Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjote gerti kalcį?

QUOTE(Kurapkiux @ 2004 12 01, 09:52)
neapsigaukit su Pregnacare, nes vitaminu ir mikroelementu ten nera tiek jau daug kaip kazkas rase. O kalcio is viso nera blink.gif Kai tai suzinojau perejau prie New Nordic, kuriose kalcis su magniu geriami atskirai vakare, kad geriau isisavintu.

Butu idomu jei kas palygintu visus  nestuke.gif skirtus vitaminus. Nes gydytojai vitaminus skiria priklausomai nuo santykiu su farmacininkais huh.gif ir objektyvia informacija reik ieskotis pacioms g.gif


Taip,pregnacare kalcio nera,todel atskirai dar nuo aštuonioliktos savaitės geriu kalcį plius magnį iš gamtos namų,bet tik man atrodo,kad ten jų yra per maža dozė nėščiajai.Aišku,geriu pieno,valgau sūrelius,fermeninį sūrį,varškę,bet įdomu ar tiek pakanka g.gif

Ir tas tai tiesa,kad kalcis plius magnis geriau įsisavinamas,kai geriamas atskirai nuo kitų vitaminų,todėl per pietus geriu pregnacare,o vakare jau kalcį.
Atsakyti
Man gydytoja patare kalci pradet vartoti nuo tada, kai jau pradesiu jausti judesius. Arba imti daugiau valgyti pieno produktu ypac varskes.
Atsakyti
o man niekas nesake gerti papildomai kalcio,gal uztenka tiek,kiek yra kituose vitaminuose,pvz as geriu pregnacare smile.gif ir aisku pieno produktuose,kurie mane labai traukia siuo metu biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam pasirodys keistai, bet man kalcį paskyrė tada, kai gydytojai užsiminiau apie tai, kad kojose mėšlungį naktimis nori traukti. Geriu gryną natūralų produktą be jokiu priedu.
Atsakyti
Aš dar negeriu kalcio nors man jau 21 savaitė g.gif Mano gydytoja man jų net nesiūlė, o vat kitas gyd. pasakė gerti vitaminus nėščiosioms + kalcį, +magni g.gif
Geriu "Materną" tai ten 250 mg kalcio yra + plius valgau nemažai jogurtų bei geriu pieną,tai kažkaip manau jog to kalcio kaip ir gana g.gif
Nors aišku kad dantys išbyrėtų mažiausiai norėtųsi blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramirėja: 14 vasario 2006 - 14:37
QUOTE(juratiki @ 2006 02 14, 09:00)
o man niekas nesake gerti papildomai kalcio,gal uztenka tiek,kiek yra kituose vitaminuose,pvz as geriu pregnacare smile.gif ir aisku pieno produktuose,kurie mane labai traukia siuo metu biggrin.gif


Taigi pregnacare kalcio nėra doh.gif Geriau nusipirk kokių vitaminų vaistinėj pasiklausus,tikrai neviršysi dozės.Aš geriu kalcį plius magnį,tai kalcio vienoj tabletėj yra šeši šimtai mg,bet ir tai mažai,nors irgi geriu ir pieną,ir kefyrą,valgau varškę ir t.t.... Dienos norma yra virš 1000 mg.
Papildyta:
QUOTE(ramirėja @ 2006 02 14, 14:32)
Aš dar negeriu kalcio nors man jau 21 savaitė g.gif  Mano gydytoja man jų net nesiūlė, o vat kitas gyd.  pasakė gerti vitaminus nėščiosioms + kalcį, +magni g.gif
Geriu "Materną" tai ten 250 mg kalcio yra + plius valgau nemažai jogurtų bei geriu pieną,tai kažkaip manau jog to kalcio kaip ir gana g.gif
Nors aišku kad dantys išbyrėtų mažiausiai norėtųsi blink.gif  blink.gif



Manau kad tikrai negana,juk mažius kaip mažas siurbliukas dabar.. viską siurbia iš mamyčių,kas tik geriausia,tad net ir valgant nemažai jogurtų,pieno jausis kalcio trūkumas,jei ne mažiui,tai pačiai tas gali pasijaust.
Atsakyti
o man gydytoja pasiule negert papildomai kalcio, tyrimai geri, kalcio gaunu pakankamai su maistu
Papildyta:
o man gydytoja pasiule negert papildomai kalcio, tyrimai geri, kalcio gaunu pakankamai su maistu
Atsakyti
Nuo 4 men gersiu kalci, neziuresiu daktare patars ar ne, nusipirksiu. Tik bijau padauginti, nes per didelis kalcio kiekis kietina vidurius. Siaip pieno produktu praktiskai nebevalgau, nors pries nestuma be ju nei dienos nebudavo.. ax.gif
Atsakyti
nėščiosios kalcio paros norma apie 1500 mg.
Atsakyti
viena akušerė minėjo, kad kalcį būtinai reikia nustoti gerti paskutininį neštumo mėnesi, kad per daug nesukietėtų galvytės kaulas ir nebūtų gimdymo traumų.
o ir šiaip, minėjo, kad vitaminus tai mes geriam dėl savęs, leliukas viską, ko jam reikia sugeba pasiimti iš mamos organizmo. taip, kad mamytės nepadauginkit.
Atsakyti
Aš ir esu girdėjusi, kad kalcio patartina nebegerti nuo 32 savaičių, nes kietina kauliukus ir kad gimdymas gali būti sunkesnis.
Atsakyti
QUOTE(lorikas @ 2006 03 04, 15:57)
Aš ir esu girdėjusi, kad kalcio patartina nebegerti nuo 32 savaičių, nes kietina kauliukus ir kad gimdymas gali būti sunkesnis.


Jei turite galimybe, issitirkit kalcio kieki kraujyje. PVZ vilniuje AIDS centre, kalcio, magnio ir gelezies tyrimas kainuoja 10 litu, tada zinosit ar jums reikia siu medziagu, nes Kalcis is tiesu kietina kaulus, ir jei jo netruksta, Ten labai aiskiai parodo, negerkit, bus gimdyti lengviau. Tas pats del magnio ir gelezies.

paskutini menesi apskritai papildomai vartoti nerekomenduojama. jei nera didelio trukumo.

Atsakyti