Įkraunama...
Įkraunama...

Kokosų aliejus plaukams

Labas Supermamos,
jau kuri laika mano plaukai tikrai siaubingos bukles, siaubingai slenka. Bijau,kad greitai liksiu plika. Uzsienio forumose perskaiciau apie ,,plauku aliejavima'', pries plaunant galva i plaukus ir galvos oda reikia itrinti alieju pvz.alyvogiu, kokosu, migdolu palaukti koki pusvalandi ir isplauti su sampunu. Ar kuri bande? Ar po sios prodeduros plaukai tikrai atsigauna?
Atsakyti
QUOTE(Monika2013 @ 2015 01 26, 16:09)
Labas Supermamos,
jau kuri laika mano plaukai tikrai siaubingos bukles, siaubingai  slenka. Bijau,kad greitai liksiu plika. Uzsienio forumose perskaiciau apie ,,plauku aliejavima'', pries plaunant galva i plaukus ir galvos oda reikia itrinti alieju pvz.alyvogiu, kokosu, migdolu palaukti koki pusvalandi ir isplauti su sampunu. Ar kuri bande? Ar po sios prodeduros plaukai tikrai atsigauna?


Labas,
aš su drugnu vandeniu praskalauju plaukus. Nusausinu rankšluosčiu, tada įtrinu kokoso aliejaus ir tada perplaunu galvą įprastai su šampūnu. Nuo plaukų slinkimo nemanau, kad padės (bent man nepadėjo). Bet plaukai glotnesni/sveikesni, lengviau šukuojami pasidaro nuo šitų procedūrų.
Išbandykit žalos tokiu būdu plaukams nepadarysit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2015 01 26, 16:33)
Labas,
aš su drugnu vandeniu praskalauju plaukus. Nusausinu rankšluosčiu, tada įtrinu kokoso aliejaus ir tada perplaunu galvą įprastai su šampūnu. Nuo plaukų slinkimo nemanau, kad padės (bent man nepadėjo). Bet plaukai glotnesni/sveikesni, lengviau šukuojami pasidaro nuo šitų procedūrų.
Išbandykit žalos tokiu būdu plaukams nepadarysit smile.gif


Aciu uz atsakyma. Po tokiu proceduru plaukai tikriausiai labai riebaluojasi?
Atsakyti
Aš kartą į savaitę ar dvi vakare ištepu plaukus per visą ilgį kokosų aliejum ir palieku per naktį. Ryte išplaunu šampūnu, būna super! Bet mano plaukai labai išsausėję, linkusiems riebaluotis gal ir nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persefonė* @ 2015 01 26, 21:37)
Aš kartą į savaitę ar dvi vakare ištepu plaukus per visą ilgį kokosų aliejum ir palieku per naktį. Ryte išplaunu šampūnu, būna super! Bet mano plaukai labai išsausėję, linkusiems riebaluotis gal ir nelabai g.gif


O koki sampuna naudojate?
Atsakyti
QUOTE(Monika2013 @ 2015 01 26, 16:38)
Aciu uz atsakyma. Po tokiu proceduru plaukai tikriausiai labai riebaluojasi?

Jeigu tepsite tik galiukus, tikrai nesiriebaluos.
Papildyta:
QUOTE(Monika2013 @ 2015 01 26, 16:09)
Labas Supermamos,
jau kuri laika mano plaukai tikrai siaubingos bukles, siaubingai  slenka. Bijau,kad greitai liksiu plika. Uzsienio forumose perskaiciau apie ,,plauku aliejavima'', pries plaunant galva i plaukus ir galvos oda reikia itrinti alieju pvz.alyvogiu, kokosu, migdolu palaukti koki pusvalandi ir isplauti su sampunu. Ar kuri bande? Ar po sios prodeduros plaukai tikrai atsigauna?

Nuo slinkimo padeda ricinų aliejus: įtrinti į galvos odą. O plaukams jis per riebus, kokosų daug geriau.
Atsakyti
QUOTE(Idem @ 2015 01 27, 12:56)
Jeigu tepsite tik galiukus, tikrai nesiriebaluos.
Papildyta:

Nuo slinkimo padeda ricinų aliejus: įtrinti į galvos odą. O plaukams jis per riebus, kokosų daug geriau.


Apie ricinu alieju girdejau, tik skaiciau,kad ji labai sunkiai nuplauti.
Atsakyti
Bandžiau kokosų aliejų naudoti plaukams. ištepdavau ir palikdavau per naktį. Tai išplovus galvą, plaukai palikdavo tokie pasipūtę, šiurkštoki, lyg išsausėję. Man netiko schmoll.gif Bet vat kūnui labai patiko naudoti. Išlipdavau iš dušo, ir dar ant drėgnos odos išsitepdavau su aliejumi wub.gif Ir kvapas, ir poveikis. Oda labai švelni, pamaitinta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(She_Wolf @ 2015 01 27, 15:12)
Bandžiau kokosų aliejų naudoti plaukams. ištepdavau ir palikdavau per naktį. Tai išplovus galvą, plaukai palikdavo tokie pasipūtę, šiurkštoki, lyg išsausėję. Man netiko  schmoll.gif Bet vat kūnui labai patiko naudoti. Išlipdavau iš dušo, ir dar ant drėgnos odos išsitepdavau su aliejumi  wub.gif Ir kvapas, ir poveikis. Oda labai švelni, pamaitinta.  ax.gif


Nu kaip saunu!!! Tikrai isigysiu kokosu aliejaus ir ricinu. Kokosu pabandysiu ir kunui ir plaukams. Aciu uz atsakymus. jeigu dar turite koki gera sampuna , parekomenduokite mano plaukai tikrai bus dekingi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monika2013: 27 sausio 2015 - 14:51
Dėl aliejaus nežinau, bet žinau geros kaukės receptą: kefyras, kakavos milteliai, kiaušinis. Viską išmaišyti ir ant plauku. Nuostabus efektai.
Atsakyti
QUOTE(Monika2013 @ 2015 01 27, 13:11)
Apie ricinu alieju girdejau, tik skaiciau,kad ji labai sunkiai nuplauti.

Aš naudoju, išsiplauna lengvai. Tik, kaip sakiau, tepti tik galvos odą.
Atsakyti
QUOTE(Idem @ 2015 01 27, 18:40)
Aš naudoju, išsiplauna lengvai. Tik, kaip sakiau, tepti tik galvos odą.



Jeigu norite lengviau nuplauti ricinų aliejų , sumaišykite ji su kiaušiniu. Nusiplaus lengviausiai.
Atsakyti