Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgas

Receptas puikus, jau išbandytas mirksiukas.gif


[quote=Ulė,2011 09 05, 19:58]
Troškinys moliūge
Kaip mums patiko !!! Puikus būdas sunaudoti moliūgus ir prabangiai papietauti smile.gif

user posted image
Atsakyti
Vaje kaip puikiai atrodo. Isivaizduoju, kad labai labai skanu bigsmile.gif
Atsakyti
Verta išbandyti, nes ne tik moliūgo turinys skanus, bet ir pats puodas lotuliukas.gif



QUOTE(Teysa @ 2011 10 19, 13:19)
Vaje kaip puikiai atrodo. Isivaizduoju, kad labai labai skanu  bigsmile.gif

Atsakyti
Gal turit minciu ka is tokiu maziuku daryt g.gif

Sweet Dumpling - mažiukai, iškilusiomis rievėmis. Dažniausiai būna žaliai-baltai dryžuoti, bet yra atmainų ir oranžiniai-žaliai dryžuotų. Nedideli, gražučiai, saldūs smile.gif

user posted image

Atsakyti
Tokių margumo aš dar nemačius schmoll.gif
Gal galima paprašyti kelių sėklų. Jai gyvenate Vilniuje.
Bet ką kaip ir iš didelių. Man labai skanūs blynai, virtiniai, sriubos, salotos. Troškinti juose mėsos nepatarčiau, nes per maži, gali sutyžti betroškinant.



QUOTE(ievakata @ 2011 10 19, 18:25)
Gal turit minciu ka is tokiu maziuku daryt g.gif

Sweet Dumpling - mažiukai, iškilusiomis rievėmis. Dažniausiai būna žaliai-baltai dryžuoti, bet yra atmainų ir oranžiniai-žaliai dryžuotų. Nedideli, gražučiai, saldūs smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 10 19, 17:25)
Gal turit minciu ka is tokiu maziuku daryt g.gif

Sweet Dumpling - mažiukai, iškilusiomis rievėmis. Dažniausiai būna žaliai-baltai dryžuoti, bet yra atmainų ir oranžiniai-žaliai dryžuotų. Nedideli, gražučiai, saldūs smile.gif

user posted image


Kai skyniau tik iš daržo, tai patiko kaip obuolius valgyti, krimst krimst , net neluptus-odelė plonutė, minkšta. Dabar dar gaila valgyti - labai gražūs. O paskui manau galės taip pat skiltelėm papjausčius vaikams žalius pasiūlyti-juk sukepto, suvirto moliūgo ir taip daug suvartojam, o tas turėtų ir žalias skanus valgytis.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2011 10 20, 10:33)
Kai skyniau tik iš daržo, tai patiko  kaip obuolius valgyti, krimst krimst , net neluptus-odelė plonutė, minkšta.  Dabar dar gaila valgyti - labai gražūs. O paskui manau galės taip pat skiltelėm papjausčius vaikams žalius pasiūlyti-juk sukepto, suvirto moliūgo ir taip daug suvartojam, o tas turėtų ir žalias skanus valgytis.

As irgi zalia valgiau, skanu, tik odele tai kieta, kaip obuoli man tikrai nesigavo valgyt

Papildyta:
QUOTE(SmilgaS @ 2011 10 19, 20:29)
Tokių margumo aš dar nemačius schmoll.gif
Gal galima paprašyti kelių sėklų. Jai gyvenate Vilniuje.
Bet ką kaip ir iš didelių. Man labai skanūs blynai, virtiniai, sriubos, salotos. Troškinti juose mėsos nepatarčiau, nes per maži, gali sutyžti betroškinant.

Vilniuj, prasom visa moliugeli duosiu 4u.gif Parasykit i Az, sutarsim
O as kaip tik galvojau vaikams troskinukus daryt, kietas jis kaip velnias, manau islaikys biggrin.gif
Atsakyti
Vakar gaminom šią sriubą nerealiai skaniai gavosi!

Moliugu sriuba

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 23, 15:41)
As panasiai darau, tik moliuga, apelsinus ir citrina su skurom sumalu mesmale. Oi, kaip skanu drinks_cheers.gif Bet galvoju, gal tikrai moliuga greiciau bus sutarkuoti burokine tarka, nes su mesmale labai daug uztrunku.

Pabandysiu šitą, ačiū 4u.gif

Mums dar patinka moliūgų ir svarainių uogienė smile.gif
Atsakyti
Šiandien koncervavau moliūgus su imbieru. Panašus skonis turėtų gautis kaip ananasai, tik pikantiškesnis.

Gaila doh.gif , kad reikia laukti bent dvi savaites, kad įsigertų š juos sirupas.
Atsakyti
gal galit receptuka koncervavimo su imbieru is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
Ką galima daryti iš dekoratyvinių molūgų? Išskyrus tai, kad vaikams darbelius. Ar jie valgomi?
Atsakyti