Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgas

QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 23, 10:19)
Tikrai labai pagerina drinks_cheers.gif Dar galvoju, kad ir citrina su skura tiktu, tik gal cukraus reiktu daugiau tada? g.gif
Citrusiniai vaisiai nuima ta aizuma, o ir pyragas dabar man kazkodel Kaledomis pakvipo wub.gif


drinks_cheers.gif reikės pabandyti 4u.gif
Atsakyti
Na jus sugundet su tuo pyragu,reikes pabandyti su apelsinais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(diamond13 @ 2011 09 23, 13:33)
Na jus sugundet su tuo pyragu,reikes pabandyti su apelsinais rolleyes.gif


Lauksime atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
Prieš pora dienų viriau moliūgų-apelsinų uogienę, nors man į džemą panašiau. Labai skanu, iš 2 kg moliūgų, 4 apelsinų, 2 citrinų, 3 obuolių, 1,5 kg cukraus išėjo 7,5 pusės litro stiklainiukų. Šiandien vėl virsiu, tik šį kart niekam neduosiu lotuliukas.gif po pirmo virimo liko tik 2 stiklainiukai doh.gif
Moliūgą nulupau ir kubeliais supjausčiau (šiandien tarkuosiu, nes visiškai nesubyra kubeliai, teko patrint bulvių trintuve), 1,5 apelsinus ir 1 citriną pjausčiau plonais griežinėliais, 2,5 apelsinų ir 1 citrinos odelės geltonąjį sluoksnį nutarkavau, o baltąjį nulupau, pjausčiau kubeliais. Obuolius lupau ir pjausčiau. Viska užpyliau cukrumi ir viriau kokį pusvalanduką kol sutirštėji ir suiro. Turėjau pabaigoje dėti cinamoną ir gvazdikėlį, bet pamiršau, o skonis nenukentėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 23 rugsėjo 2011 - 13:11
QUOTE(žvilgsnė @ 2011 09 23, 08:32)
Na aš dėjau vaisių džiovintų gal irgi skonį duoda biggrin.gif

o aš džiovintų vaisių nededu, bet įdedu 2 šaukstus kakavos, gaunasi kažkas panašaus kaip šokoladinis keksas
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2011 09 23, 14:05)
Prieš pora dienų viriau moliūgų-apelsinų uogienę, nors man į džemą panašiau. Labai skanu, iš 2 kg moliūgų, 4 apelsinų, 2 citrinų, 3 obuolių, 1,5 kg cukraus išėjo 7,5 pusės litro stiklainiukų. Šiandien vėl virsiu, tik šį kart niekam neduosiu  lotuliukas.gif po pirmo virimo liko tik 2 stiklainiukai  doh.gif
Moliūgą nulupau ir kubeliais supjausčiau (šiandien tarkuosiu, nes visiškai nesubyra kubeliai, teko patrint bulvių trintuve), 1,5 apelsinus ir 1 citriną pjausčiau plonais griežinėliais, 2,5 apelsinų ir 1 citrinos odelės geltonąjį sluoksnį nutarkavau, o baltąjį nulupau, pjausčiau kubeliais. Obuolius lupau ir pjausčiau. Viska užpyliau cukrumi ir viriau kokį pusvalanduką kol sutirštėji ir suiro. Turėjau pabaigoje dėti cinamoną ir gvazdikėlį, bet pamiršau, o skonis nenukentėjo.

As panasiai darau, tik moliuga, apelsinus ir citrina su skurom sumalu mesmale. Oi, kaip skanu drinks_cheers.gif Bet galvoju, gal tikrai moliuga greiciau bus sutarkuoti burokine tarka, nes su mesmale labai daug uztrunku.

Tiesa, toks dzemas(beje, jis man irgi i dzema panasus, o ne i uogiene) labai tiks kaip pertepimas trupininiam pyragui, iki siol naudojau obuolienes, slyvienes, kriausienes.
http://www.mamosrece...gardumelis.html
Atsakyti
as gaminu moliugu sriuba tinta liuks thumbup.gif visa seimyna valgo
Atsakyti
ir as siandien gardziavausi moliugu sriuba is jusu merginos receptuko super
Atsakyti
Išbandžiau dar vieną puikų receptą. Čia moliūgo susinaudos tikrai nemažai
vištienos ir moliūgų karis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 24 rugsėjo 2011 - 18:06
QUOTE(adatiene @ 2011 09 23, 13:28)
Lauksime atsiliepimų 4u.gif

Man tikrai patiko pyragas,svelnaus skonio,kepciausi dar karta rolleyes.gif Tad dar karta dekoju uz receptuka 4u.gif o vat maniskiui pyragas neitiko, bet ka jis supranta... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(akcent @ 2011 09 24, 19:05)
Išbandžiau dar vieną puikų receptą. Čia moliūgo susinaudos tikrai nemažai
vištienos ir moliūgų karis.

Saunia nuoroda imetei. gaminausi si patiekaliuka tik vietoj kokosu piena pakeiciau neriebia grietinele ir neturejau kumino. Ir visviena gavosi skaniai.
si receptuka suzinojau is drauges, kuri kiek matau yra Sonatinos receptu myletoja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2011 09 24, 18:05)
Išbandžiau dar vieną puikų receptą. Čia moliūgo susinaudos tikrai nemažai
vištienos ir moliūgų karis.



thumbup.gif skanu
Atsakyti
QUOTE(Austejos*Mamyte @ 2011 09 23, 12:33)
Na jus sugundet su tuo pyragu,reikes pabandyti su apelsinais rolleyes.gif



O man sitas pyragas keliavo i siuksliu deze, kepiau ilgai, aisku pas mane orkaite ne elektrine, o dujine ir be rezimu, uzsidejo tokia kieta pluta ant pyrago, tai pyrago vidus neiskepe, toks sulipes kleckas gavosi doh.gif na nors kepant kvepejo skaniai , tai aromaterapija nors gavosi biggrin.gif
Atsakyti