Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjote gerti kalcį?

QUOTE(wwwlaima @ 2009 09 07, 14:58)
man rodos nestumo metu kalcio dvigubai daugiau reikia nei iprasta, apie 1200mg g.gif bent jau as tai po 2 tokias tabletes geriu


aha, jau radau info, kad daug reikia. Tai drasiai gersiu smile.gif Dar viena mamyte sake jei su magniu tai irgi reikia, jo dvigubai daugiau nei magnio, tai mano vit taip ir subalansuoti ax.gif gal dar papildomai gryno kalcio nusipirksiu ax.gif
Atsakyti
Kalcis komplekte su magniu santykiu 3:1 + cinkas leidžia įsisavinti ~40% žmogaus organizmui reikiamo kalcio kiekio. Naudojant gryną kalcį šis kiekis nesiekia net 20%. Būtent dėl to, kad kuo labiau prisotinti mamos organizmą kalcio junginiais ir rekomnduoja gydytojai tokias dideles dozes. Lengviau kalcį įsisavinti yra iš maisto, pavyzdžiui pieno produktų ar natūralių šaltinių - koralų. Tačiau pirmu atveju būtinas nuolatinis kalciu turtingo maisto didelio kiekio vartojimas, kas savaime nėra gerai pirmiausia dėl rizikos, kad vaikas ateityje gali netoleruoti, būti alergiškas tam tikriems produktams - kas per daug, tas nėra sveika. Antru atveju dėl papildomų 10% reikia plačiau praverti piniginę.
Tačiau keisčiausia, kad Lietuvoje vaistinėse beveik niekur nematyti parduodamo L-lizino - tai viena iš devynių amino rūgščių organizme sudaranti natūralų kalcio buferį, kuris atlieka jo absorbavimo ir palaikymo funkcijas. Dienos norma nuo 500 iki 3000mg ir, žinoma, kalcio 750mg.
Atsakyti
Nestukems jokiu budu negalima vartoti koralu kalcio. doh.gif Juk sie mikroorganizmai apvalo vandenyna, o tuo paciu ir kaupia savyje visa bruda, sunkiuosius metalus ir kitus elementus. Tad su didesne kalcio doze gausite ir zalingu medziagu. book.gif

Gal kas nors vartojate naminiu vistu kiausiniu maltus lukstus?
Atsakyti
QUOTE(noksta @ 2009 09 16, 16:38)
Nestukems jokiu budu negalima vartoti koralu kalcio.  doh.gif  Juk sie mikroorganizmai apvalo vandenyna, o tuo paciu ir kaupia savyje visa bruda, sunkiuosius metalus ir kitus elementus. Tad su didesne kalcio doze gausite ir zalingu medziagu.  book.gif

Gal kas nors vartojate naminiu vistu kiausiniu maltus lukstus?

Brangi noksta, neklaidinkite būsimų mamų ir neskleiskite panikos smile.gif Koralai yra duobagyviai turintys kalkinį skeletą; kai kurios jų rūšys užauga net iki kelių metrų dydžio. Šie gyvūnai nekaupia "savyje viso brūdo", jie patys yra nepaprastai jautrūs bet kokiai aplinkos taršai ir net nedideliems vandens temperatūros pokyčiams dėl ko žūsta ištisos jų kolonijos - juk ne be reikalo jie laikomi ypatingai švarios aplinkos indikatoriais. Medicinoje naudojamos natūralios medžiagos yra nuolat tikrinamos, nes privalo tenkinti ypač aukštus kokybės reikalavimus.
Atsakyti
O mum jau 25 savaiciukes, gydytoja dar neleido gerti kalcio,nes sake per greitai leliuko kauliukai sukaules, o tai negerai. Liepe daugiau valgyt varskes ir kt. pieno produktu. Kelias dienas nevalgiau pieno produktu, tai eme traukt kojas, tai db kasdien jau vel valgau tongue.gif tiesa kazkur skaiciau,kad datulese dziovintose irgi daug kalcio, reiks ir tas isbandyt ax.gif
Atsakyti
kadangi man gelezies trukumas verysad.gif tai as turiu derinti kalcio produktus prie gelezies turinciu produktu doh.gif nes kalcis slopina pastarosios isisavinima. nuo 26 sav geriau kalci is austriu kaulu (nes jis artimesnis zmogaus organizmui nei paprastas kalcis ir nereikia papildomai derinti su D vitaminu), bet kai atsitiko taip su ta nelemta gelezimi, nustojau gerti kalci, nes manau, kad gal pakaks kiek gaunu su maistu (na juk jo yra ne vien pieno produktuose thumbup.gif ) mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ir nieko nesakė apie kalci,nei rekomendavo,tik vitaminai,skaito turbūt kiek ten yra tiek ir užteks lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano gydytojas is vis liepe man nieko negert, isskyrus folio rugsti. Dar karta buvo baisus meslungis sutraukes sona, tada reikejo profilaktiskai isgerti magnio, taciau vaiko sveikatai jo buvimas ar nebuvimas neturi itakos. Savo nora negerti jokiu vitaminu, jis motyvavo tuo, kad tai gali buti ivairiu apsigimimu priezastis. Nezinau, kiek sita jo teorija yra gera, taciau visi tyrimai iki siol buvo geri. thumbup.gif
Atsakyti
Manau, priklauso ir nuo metu laiko, kada laukiesi, as pastojau rudeni, tai negeriau iki 16 savaites nieko isskyrus folio rugsti, o kalci gydytoja liepe gert nuo 16 savaites, savaite geri, savaite pertrauka. O nestumo pabaigoje is vis berods nebereikejo gerti.
Atsakyti
As tai apie kalci vos pagalvojus apsiseileju ax.gif taip noooriu, kad per diena su pasigardziavimu suciulpiu 1.5-2 dienos normas. Kadangi nagai vis tiek trapus yra, tai tikiu, kad perdaug nebus smile.gif O tas noras atsirado 3 trimestre, nors gydytoja liepe vartoti kalci jau nuo antro.
Atsakyti
O man va israse nuo 16 savaites calci 600 mg..
Atsakyti
Man daktare kalci paskyre nuo 13tos savaites. nestuke.gif viena tablete i diena. magnis, kalcis, cinkas. 30tableciu, tai iseina men 20lt isleisti. na bet ka padarysi ax.gif
Atsakyti