvo visai pakenciama rolleyes.gif O sia savaite kad prasidejo verysad.gif jau ketvirta diena rytais atsikelus vemiu, o siandien jau 3 kartus blink.gif ir toliau pykina... oi oi visai nebelinsma unsure.gif Turiu as imbiero saknies, sake ir jos gabaliuka galima pakramtyti, bet kad jau jos skonis tai labai bjaurus, aitrus verysad.gif reikes gal bandyt imbierines arbateles ryte gurkstelt rolleyes.gif
Mano mamai buvo labai stipriai bloga, kai mane nesiojo, tikiuosi tai nebutinai paveldima blink.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muskietininke: 10 sausio 2008 - 14:20
QUOTE(robertukas @ 2008 01 09, 13:11)
man yra 3men nestumo ir jokiu simtomu nejauciu nei pykina nei galva svaigsta ar tai yra normalu? g.gif
ar dar gali pasireiksti kokie simtomai? g.gif
labai neramu... verysad.gif

Kai laukiausi pirmojo manes epykino visiskai ir visa nestumo laika,apskritai jauciausi idealiai,na neskaitant paskutiniu menesiu snaudimo biggrin.gif ir viskas buvo labai labai gerai,netgi sakyciau idealiai,tad tikrai neverta nerimaut
O,va dabar.... ech,kai prisimenu kaip gera,kai nepykina,skrandis virskina,o remens nedegina ugnis ...na,bet cia tik smulkmena mirksiukas.gif
Atsakyti
Na o mane pykina tik vakare. Visą dieną tik šleikštulys būna, bet vakare tai visai negaliu valgyti doh.gif Jeigu tik ką nors suvalgau vakare, tai atsigulus į lovą viskas ima lipti aukštyn. O ir norai susiję su valgiu labai man nebūdingi. Jau trejus metus negėriau kavos, o dabar bent po vieną puodelį per dieną turiu išgerti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(j.svajone @ 2008 01 05, 18:43)
Pirma karta girdziu  g.gif . Beje,pries keleta dienu neatsilaikiau ir ryte isgeriau kavos,tai nzn ar delto,kad  skrandyje per mazai maisto buvo ar delto,kad jau atpratau nuo rytines kavos-visa diena buvo ypatingai blogai,i joki maista ziuret negalejau ,buvo baisu.
  O del spaudimo,tai turiu namie riesini matuokli ir seku karts nuo karto,nes pries nestuma visko budavo,tai galiu pasakyt,kad ir pulsas ir spaudimas dabar normalus,gal kiek didesnes nei norma,bet  ne taip baisiai kaip sokinedavo anksciau.
Gal cia visoms skirtingai g.gif
  Vaival,o ar bandei borzomi mineralini,kaip minejau?


MB labai mėgsta Borjomi, tai ir aš susigundziau ax.gif , tai apsikabinusi kriauklę ilgai stovėjau (skrandis buvo visai tuščias). schmoll.gif
MB man irgi patarė pabandyti šį mineralinį, tačiau aš jokio netoleravau g.gif .
Mano kraujospūdis toks pat pastovus (aš jį matuoju), o į kavą žiūrėti negaliu.
Kadangi jau prasidėjo 15 savaitė, tai galiu pasidžiaugti jog pradedu gyventi bigsmile.gif ir pasaulis daug mielesnis smile.gif
Atsakyti
Man labai padejo Borjomi, pykino ziauriai iki 13 savaites, tai vis ta vandenuka gerdavau...Dabar jau beveik nepykina, tik vakarais...Sekmes visoms! 4u.gif
Atsakyti
Mane pradejo pykint kazkur 5 nestumo savaite, bet ten budavo toks rytinis pykinimas, o dabar jau antra savaite vemiu kas ryta, o buna, kad i diena 2-3 kartus doh.gif Jauciuos klaikiai, energijos visai nerasta, atd pasiemiau atostogas ir voliojuos lvytej, o kai pagalvoju, kad jau kita savite i darbuka, tad net silpna pasidaro verysad.gif Pykinima numalsindavo kramtoske, bambonkes ar imbierine arbata, o dabar nepadeda niekas verysad.gif tad ir vaikstau kiaura diena apsikabinus Vytauto buteli doh.gif
Atsakyti
na kiekvienai savo turbut ax.gif m,anes nei pykino nei ka:) dauguma sutiktu pazistamu sako,kad del sito dalyko man labai pasiseke 4u.gif pripazistu,nes ne itin malonu,kai tave pykina ir visas skrandzio turinys issivalo ne paciu maloniausiu budu schmoll.gif unsure.gif
na o toms,kurios patiria siokiu tokiu nemalonumu,noreciau padrasinti,juk nieko tokio,truputi pakenteti verta tongue.gif juk uz visas negandas bus atlyginta su kaupu thumbup.gif
Atsakyti
as irgi galiu pasigirti 4u.gif
man jau 20 savaiciu, ir nei karto nesupykino. mirksiukas.gif
Atsakyti