Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

o pas mane visi vienu vardu sunys carli arba rokis katinai mazyliai kates muskos juros kiaulyte mikis papugos gosos o ziurkenai vaskos
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2009 08 14, 17:52)
O braliukai latviai net kačių vardų kalendorių sudarė tongue.gif :

http://www.theparadi...amp;id=kakkalen

Bet jau vardai katinams tongue.gif

Švarckopfs (beveik šampūns)
Ozis
Dolārs
Pic Kankars
Piķuks
Oho
Jau minėtas Lezbija

Atsakyti
Na musu kate - Pupa, suo - Darkas, o va vezlys - lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Komisaras Reksas lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tik kelias dienas ji dar turime, bet gal teks pakeisti varda, nes kaip mano teta pajuokavo:" kol varda istarsi vezlys iki taves atropos" lotuliukas.gif
Atsakyti
Cia dar vienas sarasiukas vardu: www.sunuvardai.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Horoskopai.lt: 06 gegužės 2010 - 07:56
Skaičiau šioj temoj buvo kiti gyvūniukai tokiu pat vardu pavadinti, aš turėjau kačiuką Šmikį blush2.gif Buvo labai sunku jam duoti vardą, vis joks netiko ir, kadangi gėles vartydavo kaip tikras Šmikis, tai ir prilipo tas vardas bigsmile.gif gaila, jau nebėra jo cray.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif vakar ysigijome jagdtrejieru kalyte,kurei ilgai galvojome varda.Poto rimkomes is Dora,Lila ir Jaira,kolaks apsitojom ties vardu Jaira. Turime siamo katina,kurio vardas Metaxa biggrin.gif thumbup.gif Tiesa turejau kaimyne,kurios kalyte buvo Nora,o katinas ,Martynas doh.gif man asmeniskai negrazu,kai zmoniu vardais vadinami gyvunai... smile.gif
Atsakyti
Mes gal nepasirodysim išmintingi smile.gif visiškai baltą katiną pavadinim tuomet sužibusios "žvaigždės" Vudžio vardu - ir vien dėl dainininko ir katinuko plaukų baltumo.
Mažoji mišrūnė kalytė - Pepė. Šitas vardas prilipo kelionėj po Čekiją, kai pasiguodėm draugam, kad prieš kelias dienas priglaustai mažylei neišrenkam vardo. O šuniukės nematę draugai tiesiog pasiūlė ir jis "prilipo".
Savo korsiukui dokumentinį vardą išrinkau pati - Gralis. Na, kaip ir istorijoj, ten šito meilybės tiek karų kilo pas mus...
Vėžliuką vadinom Pūkiu lotuliukas.gif Nors... ten buvo vėžliukė mirksiukas.gif
Atsakyti
šuo-pekė, smiltpelės-tipsis ir zozolė, katė-drica ir zebrinė amadinė-bruknė.
kažkada turėjau katiną donatą,bet dažniau doncium vadindavau.kaime buvo katinai-ryzikas,tarzanas,murka.
man pavydžiui labai gražūs vardai yra-bruknė, čili, taustas.
bet vardus tai tik pagal charakterį renku arba išvaizdą. vat amadinė bruknė, nes snapelis tokios spalvos kaip dar nepilnai prinokusi bruknė ;]]
Atsakyti
Musu augintu suniuku vardai-Spulka,Pundelis,ciupkus,Naida,Baris,Bonda.Katiniuku-Murka,Fane,Smakas,Puke,Fuksas.
Atsakyti
Mūsų šunės yra Tubis ir Molis,katė buvo Binga
Atsakyti
turiu Tris šuniukus ju vardai Grantas, Bethovenes ir Zipas. 3 kates ju vardai Gucci (guči) Lyza ir Brolis. Turėjau triuš Tuka. Dabar Gucci atsivedė 4 katčiukus. 1 patelė ir 3 katinėliai. Taj vardus galvojam . Turim jau Mūza ir Nauterį taj dar 2 teliko sugalvot.
Atsakyti
Man patys graziausi lietuviski vardai gyvunams.... smile.gif Jie labai silti ir mieli smile.gif
Nors anksciau turejau suni Granta, ziurke Fibe ir Forta, Triusi Maxa ir Uzi. Katina kuri dar auginu vaikas pavadino Eipsu - man patinka labai linksmas vardas ir katiniskas manau nes labai "ryskiai" tariasi raide sssssss. smile.gif
Dabar apsistojau ties lietuviskais vardais turejau kiaulyte Grike dovanojau draugei. O dabartiniu mano parseliu vardai Braske, Brukne ir Rubiniukas.
Man dar grazus - Smilga, Peteliske, Uoga, Persikas, Kaprizas(kaciukui manau lb tinka), Elfas, Ziogas, Pedute, Zebra. O triusiui norejom duot Morkus arba Pilypas, bet vaikas pats norejo isrinkti varda tai buvo Maxas. smile.gif
Atsakyti