Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika namuose

Sveiki! Šiuo metu lankau sporto klubą, tačiau greitu laiku pradėsiu darbuotis, tai norėčiau sportuoti namuose 4u.gif . Gal kas žinote kur būtų galima įsigyti kasečių su įrašyta sporto programa ax.gif .
Atsakyti
Sveikos, norėjau pasiteirauti, gal kas žino ar galima atsisiusti koki nors aerobikos video įrašas iš inerneto? blush2.gif
Juk turėtų būti! Planavau eiti į sporto sale, bet pagalvojau kad taip pat sėkmingai galiečiau sportoti ir namie. Ir lelius šalia ir sisitaupo... ax.gif
Prašau gal kas žino kokius adresus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J&J @ 2005 09 30, 17:32)
Sveikos, norėjau pasiteirauti, gal kas žino ar galima atsisiusti koki nors aerobikos video įrašas iš inerneto? blush2.gif
Juk turėtų būti! Planavau eiti į sporto sale, bet pagalvojau kad taip pat sėkmingai galiečiau sportoti ir namie. Ir lelius šalia ir sisitaupo... ax.gif
Prašau gal kas žino kokius adresus? 4u.gif

Bandyk Billy Blanks Tae bo thumbup.gif Reikia siūstis per eMule mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 01 spalio 2005 - 09:35
QUOTE(J&J @ 2005 09 30, 17:32)
Sveikos, norėjau pasiteirauti, gal kas žino ar galima atsisiusti koki nors aerobikos video įrašas iš inerneto? blush2.gif
Juk turėtų būti! Planavau eiti į sporto sale, bet pagalvojau kad taip pat sėkmingai galiečiau sportoti ir namie. Ir lelius šalia ir sisitaupo... ax.gif
Prašau gal kas žino kokius adresus? 4u.gif

Daug videoklipų yra adresu www.cathe.com . Bet juos galima tik peržiūrėti, bet atsisiųsti deja ne...
Atsakyti
Sveiki. Niekaip Emule nerandu, kas susiję su aerobika ir pan. Gal galėtumėt parašyti, kaip tiksliai vadinasi įrašai su Sindy Crauford. Ačiū.
Atsakyti
Pries pora savaiciu grizau is Anglijos ir parsiveziau labai gera dalykeli. good.gif Isvaziuojant sesuo su vyru padovanojo DVD "THE COMPLETE PRE&POST NATAL FITNESS PLAN", nes zinojo kaip esu susirupinusi del savo nekrentancio svorio. Labai patiko. Ten tiesiog aerobika - pasireidi DVD ir strakalioji pries telika. assa.gif Viskas anglu kalba. Labai noreciau pasidalinti su visom, bet formatas per didelis, kad galeciau ikelti. Jei kuri nors norite taip pasportuoti gal turit pasiulymu kaip galeciau pasidalinti savo dovanele su visom? mastau.gif
Atsakyti
Aš irgi labai labai norėčiau to DVD bet esu Vilniuje unsure.gif
Gal kaip nors per paštą būtų galima g.gif
Išlaidas apmokėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
nerealią programą turiu namuose bigsmile.gif

user posted image

Aprašymas:

Programos bruožai:
1. Neribotas priėjimas prie virtualaus asmeninio trenerio;
2. Maisto planavimas ir patarimai dėl maistingumo;
3. Dinamiškos treniruotės, kad būtumėte skatinami ir toliau mankštintis.

Kalba: anglų
Dydis: 1,1 GB

Aprašymas:
Kai įsijungiate programą, jums pirmiausiai reikės nusistatyti savo ūgį, svorį, pulso greitį, atlikti pabandymui kelis pratimukus. Maya jums sudarys visos savaitės meniu, jeigu jūs pasirinksite kiek norėtumėte suvartoti kalorijų per dieną. Meniu su visais receptais ir paaiškinimais kaip gaminti valgį. Turėsite taip pat nusistatyti kiek laiko norite per dieną sportuoti ir kokiomis savaitės dienomis. Reikės ir pažymėti kokį sporto inventorių turi namuose iš 4 galimų: svarmenų, didelio kamuolio, stepams skirtos kėdutės ir pulso matuoklio. Aišku, kad galite rinktis ir juos visus, jeigu turite.
Kai jau suvesite visą reikalingą informaciją apie save, galite pradėti sportuoti. Pasirinksite jums patinkančią ir norimą muziką, vietovę, kurioje Maya jums rodys fitneso pratimus. Na ir viskas, beliko daryti tik taip, kaip jums rodys ir aiškins Maya.
Pratimų metu bet kada galite nuspausti pauzės mygtuką, pasikeisti muziką ir treniruotės sunkumo lygį. Beje, jeigu nežinosite kaip reikia tiksliai atlikti vieną ar kitą pratimą, paprasčiausiai paspausite mygtuką "tutorial", kur jums bus viskas vaizdžiai parodyta ir paaiškinta.
Treniruotės metu, jūs kelis kartus būsite klausiamas ar nebuvo per sunku. Visus jūsų atsakymus Maya įsidėmės ir turės omeny kitą kartą.
Po treniruotės jums Maya parodys kiek šiandien sudeginote kalorijų.

Taip pat pamiršau paminėti, kad po fitneso treniruotės galima užsiimti joga atsipalaidavimui.
Maya - tai virtuali mergina, kuri yra sukurta labai tikroviškai.

Aš pati asmeniškai išbandžiau šitą programą ir buvau labai nustebus, nes padaryta tikrai kokybiškai. Ir visiems ją rekomenduoju kas tingite ar neturite laiko kada nueiti į sporto klubą, o beje ir pinigų sutaupysite. Šita programa tinka tiek vyrams, tiek ir moterims, nors visus patimus atlieka tik moteris robotė.

Ir kaip jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 23 spalio 2012 - 21:01
QUOTE(babouziuke @ 2006 05 22, 19:06)
Kaip tik dabar siunčiuosi Bodyfelx'o VHS'Rip'ą.  ax.gif

O iš kur siuntiesi? blush2.gif Man emule nieko neišmeta... O gal ne taip įvedžiau?
Atsakyti
QUOTE(Bretane @ 2006 06 22, 12:41)
AZ reikia asmenine zinute  mirksiukas.gif


blush2.gif Žinoma tai smulkmena bet labai ačiū 4u.gif
dabar jau žinosiu
Atsakyti
O kiek užima tas DVD? 4 GB? Galima būtų vienai kitai per Skype persisiųst arba išsiųst paštu, bet moka gavėjas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

per emule esu atsisiuntus Winsor Pilates ivairiu pratimu ir 8 minute ( kojoms, pilvui, rankoms)
8 minute pratimukai yra labai efektingi ir trunka tik 8min biggrin.gif
Atsakyti