Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika namuose

www.kinozal.tv Galima rasti kalanetika, pilates, ivairiausiu aerobiku ir t. t. Man is cia daug paprasciau parsisiust ax.gif
Atsakyti
Sveikos panelės 4u.gif

Gal galėtumėte patarti iš patirties nuo kurio filmuko greičiausiai jums tirpsta riebaliuka? Aš dar tik siunčiuosi viską, bet žiūriu kad sunkoka tas Tae-Bo, o gal kažkas paprastesnio yra pradžiai? blush2.gif
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 04 23, 21:16)
geewhiz , o pilates tai tas pats kas kalanetika? blush2.gif  Ar kalanetikos būna atskiri video? ax.gif

Ne tas pats.
Atsakyti
Savaitgalį per televiziją pamačiau reportažą apie Joaną Bartaškienę, kuri pasakojo apie naujovišką centrinės kūno dalies raumenų mankštą. Galima užsisakyti ir nemokai atsiunčia kompaktinį diską su video: Core Wellness mankšta
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 04 01, 13:51)
Sveikos panelės 4u.gif

Gal galėtumėte patarti iš patirties nuo kurio filmuko greičiausiai jums tirpsta riebaliuka? Aš dar tik siunčiuosi viską, bet žiūriu kad sunkoka tas Tae-Bo, o gal kažkas paprastesnio yra pradžiai? blush2.gif
Ačiū.


as patarciau "Leslie Sansone's Walk Slim - 4 Fast Miles" (tikiuosi pasiknisusi interneto platybese rasi). as kadangi esu siek tiek pazengusi tokiu mankstu darymo srityje, maniau kad cia bus nieko vertas dalykas. bet, klydau. visu pirma nesijaucia dideles apkrovos, uzdusimu, raumenu skausmo. visu antra, geras 2 valandas po jauciau "skruzdelyciu begiojima" slaunyse. net pati nustebau, kadangi daznai po treniruociu jauciasi raumenu skausmas, o manau (tikiuosi), kad tas "skruzdelyciu begiojimas" reiskia, kad tirpsta riebalai biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Sweikures, sokiu megejos gal galit ideti kokiu pratimu su sokiais bet nelabai sudetingais.. blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskutea_2 @ 2009 06 14, 18:47)
Sweikures, sokiu megejos gal galit ideti kokiu pratimu su sokiais bet nelabai sudetingais..  blush2.gif  mirksiukas.gif


pastarojo meto topas man (nors tas video jau senokas) - batuka (netgi šios temoj rasi). paprasti (bet ne prasti) judesiai, labai smagi muzika, ir siaip linksmas sportavimo tonas - norisi pabaigus kompakta vel nuo pradziu paleist, o sypsena atsiranda nuo ausies iki ausies smile.gif
anskciau buvau zumba fane, bet pabodo
o siaip nemazai yra, priklausomai nuo patinkancios sokiu rusies (latino sokiai, sportiniai-pramoginiai sokiai, klubiniai sokiai, siaip sokiai, hip hop sokiai - jei nurodytum konkreciau mestelciau kelis savo isbandytus variantus (bent pavadinimus nurodyciau).
patarciau vengti del komplikuotu judesiu - strictly come dancersize, latina size, dirty dancing official dance workout, dance for weightloss...bet cia velgi kiekvienam savo...gal man ten judesiai sudetingi, o kitiems - juoku darbas smile.gif
be to svarbu tavo tikslas - ar nori tobulinti sokio judesius ar svarbiau sudegintos kalorijos?
Atsakyti
QUOTE(bombonke @ 2009 06 15, 16:56)
pastarojo meto topas man (nors tas video jau senokas) - batuka (netgi šios temoj rasi). paprasti (bet ne prasti) judesiai, labai smagi muzika, ir siaip linksmas sportavimo tonas - norisi pabaigus kompakta vel nuo pradziu paleist, o sypsena atsiranda nuo ausies iki ausies smile.gif
anskciau buvau zumba fane, bet pabodo
o siaip nemazai yra, priklausomai nuo patinkancios sokiu rusies (latino sokiai, sportiniai-pramoginiai sokiai, klubiniai sokiai, siaip sokiai, hip hop sokiai - jei nurodytum konkreciau mestelciau kelis savo isbandytus variantus (bent pavadinimus nurodyciau).
patarciau vengti del komplikuotu judesiu  - strictly come dancersize, latina size, dirty dancing official dance workout, dance for weightloss...bet cia velgi kiekvienam savo...gal man ten judesiai sudetingi, o kitiems - juoku darbas smile.gif
be to svarbu tavo tikslas - ar nori tobulinti sokio judesius  ar svarbiau sudegintos kalorijos?

siaip is sokio rusiu man patinka sportiniai, klubiniai ir hip hopo.
O mano tikslas tai butu ir sokiu judesius patobulinti ir siaip kuna padailinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskutea_2 @ 2009 06 15, 16:08)
siaip is sokio rusiu man patinka sportiniai, klubiniai ir hip hopo.
O mano tikslas tai butu ir sokiu judesius patobulinti ir siaip kuna padailinti  bigsmile.gif


sportiniu sokiu (ten ieina rumbos, salsos, cia cia cia ir kt.) judesiu tobulinimui patarciau visus tuos, kuriuos paminejau, kaip komplikuotus biggrin.gif bet jei zinai esminius siu sokiu zingsnelius, gal nebus taip sudetinga.
klubiniu sokiu pasimokymui patarciau girls night out (daugiau sokiu, nei sportavimo dvd - smagi muzika, sexy judesiai), daugiau pasportavimui rinkis is pump it up serijos.
o hip hopo gero dvd nezinau. arba laaabai komplikuoti judesiai, kuriuos reikia kelis kartus suletinus perziuret) arba tokie be charakterio smile.gif. na neblogas hip hop workout - kai isisavini judesius gaunasi neblogas cardio, ir judesius kai kuriuos galetum is esmes ir sokiu aikstelej demonstruot, nors man truko "stipresnes" muzikos smile.gif. hip hop'o sportavimo bestselleriu laikomas hip hop abs, bet man tai tik is bedos tiko (judesiai lyg paprastos aerobikos, tik su hip hopiniu charakteriu, muzika nelabai)
o bet koki kompkata (is paminetu ir siaip jei pasiseks) gali rasti per google: ivesk dvd pavadinima ir zodeli rapidshare pridek, ir tiesiog bandyti. kadangi kolekcija mano sukaupta per kelis metus, butu sunku man visus link'us surast smile.gif
sekmes sokant ir sportuojant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geewhiz @ 2009 06 19, 08:09)

10 Minute Solution - Blast Off Belly Fat

user posted image


Sita ka tik isbandziau, na labai patiko bigsmile.gif thumbup.gif prakaitas tik ismuse, ir kompakto pabaigoj jau galvojau, kad tik greiciau baigtus biggrin.gif bet patiko, kad labai ivairiu pratimu yra, tikrai nenuobodu juos daryt ax.gif
Dar noreciau kokios treniruotes su sokiais, arba aerobikos gal g.gif vakar nieko nesugebejau rast, dar reiks sita tema gerai perziuret thumbup.gif
Atsakyti
As tai daznai sporto kanala isijungiu ir kartu pasportuoju kai patingiu i sporto kluba nueit... Bet kazkaip mazai man ten kas limpa: joga man per leta, pilvo sokiai truputi leta ir kai kada neiveikiama, stepas nepatinka (o ir suoliuko neturiu). Buvo vienas vyrukas, kurio pamokos laabai patiko, bet pamirsau paziuret kas jis toks, o daugiau neuztaikau ant jo programu. Uztai labai siuo metu patinka Gilad Janklowicz - tik nepatinka gaudyt kada bus per tv, tai parsisiunciau jo DVD (pradziamoksliams). Turiu pasakyt, kad pakankamai eina ir su juo paprakaituot, o judesiai jau dauguma man zinomi is tv, bet pasportavimui namie labai gerai. thumbup.gif Dabar dar zvalgausi ko nors idomesnio. Beje, siunciuosiu is cia: www.deepdiscount.com - i uzsieni nesiuncia, bet kai tokios kainos, tai verta ir per tarpininke uzsisakyt. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kas zino is kur galima parsisiusti Karen Voight lean legs and buns? Aciu
Atsakyti