Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

Vienos is mano megiamiausiu salotu:

Virtos morkos
Sviezus agurkai
Fermentinis suris
Druska
Majonezas

Morkas, agurkus ir suri supjaustyti kubeliais, iberti druskos pagal skoni ir sudeti majoneza. Labai gaivios ir skanios thumbup.gif
Atsakyti
O man labai patinka tokios salotos:

kopūstas
obuoliai
1 šaukštas aliejaus
truputėlis citrinos
druskos

essen.gif
Atsakyti
VIŠTIENOS SALOTOS
1 rūkytos vištos šlaunelė
1 marinuotų kukurūzų indelis
1 mažas svogūnas
4 - 5 šaukštai majonezo
truputis kvepiančiųjų pipirų.
Vištieną, atsyrus nuo kaulo, supjaustyti kubeliais, supilti kukurūzus
(nusunkus marinatą), supjaustyti svogūną, pabarstyti pipirais, išmaišyti
viską su majonezu.
Atsakyti
ŽUVIES SALOTOS
500 g keptos žuvies (ar rūkytos)
100 g virtų morkų
marinuotas agurkas
stiklinė majonezo
petražolių lapelių
druskos
Išrinkę kaulus, žuvį smulkiai supjaustykite. Daržoves supiaustykite mažais kubiukais. Susluoksniukite žuvį su daržovėmis, pasūdykite ir užpilkite majonezu.
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Seniau man labai patikdavo tokios salotos:
pekino kopūstas
morkytė
keli anachraidžių riešutai
truputis vegetos
1 šaukštas aliejaus
Atsakyti

1 raudona paprika
1 zalia paprika
1 geltona paprika
2-3 pomidorai
50-100 gr fermentinio surio
druskos
baziliko
1-2 saukstai alyvuogiu aliejaus.

Man dabar pacios skaniausios salotas,valgau kasdien biggrin.gif .Produktu kieki galit keistipacios,na kaip kas megsta.
Atsakyti
aš parašysiu tokį iš pirmo žvilgsio paprastą mišrainės receptuką, bet man labai skanu
išsivirti bulvių, jas supjaustyti kubeliais, išvirti pupeles, tuomet dar pridėti nemažai smulkaii supjaustytų svogūnų laiškų, įdėti druskos , pipirų ir majonezo. Viską išmaišom ir skanaus.
Atsakyti
250 g makaronų, ridikėlių, 1-2 agurkų, 150 g olandiško sūrio, 150 g šalto rūkymo kumpio, kelių šaukštų alyvų aliejaus, svogūno arba svogūno laiškų, petražolių, muskato riešuto, citrinos sulčių, maltų juodųjų pipirų, druskos.

makaronus išvirkite, perpilkite šaltu vandeniu, sumaišykite su šaukštu alyvų aliejaus. Ridikėlius nuplaukite ir supjaustykite. Jei agurko žievelė kieta – nulupkite, supjaustykite smulkiais kvadratėliais, sūrį – šiek tiek didesniais, kumpį – nedideliais plonais gabalėliais. Druską, pipirus, muskato riešutą sumaišykite su citrinos sultimis arba actu, plakdamos įpilkite 3 šaukštus alyvų aliejaus, suberkite kapotas petražoles ir svogūnėlius. Viską gerai išmaišykite ir prieš patiekdamos leiskite pastovėti 15 minučių.
biggrin.gif
Atsakyti
Gaminu lygiai taip pat, tik vietoje aliejaus imu jogurto indeli (150), paskaninta su saukstu majonezo
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2005 03 18, 10:56)
Gaminu lygiai taip pat, tik vietoje aliejaus imu jogurto indeli (150), paskaninta su saukstu majonezo


Na taip, su jogurtu netgi sveikiau ir "dietiskiau" biggrin.gif
Atsakyti
vakar per televizoriu maciau idomias salotas dare, labai skaniai atrode wink.gif ...... avokadas nuluptas ir supjaustytas, krabu mesa suplesyta rankomis, pipirai ir majonezas....... atrode labai skaniai..... tik sake kad avokadas turi buti prinokes..... o perkant is kur zinoti ar jis gerai prinokes? g.gif
Atsakyti
As tai paspaudau, jei po oda jauciasi, kad minksta, tai prinokes, jei nesispaudzia tai neimu smile.gif Kazkas sake, kad prie jo uodegos turi buti minksta g.gif as tai ne uodega spaudau o pati ta storuma, bet dar ne karto neapsirikau wink.gif
Atsakyti