Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXIX Tema)

QUOTE(Visgi @ 2014 12 20, 08:00)
''Верни мою любовь''

pirma karta pradejau ziureti seriala,kai nera visu seriju,tiesiog atsiunciau 8 serijas,o tik paskui pamaciau kad ju turi buti 24 doh.gif tai atsiunciau dar 8 ir lauksiu kada ides dar 8 doh.gif
Nu ir ka,dar ir melodrama lotuliukas.gif siaubas biggrin.gif ziuriu,nepatinka kad melodrama,bet filmas patinka,idomu kas bus toliau cool.gif na nezinau,ar supratot ka norejau pasakyti lotuliukas.gif

Labas rytas 4u.gif
O Rozyks patiko thumbup.gif kazkaip pasiseke,net 3 paskutiniai serialai buvo geri,patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija7 @ 2014 12 17, 02:51)
Sveikos merginos 4u.gif
Jungiuosi i Jusi buri blush2.gif
Noreciau rekomendaciju, nes baigiau ziureti "Zenskij doktor 2" ir dabar ieskau naujo kokio serijalo tokio kabinancio:) nes pastarasis man ziauriai patiko wub.gif 
Aciu 4u.gif

QUOTE(kami_ @ 2014 12 17, 19:27)
Laba 4u.gif
Manes neuzkabino Zhenskij doktor 2, pirmas sezonas labai patiko, o antro pora seriju paziurejau ir meciau ax.gif
Bandysiu kada ziuret Visgi rekomenduota 'Общая терапия'' (1-2 сезон). Juolab, kad Ana Snatkina yra viena iš mėgstamų aktorių ax.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 12 18, 08:25)
"Склифосовский" ziuretas? Liuks serialas apie ligonine, man gal geriausias is tos operos thumbup.gif

sveikos- as irgi medicininiu serialu gerbeja 4u.gif taciau kadangi pati esu medike tai pro mano akis nepraslysta visokie ten tokie tuti smuti biggrin.gif
Pakolkas esu siuos ziurejusi-
Sklifasovskij, Zenskij doktor, Horosyje ruky, List ozydanija 4u.gif
Obsiaja terapija dar nedaejau 4u.gif yra sarase 4u.gif
is visu oaminetu, mano akiai, geriausiai susuktas ir profesionaliausiai (kiek imanoma) ,,pastatytas" List ozydanija thumbup.gif
Sklifasovskis toks labiau i humora, Zenskij doktor man toks minkstas (nebaigiau ziureti), Horosyje ruki- idomus, bet jau kiek medicinos ir logikos spragu doh.gif

gal dar kazka panasaus rekomenduotumet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 20 gruodžio 2014 - 11:09
''Таблетка от слез'' /2014/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1287644

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 20, 13:11)
''Таблетка от слез'' /2014/

4u.gif
bet jau Lialia, tai nusivažiavo ax.gif jau kaip ir pabaiga, o db vėl pasaka iš naujo_jau Maša kalėjime, tai tuoj durnyne atsidurs, "pagydys", išeis į laisvę ir vėl toliau kenks kitiems blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif


laba ryta 4u.gif
pradejau ziuret rimta filma - Розыск / [2013, криминал, детектив] cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 20 gruodžio 2014 - 12:39
''Временщик'' /2014/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1287743

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 20, 18:18)
''Временщик'' /2014/

4u.gif
Atsakyti
''Всё вернётся'' /2014/
Сегодняшняя премьера
http://kinozal.tv/de....php?id=1287802

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 20 gruodžio 2014 - 18:40
QUOTE(Visgi @ 2014 12 20, 08:00)
Labas rytas
Kalėdų senis jau išsiruošė į kelionę smile.gif

Tai gal dar ir šiemet pavyks pabaigt, iki Naujų mirksiukas.gif

''Верни мою любовь''

user posted image

Dekui uz grafika 4u.gif
Nemanau sad.gif, nes jau isvaziuojam Kaledu laikotarpiui, o sveciuose juk neziuresi ax.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2014 12 20, 10:03)
pirma karta pradejau ziureti seriala,kai nera visu seriju,tiesiog atsiunciau 8 serijas,o tik paskui pamaciau kad ju turi buti 24 doh.gif tai atsiunciau dar 8 ir lauksiu kada ides dar 8 doh.gif
Nu ir ka,dar ir melodrama lotuliukas.gif siaubas biggrin.gif ziuriu,nepatinka kad melodrama,bet filmas patinka,idomu kas bus toliau cool.gif na nezinau,ar supratot ka norejau pasakyti lotuliukas.gif


Kartais ir melodramos buna labia geros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 12 20, 19:40)
''Всё вернётся'' /2014/

4u.gif

į tarpą pažiūrėjau šitą ax.gif
user posted image
superinis filmas - pasirodo, kad ir šiukšlynuose gyvenantys žmonės yra laimingi:)
Atsakyti
Labas nežiemiškas vakaras 4u.gif

Vakar pažiūrėjau Мажор, tiesa tik 4 serijas. Nors Prilučno ir nemėgstu, bet pažiūrėjau kaip sakoma vienu įkvėpimu, ypač pirmą ir antrą serijas thumbup.gif Kiek jų iš viso bus? Ir sakykit, negi Djačenko bus savo žmoną nudaigojęs ar privedęs iki savižudybės??

Šiandien apturėjau nuotykį. Išeinu į balkoną džiauti skalbinių, palikau duris praviras. Padžioviau, apsisuku eiti atgal į kambarį ir...pagalvojau, kad man vaidenasi blink.gif Stovi kambary katinas. (mes gyvenam pirmame aukšte) Nu tai paskui sutikom svečią kaip sakoma, su duona ir druska ir vėl išleidom balkonan lotuliukas.gif

P.S. Kai mane tas gydytojas kairiajame kampe užkniso gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2014 12 20, 21:34)
P.S. Kai mane tas gydytojas kairiajame kampe užkniso gun_bandana.gif

ne TAVE vieną bigsmile.gif mane jis jau senokai.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KlementinaR @ 2014 12 20, 20:06)
Kartais ir melodramos buna labia geros  4u.gif

turbut,bet man jau nusibodo blush2.gif apmetysit mane,bet ziuriu jau prasukdama doh.gif galejo ir buti tik 8 serijos doh.gif jau neidomu...
Atsakyti