Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvūziukų namučiai

user posted image

Nėštumas – nuostabus ir stebuklingas laukimo jausmas… jis leidžia mums vėl tikėti Angelais ir stebuklais, vėl tikėti svajonėmis!


Mūsų temutėje laukiamos visos pilvūziukės- plepėkim, dalinkimės patirtimi ir išgyvenimais, juk kartu šis kelias bus dar lengvesnis ir smagesnis!

user posted image

✿ Mūsų puškuojančios pilvūziukės ✿

Afrodite69 - 2015-03-31
Pumpule – 2015-04-06
Tino-2 – 2015-04-25
Ambrella - 2015-04-29
Burbuliacija-2 - 2015-06-07
Vega56 2015-06-10
Edena - 2015-05-30
Blondia- 2015-06-07
Atisa - 2015-06-20
Armante – 2015-06-15
Marselle - 2015-07-17
Wunder-2- 2015-07-05
Galileja - 2015-07-10
Kristiana1-2015-07-15
Delfinukas - 2015-07-29
Misheliina - 2015-07-31
Piktuke - 2015-08-02
Karalinda - 2015-08-03
Vitaleja - 2015-09-01
Krown-2015-09-19
Pacifica - 2015-09-12

Nica79-
Ruta.B-

Naujokės visad laukiamos
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 27 vasario 2015 - 12:45
Labas rytas 4u.gif

Atisa, aciu tau uz tema, as pramiegojau viska doh.gif Visa savaite 6 keliaus, turejau truputi vazinejimo, tai siandien jau namie, tai puciau i aki iki dabar, ziuriu ir tema pasibaigus, ir nauja sukurta bigsmile.gif Ir labai grazi, pavasariska temute 4u.gif Beje, kaip tavo sveikatele?

Tik sarasely reikes pakoreguot sekanti karta, nes pas Pasifica juk 2 leliukai. Nu bet kitoj temelej tada 4u.gif

Krown, matuotis tai paprasta: atsistok profiliu i veidrodi su pilvu atviru, kad matytum kurioj vietoj toliausias jo issikisimo taskas, na ir toj vietoj aplink visa save ir ismatuoji, kad centimetras eitu vienodai aplinkui- lygiagreciai su grindim. Ir viskas 4u.gif As tai net bijau jau matuotis doh.gif nes zinau kad dar paaugau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 27 vasario 2015 - 13:01
Burbuliuk, taip, tikrai, ir Pacificos, ir Krown nepataisiau.. dar galvojau leis koreguoti, bet nebeleido. As sita temute ekspromtu sukuriau, nes pamaciau, kad senoji pasibaige ax.gif

Mano sveikatele jau kazkiek geresne, tik ta gerkle vis dar "ant asmenu" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2015 02 27, 13:09)
Burbuliuk, taip, tikrai, ir Pacificos, ir Krown nepataisiau.. dar galvojau leis koreguoti, bet nebeleido. As sita temute ekspromtu sukuriau, nes pamaciau, kad senoji pasibaige  ax.gif

Mano sveikatele jau kazkiek geresne, tik ta gerkle vis dar "ant asmenu"  doh.gif


Meducio daug laizyk 4u.gif

Tai nieko tokio, temutes pasikoreguosim ateity, as ir tu klaidu buvau privelus, juk esam nestuke.gif mums atleistina blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, kadangi jūs visko daug mačiusios ir patyrusios, labai norėčiau patarimo.....Dariau du tyrimus, hcg ir progesterono....Hcg labai gražiai auga ir dvigubėja, o progesteronas ėmė pamažu krist...buvo antradienį 152, šiandien 126....Rodiklis kaip ir aukštas, bet mažėjimo tendencija nėra gerai, užsirašiau pas ginekologę...ką galėtumėt patart..Nes va 5 sav eina, o prieš tai turėjau nesivystantį nėštumą..
Atsakyti
aciu uz naujus namucius 4u.gif 4u.gif

as siandien sunkia dienele darbe turejau, tai guliu grizus paslika obuoliu prisivalgius hihihi.gif vakar baseine buvau, turkiskoj pirtelej trumpam, tai toks relax vakaras gavosi, o siandien jau pasyvus, dabar taip darbe uzsidirbu kad pamirsau laika iki dekretiniu skaiciuoti biggrin.gif

Violeta panikuoti del prog reiktu kai nukris zemiau 70nmol, o "pabanguoti" gali juk skaiciukai 4u.gif, prie 126 tikrai nereiktu susirupinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 27 vasario 2015 - 19:43
labukas, turbūt daugiau nei 2 metus šioje temutėje nesilankiau, bet smagu matyti pažįstamų vardų 4u.gif

QUOTE(Violeta* @ 2015 02 27, 20:17)
Sveikos, merginos, kadangi jūs visko daug mačiusios ir patyrusios, labai norėčiau patarimo.....Dariau du tyrimus, hcg ir progesterono....Hcg labai gražiai auga ir dvigubėja, o progesteronas ėmė pamažu krist...buvo antradienį 152, šiandien 126....Rodiklis kaip ir aukštas, bet mažėjimo tendencija nėra gerai, užsirašiau pas ginekologę...ką galėtumėt patart..Nes va  5 sav eina, o prieš tai turėjau nesivystantį nėštumą..


bet kad labai didelis tavo progesteronas, čia jis natūraliai toks? nes jei čia koks vaistukų poveikis buvo, tai galbūt mažėjimas atitinka pakeistas vaistų dozes ar jų įsisavinimą. na, ginė manau tave greitai nuramins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2015 02 27, 19:42)

Violeta panikuoti del prog reiktu kai nukris zemiau 70nmol, o "pabanguoti" gali juk skaiciukai 4u.gif, prie 126 tikrai nereiktu susirupinti 4u.gif



QUOTE(prakriti @ 2015 02 27, 19:45)
bet kad labai didelis tavo progesteronas, čia jis natūraliai toks? nes jei čia koks vaistukų poveikis buvo, tai galbūt mažėjimas atitinka pakeistas vaistų dozes ar jų įsisavinimą. na, ginė manau tave greitai nuramins  4u.gif



Ačiū už gerus žodžius, na tikrai labai jų reikėjo ir tabereikia 4u.gif

taip, čia mano natūralus progesteronas toks....Neštumo laikas yra 4,2 sav skaičiuojant grynai kalendoriškai...antradienį hcg buvo 740, prgesteronas 152 nmol/l..Šiandien hcg 1574..o progsteronas jau letai krenta...126, 30 nmol/l...aš suprantu čia dar aukštas rodiklis, bet tyrimas tik po paros kartotas....neramu dėl to, kad per sav jis gali gerokai sumažėt....o man neramu dėlto, kad taip buvo ir su antru neštumu, kuris baigės nesėkme....priežastys neaiškios, užtat bijau, kad situacija gali kartotis., va kur esmė visa....

o į ką gali reaguot tas prg? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 27 vasario 2015 - 19:55
QUOTE(Violeta* @ 2015 02 27, 19:53)
Ačiū už gerus žodžius, na tikrai labai jų reikėjo ir tabereikia 4u.gif

taip, čia mano natūralus progesteronas toks....Neštumo laikas yra 4,2 sav skaičiuojant grynai kalendoriškai...antradienį hcg buvo 740, prgesteronas 152 nmol/l..Šiandien hcg 1574..o progsteronas jau letai krenta...126, 30 nmol/l...aš suprantu čia dar aukštas rodiklis, bet tyrimas tik po paros kartotas....neramu dėl to, kad per sav jis gali gerokai sumažėt....o man neramu dėlto, kad taip buvo ir su antru neštumu, kuris baigės nesėkme....priežastys neaiškios, užtat bijau, kad situacija gali kartotis., va kur esmė visa....

o į ką  gali reaguot tas prg?  unsure.gif



Sveika, na 126.30 nmol, tai nera jau toks ir aukstas. Na normalus turbut, bet jei krenta, ir man butu neramu. As tai gal dar karta pasitikrinciau ir jeigu dar pakrites, pradeciau tuoj pat kazka papildomai naudoti. Tuo labiau jeigu viskas ejosi panasiai ir pirma karta ir praradai leliuka unsure.gif
Atsakyti
Sveikos nestukes 4u.gif
Griztu as vel pas jus, tikiuosi, kad dabar jau pasiliksiu iki gimdymo pradzios ir gyvenimas nera paruoses nauju isbandymu ir pokstu doh.gif Skaiciau jus bet ne drisau parasyti, bijojau, kad vis gi teks nedalyvauti o tik paskaityti kaip jums sekasi. ax.gif
Vakar gavau atsakymus, kad laukiuosi 2 mergaiciu ir jos sveikos wub.gif wub.gif , turi normalu kariotipa thumbup.gif Tiek to dziaugsmo buvo, kad vakar vakare pradejau abejoti ar as nesusapnavau visa tai, tai siandien is ryto pradejau skambint i ligonine, kad man dar karta pasakytu, kad viskas gerai ir kad laukiames mes mergaiciu. doh.gif paranoja prasidejo. doh.gif

Violeta man progesteronas is 500nmol/l nukrito iki 250nmol/l tada pradejau kraujot, as manau jeigu yra galimybe eikit pas gyd. tegul paziuri ar viskas gerai, kaip suprantu pas jus cia naturaliai, gal jus reikia papildomai pagert progesterona bet cia jau su gydytoju reiketu pasikonsultuot, nes del to progesterono visokios nuomones, bet musu visu oragnizmai skirtingi ir mes reaguojam skirtingai. Sekmes jums 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2015 02 27, 21:06)
Sveikos nestukes 4u.gif
Griztu as vel pas jus,



Sveikinimai Mishelina su gerom naujienom ir su mergytem wub.gif wub.gif 4u.gif Del paranojos pilnai suprantu, tiek praejus nenuostabu. Linkiu kuo greiciau priprasti prie minties kad isties viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
misheliiina be galo dziaugiuosi uz tave wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti