Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

QUOTE(nojura @ 2010 08 31, 14:40)
Laikom degutį, vardu DJ Momo (nes vyrui labai patikdavo tas Šapranausko personažas), bet dažniausiai jį vadinam Momu arba Momosium biggrin.gif


su tuo DJ tai prakinsminot lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
Na mūsų augintiniai
Katinas - Liuciferis (Liucis) , nes juodas kaip velnias, dar jam pripaišyti vardai - Juodškis ir Sūrskis lotuliukas.gif

Pas tėvus yra šunytė - Vėja (Kaip vėjas tik mot.g.)

Kažkada turėjom katinus - Ogį Oginskį Holivudą (Šiaip Ogis,bet būdavo supykus sakydavom Oginskis,o kai nusifilmavo reklamoje prilipinom Holivudą). Ir dar Buvo dar Horacijus Juodškis antrasis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano teta turėjo dobermanę, tai jos vardas buvo Madona, (Made kartais vadindavo), paskui retriverį Nolą. Mūsų prancūzų buldogiuko vardas Mafas (Mafūnis / Marfūnia). Mano juru parselio vardas Debesėlis, o paršiukė Panelė Grizetė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheena232 @ 2010 09 02, 15:08)
Mano teta turėjo dobermanę, tai jos vardas buvo Madona, (Made kartais vadindavo), paskui retriverį Nolą. Mūsų prancūzų buldogiuko vardas Mafas (Mafūnis / Marfūnia). Mano juru parselio vardas Debesėlis, o paršiukė Panelė Grizetė.  4u.gif


Man juru parsiuko vardas Debeselis labai patiko thumbup.gif

Noreciau jusu patarimo.Pirkom papugina nimfa ir jam sugalvojau varda Šelmis ,noreciau paklausti kaip jums jis ? Mano aplinka iskritikavo si varda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(G_i_e_d_r_ė @ 2010 09 05, 20:41)
Man juru parsiuko vardas Debeselis labai patiko  thumbup.gif

Noreciau jusu patarimo.Pirkom papugina nimfa ir jam sugalvojau varda  Šelmis ,noreciau paklausti kaip jums jis ? Mano aplinka iskritikavo si varda  doh.gif


Man gražus šis vardas. Lietuviškas, gražiai skamba, kaip kreipinys "Šelmi" irgi gražu.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2010 09 07, 18:21)
Man gražus šis vardas. Lietuviškas, gražiai skamba, kaip kreipinys "Šelmi" irgi gražu.


Net nezinau jau...paskutinem dienom emiau vadinti "Čikas"...vistiek jis dar nereguoja,tik svilpauja,bet nieko neatkartoja,tas papuginas ax.gif ,tai dar spresim del vardelio 4u.gif

Norejau ,kad tas vardas sietusi su kazkokia savybe,o nebutu "is lempos trauktas" .

Gal kas turit pasiulymu,kaip pavadinti papugina Nimfa ? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vysniuke511 @ 2007 02 24, 20:37)
smagus vardai biggrin.gif
Papildyta:
dar mano zirgyne kuri lankau yra zirgiuku bet tuos vardus galima duot nebutinai zirgui

1. Ledas
2. Sokratas
3. Sarbona
4. Vilis
5. Bombejus
6. Malvina
7. Vetra
8. Chatanga
9. China
10. Liveja
11. Harlis
12. Kortas
13. Vupis
14. Frida

Papildyta:
na jau turim 25 vardus!

BERNIUKU:
1.kikas
2.sapnas
3.leo
4.suslikas
5.nordas
6.kysius
7.ledas
8.sokratas
9.vilis
10.bombejus
11.harlis
12.kortas
13.vupis
smile.gif  biggrin.gif  4u.gif  bigsmile.gif  ax.gif  blush2.gif  tongue.gif  bigsmile.gif


mano draugės šuniuko vardas vilis. biggrin.gif aš turėjau triušiuką vardu tikis ir dabar turiu britų trumpaplaukį kačiuką pakį. ( vadinam jį palium, pakšiu, pakučiu ir t.t. o aš jį vadinu dar ir katingu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsirado naujas augintinis šeimoje labai netikėtai - žuvelė. Pavadinom ją Gelžgaudu biggrin.gif kadangi lyties nežinom, tai paisrinkom, bet dabar žiurim,kad Gelžgaudo pilvas lb išsipūtes... ar tik nebus Gelžgaudžiukų lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš manau kad gyvūnui vardas turi tiesiog prilipti. Na tai kas kad amžinatilsi savo rotveilerį pavadinom Arčibaldu ( Arčiu), vistiek jį visi Losium vadino arba Musiu-pusiu. N tai kas kad katę pavadinom Xara - iš tikrųjų jos vardas Žuvelė, kitos katės - Vėžlė, dar kitos Katukinskienė. O šuo(kitas rotveileris) turėjęs būti Rufu , pradžioje atsišaukinėjo į Rufufitą, vėliau į Muslitą, o dabar jau keli metai į Suslitą-muslita. biggrin.gif Ir vienintelė kalytė atkeliavusi su senu vardu Riksė, su juo ir pasiliko, nu dar kartais į Ryža atsišaukia.

Papildyta:
Mūsų draugų laikos mišrūnas vardu Sapnas. Kodėl Sapnas?? Todėl kad buvo labai ramus kai buvo mažas, toks miegalius. Pamatytumėte kas iš jo užaugo !!!!! Tornadu jį reikėjo pavadinti, ne Sapnu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikutuke: 05 spalio 2010 - 15:25
Mano šuo Tornadas, o trumpinys Tornis.
Tikras tornadas, kai pasileidžia, tiek ir tematai, tik padarinius kai kur randi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vise: 20 spalio 2010 - 14:05
Giminaičiai laiko žiukėną vardu-Lakšmė(a tarti pailgintai labai) biggrin.gif Juokingas man labai smile.gif
Atsakyti
Pas mane akvakyje gyvena gaidelis (žuvytė čia smile.gif ) Mocartas ir vištelė (irgi žuvytė) Muzika biggrin.gif
Atsakyti