Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika namuose

QUOTE(kryzelis @ 2011 11 23, 13:07)
Sveikos, nusprendžiaus ir aš prisijungti. Šiandien internete pasieškojau įvairių treniruočių video pamokų ir likau sužavėta Jillian Michael pamokomis. Labai patiko 1,5h trunkantis "Jillian Michaels 30 Day Shred" video, šiuo metu siunčiuosi dar daugiau  ax.gif  tom, kurios mokat naudotis torrent'ais, tikrai siūlau parsisiųsti  thumbup.gif

Galima paziureti ir per YouTube thumbup.gif
http://www.youtube.c...h?v=1Pc-NizMgg8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zanuda: 12 vasario 2012 - 09:48
Laba,
kaip tik siandien atsisiunciau Yourself!Fitness. Bet tik savo pajeguma nusistaciau, treniruotes neisbandziau dar. Kol kas atrodo smagi programele, tikiuosi prisiversiu pasportuot namie, kai neiseis i sporto kluba nueit.
O tu ar atsisiuntei, isbandei kazka?

QUOTE(Dryzute @ 2012 03 08, 21:49)
Sveikutes 4u.gif

Matau puslapiukas praktiskai "mires". Noreciau atgaivinti, zinoma, jeigu daugiau butu norinciu 4u.gif

Atsakyti
4u.gif Laba, o iš kur būtų galima parsisiųsti nugarai ir šlaunims stiprinti pratimų, na bet tokių su energinga muzikyte tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, ar dar yra gyvų šioje temoje? 4u.gif aš šiandien buvau pasileidus kažkokią valandos trukmės treniruotę, patiko man tuo, kad judesiai nesudėtingi ir nereikia nei suoliukų nei dar ko thumbup.gif tempas nemažas, pusvalandį vos ištvėriau lotuliukas.gif bet taip energingai likusią dieną jutausi, kad jaučiu užsikabinau, bandysiu vėl ir vėl, kol pagaliau pilnai valandą įveiksiu biggrin.gif nes nesu labai sportuojanti, raumenims sustiprinti manau super. Ir kalorijų sako daug sudeginama aerobikos metu bigsmile.gif
Atsakyti