Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXIX Tema)

QUOTE(vaya @ 2014 12 17, 21:31)
"Верни мою любовь" žiauriai nervina Veros batai čabatai doh.gif  Kiek gali ji juos nesioti mad.gif
Ir ji pati biesinti pradejo... Bėga nabagas autostrada,  iš paskutiniųjų bėga ir dar bėga , o ji... nu pakentek biški ir viskas bus gerai.. Absurdas doh.gif


Vietomis ir as jau nei vieno nesuprantu, nors pagalvoju gal ziuretum visa seriala istisai, gal nebutu kada gilintis I smulkmenas biggrin.gif Man po paskutines ziuretos serijos ir Vladas pradejo nepatikti, o Vera galetu visiems laikams pasakyti tiesa, o ne puse lupos ir save kankina ir kitiems gyvent neduoda...
Papildyta:
QUOTE(Sofija7 @ 2014 12 18, 01:00)
Man is pradziu kazkaip dauguma serijalu nekabina blink.gif  Bet po kokiu 3-5seriju jau idomu blush2.gif O kai paskutine ziuriu serija jau visai idomu rolleyes.gif 
Na pradejau obsciaja terapija tai jau isivaziuoju:) daros vis idomiau:) aciu 4u.gif

Man patiko sis serialas tiek pirmas tiek antras sezonas, ziureciau jei ir trecias butu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KlementinaR: 18 gruodžio 2014 - 01:12
''Мажор''
Aš tuoj pradėsiu manyti, kad Павел Прилучный tikrai koks iš FSB. Toks imlus, sumanus, turintis tokių gerų ir neįprastų pažinčių, ir jam gana labai gerai sekasi. Kaži kada jam baigsis kantrybė tom replikom į jo adresą, jau jos mane pradeda erzinti, vis per dantį jį traukia.
Kaži kas tas suinteresuotas asmuo- tėvas, padpalkovnikas, tas tyrėjas, ar dar kas? Turiu omeny dėl savižudybių imitacijų vonioje.
QUOTE(Sim@ @ 2014 12 17, 17:37)
Kirilas Žandarovas (nepatinka jis man kažkodėl) ax.gif
Man labai net nieko, na kai gerietį vaidina.
QUOTE(vaya @ 2014 12 17, 22:31)
"Верни мою любовь" žiauriai nervina Veros batai čabatai doh.gif Kiek gali ji juos nesioti mad.gif
Jau tie batai ir man užkliūvo, kelintą kartą dėmesį atkreipiu. Ir man dar įdomu- kada ji plaukus pasileis? Susirišus juos ir susirišus...
Ir dar atkreipiau dėmesį, kad Vlado labai gražios rankos.
QUOTE(KlementinaR @ 2014 12 18, 02:11)
Man po paskutines ziuretos serijos ir Vladas pradejo nepatikti,

o Vera galetu visiems laikams pasakyti tiesa, o ne puse lupos ir save kankina ir kitiems gyvent neduoda...
O man atvirkščiai, patinka tas jo laikinas pasikeitimas, kad dabar toks valdingas, šaltas, principingas ir nepalenkiamas viceprezidentas... kaip naujas vėjo gūsis. Ir taip jausmingai vaidina, kad galėtų turkų seriale vaidinti be jokio kastingo biggrin.gif Negalvojau, kad Станислав Бондаренко toks jausmingas... Na tiesiog atsiskleidė čia jo dar nematyta pusė, kitaip ir nepasakysi.
Dar jo dabar ta iškelta sąlygai Verai- dirbti jo kompanijoje.
Na man šiose dvejose serijose buvo labai gražios tos kimirkos, kai akimirkai dingdavo ta jo šaltoji kaukė ir akys pasidarydavo jausmingos.
O kas labiausiai patiko, tai kai pasakė sau mintyse dvi frazes: ''aš tave susigrąžinsiu, tik belieka sugalvoti kaip?'' ir "man skauda ne todėl, kad tu mane palikai, o skauda todėl, kad aš vis dar tebemyliu tave". Kad ir viceprezidentas, bet momentais toks palūžęs (kai nieks nemato).
Iš pradžių nesupratau jo mįslingo plano, bet kaip numanau- jis ją nori laikyti visad netoli savęs.

Tai kad jis jau viską žino apie Verą (12 serijoj), o ką ji dar nutyli pusę lūpų?
mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 18 gruodžio 2014 - 02:14
QUOTE(Visgi @ 2014 12 18, 01:52)
''Мажор''
Aš tuoj pradėsiu manyti, kad Павел Прилучный tikrai koks iš FSB. Toks imlus, sumanus,  turintis tokių gerų ir neįprastų pažinčių, ir jam gana labai gerai sekasi. Kaži kada jam baigsis kantrybė tom replikom į jo adresą, jau jos mane pradeda erzinti, vis per dantį jį traukia.
Kaži kas tas suinteresuotas asmuo- tėvas, padpalkovnikas, tas tyrėjas, ar dar kas? Turiu omeny dėl savižudybių imitacijų vonioje.Man labai net nieko, na kai gerietį vaidina. Jau tie batai ir man užkliūvo, kelintą kartą dėmesį atkreipiu. Ir man dar įdomu- kada ji plaukus pasileis? Susirišus juos ir susirišus...
Ir dar atkreipiau dėmesį, kad Vlado labai gražios rankos.O man atvirkščiai, patinka tas jo laikinas pasikeitimas, kad dabar toks valdingas, šaltas, principingas ir nepalenkiamas viceprezidentas... kaip naujas vėjo gūsis. Ir taip jausmingai vaidina, kad galėtų turkų seriale vaidinti be jokio kastingo biggrin.gif Negalvojau, kad Станислав Бондаренко toks jausmingas... Na tiesiog atsiskleidė čia jo dar nematyta pusė, kitaip ir nepasakysi.
Dar jo dabar ta iškelta sąlygai Verai- dirbti jo kompanijoje.
Na man šiose dvejose serijose buvo labai gražios tos kimirkos, kai akimirkai dingdavo ta jo šaltoji kaukė ir akys pasidarydavo jausmingos. O kas labiausiai patiko, tai kai pasakė sau mintyse- aš tave susigrąžinsiu, tik belieka sugalvoti kaip?

Tai kad jis jau viską žino apie Verą (12 serijoj), o ką ji dar nutyli pusę lūpų?
mastau.gif

Na taip suzinojo, bet pasekme to kokia gavosi doh.gif Aisku as dar tik pradejau 13serija, gal neteisi, bet taip buna.....kai ziuri serial su pertraukom...Sakau labia turi daug laiko I smulkmenas gilintis biggrin.gif Speju dar nuomones keisias blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 18, 01:52)
''Мажор''
Aš tuoj pradėsiu manyti, kad Павел Прилучный tikrai koks iš FSB. Toks imlus, sumanus,  turintis tokių gerų ir neįprastų pažinčių, ir jam gana labai gerai sekasi. Kaži kada jam baigsis kantrybė tom replikom į jo adresą, jau jos mane pradeda erzinti, vis per dantį jį traukia.
Kaži kas tas suinteresuotas asmuo- tėvas, padpalkovnikas, tas tyrėjas, ar dar kas? Turiu omeny dėl savižudybių imitacijų vonioje.Man labai net nieko, na kai gerietį vaidina. Jau tie batai ir man užkliūvo, kelintą kartą dėmesį atkreipiu. Ir man dar įdomu- kada ji plaukus pasileis? Susirišus juos ir susirišus...
Ir dar atkreipiau dėmesį, kad Vlado labai gražios rankos.O man atvirkščiai, patinka tas jo laikinas pasikeitimas, kad dabar toks valdingas, šaltas, principingas ir nepalenkiamas viceprezidentas... kaip naujas vėjo gūsis. Ir taip jausmingai vaidina, kad galėtų turkų seriale vaidinti be jokio kastingo biggrin.gif Negalvojau, kad Станислав Бондаренко toks jausmingas... Na tiesiog atsiskleidė čia jo dar nematyta pusė, kitaip ir nepasakysi.
Dar jo dabar ta iškelta sąlygai Verai- dirbti jo kompanijoje.
Na man šiose dvejose serijose buvo labai gražios tos kimirkos, kai akimirkai dingdavo ta jo šaltoji kaukė ir akys pasidarydavo jausmingos.
O kas labiausiai patiko, tai kai pasakė sau mintyse dvi frazes: ''aš tave susigrąžinsiu, tik belieka sugalvoti kaip?'' ir "man skauda ne todėl, kad tu mane palikai, o skauda todėl, kad aš vis dar tebemyliu tave". Kad ir viceprezidentas, bet momentais toks palūžęs (kai nieks nemato).
Iš pradžių nesupratau jo mįslingo plano, bet kaip numanau- jis ją nori laikyti visad netoli savęs.

Tai kad jis jau viską žino apie Verą (12 serijoj), o ką ji dar nutyli pusę lūpų?
mastau.gif

perziurejau sekancias, nelabai kol kas nuomone pasikeite. Juk jis viska daro santazu ir tokiu saltakraujiskumu gali nuzudyti visa Veros meile, bet aisku nemanau, kad taip bus.....Lauksim tesinio, idomu, padiskutuoti, kiekviena kritika ir nuomone idomi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija7 @ 2014 12 17, 02:51)
Sveikos merginos 4u.gif
Jungiuosi i Jusi buri blush2.gif
Noreciau rekomendaciju, nes baigiau ziureti "Zenskij doktor 2" ir dabar ieskau naujo kokio serijalo tokio kabinancio:) nes pastarasis man ziauriai patiko wub.gif 
Aciu 4u.gif

"Склифосовский" ziuretas? Liuks serialas apie ligonine, man gal geriausias is tos operos thumbup.gif
Ziuriu "Mazor" ir "Slucainaja vstrecia" vienu metu. Abu patinka, "Mazor" labiau drinks_cheers.gif Nors liapsusu yra ir siame biggrin.gif Pvz, paveza bendradarbe su masina namo, iseda ji dienos metu, prie laiptines jie privaziuoja gilioj nakty lotuliukas.gif Gerai sake Vika, "as geriau peskom..." lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KlementinaR @ 2014 12 18, 05:26)
<....> ir tokiu saltakraujiskumu gali nuzudyti visa Veros meile, bet aisku nemanau, kad taip bus...
Kas jau kas, bet Vera jį myli ne visa meile, vėtosi mėtosi, bent jau man taip atrodo. Įdomu kada ji susivoks.
Blogai, kai vienas iš dviejų myli stipriau, nėr baisiau, meilė turi būti apyligė, kad nei vienas nejaustų deficito...
Man tai kvailiausia iš Veros pusės, kad ji viską pirmiau papasakojo ne Vladui, o jo tėvui
doh.gif
Na, bet siužetas nuo to tik įdomesnis pasidaro smile.gif
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 12 18, 08:25)
Pvz, paveza bendradarbe su masina namo, iseda ji dienos metu, prie laiptines jie privaziuoja gilioj nakty lotuliukas.gif
Šitas ir man užkliūvo, galvoju- tai kokiu reik atstumu dirbt nuo namų,
kad išvažiuoji dieną, šviesiai, o atvažiuoji- tamsu biggrin.gif Logikos nulis.
Bet tai ne pirmą ir ne antrą kartą tą pastebiu, ir ne tik šiame seriale.


''До свидания мама'' /2014/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1286824

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 18, 13:43)
Kas jau kas, bet Vera jį myli ne visa meile, vėtosi mėtosi, bent jau man taip atrodo. Įdomu kada ji susivoks.
Blogai, kai vienas iš dviejų myli stipriau, nėr baisiau, meilė turi būti apyligė, kad nei vienas nejaustų deficito...
Man tai kvailiausia iš Veros pusės, kad ji viską pirmiau papasakojo ne Vladui, o jo tėvui
doh.gif
Na, bet siužetas nuo to tik įdomesnis pasidaro smile.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Kad tevui papasakojo, man tai irgi kvaila doh.gif Del to ir sakiau kodel visko nepapasakot paciam Vladui nuo a iki z....Na bet del to ir yra serialas, kitaip 24 seriju nebutu isko kurti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2014 12 12, 17:50)
jau pažiūrėjau Поздние цветы (1-4 серии из 4) / [2014] - patiko, šiltas toks filmas


Sveikos, kaip ligoniukai laikosi? 4u.gif
Mano dukrytei jau geriau, tai sakau gal kokį filmą pažiūrėsiu. Pasirinkau saulytes parekomenduotą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2014 12 18, 15:24)
.. 
Mano dukrytei jau geriau, tai sakau gal kokį filmą pažiūrėsiu. Pasirinkau saulytes parekomenduotą    smile.gif

gero žiūrėjimo mirksiukas.gif

sveikatėlės visiems visiems...
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 18, 14:43)
''До свидания мама'' /2014/

4u.gif

laba vakara cool.gif
Каминный гость / [2013, мелодрама]; Военный корреспондент / [2014, боевик] - patiko 4u.gif
Atsakyti

Visiskai nekokios 13-14 serijos doh.gif doh.gif doh.gif Верни мою любовь
Nepasistumejom anei kiek schmoll.gif Visi tik as noriu, man reikia, taip kaip as...Zmonos isterikos kraupios. Gerai vaidina, o gal nevaidina???? doh.gif Laukiu kada visi ateis i prota ir vel bus liubov-morkov blush2.gif
Atsakyti
pradejau_Профессионал (1-16 серии из 16) / [2014, боевик] - labai neblogas, o ir aktorius labai gražus vaidina 4u.gif
Atsakyti