Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujo grupės

Mūsų su vyru skirtingos kraujo grupės bei rezus. Esu girdėjusi, kad tokiu atveju negalima vėl greitai pastoti, reiktų palaukti bent 7 metus. Ar tai tiesa šiuolaikinės medicinos kontekste? Pirmam vaikui dabar 2 metai. Po gimdymo man buvo suleisti reikiami vaistai, ir gydytojas tuo metu lyg nieko neminėjo dėl to, kad su antru vaikeliu reiktų neskubėti. Dabar jau lyg ir norėtume planuoti, tačiau man neramu. Norėčiau viską išsiaiškinti tiksliai.
Dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
Tiek laukti tikrai nereikia. Drąsiai galite bandyti pastoti.
Atsakyti
Norėčiau paklausti nuo kada turi būti pradėtas stebėti vaisius, jei mano kraujyje po praeito nėtumo jau yra sisidarę antikūniai (1/64). Man dabar 10 savaičių.
Atsakyti
laba diena,

kadangi mano kraujo Rh-, tai gydytoja atlieka kraujo tyrimus dėl antikūnių. Noriu sužinoti kas kiek laiko jie turi būti atliekami. Pirmą kartą šis tyrimas buvo atliktas 4 sav., o dabar jau 17sav. Ar dar ne laikas pakartotiniams tyrimams. Kiek kartų per visą nėštumą turėtų būti atlikti šie tyrimai.
Atsakyti
Antikūnių titras turi būti kartojamas. Jeigu jis didėja, 24-25 sav atliekamas UG tyrimas, įvertinant vaisiaus vidurinės smegenų arterijos kraujotakos greitį.
Atsakyti
Antikūnių titrai kartojami 20 ir 27 nėštumo sav.
Atsakyti
Esu 6 savaitė nėščia ir dar nebuvau pas gydytoja, bet man labai įdomu kada reikia suleisti antiglobulino, nes mano kraujo grupė pirma neigiamas, o vyro antra teigiamas. Sakykit ar būtina tą antiglobuliną suleisti mamai ir ar tikrai jis apsaugo nuo apsigimimų, ar nereikia man sunerimti???Ir kelintą savaitę jį reikia suleisti???
Ir dar. Kiek kartų galima ir nekenkia vaikeliui echoskopija. Nes man vieną kart padarė 5 savaičių, kad patvirtinti nėštumą ir sako, galima bus padaryti 10-11 savaitę, kad pamatytume širdelę., o poto jau kada priklauso. Bet kiek žinau planinės echoskopijos yra daromos tik du kartus. Ar nebus per daug man padaryti echoskopijų per visą nėštumą? Ar geriau jų kuo mažiau???
Atsakyti
Esant Rh nesutapimui jokių apsigimimų būti negali. 20-tą ir 28-tą sav. tiriami antikūniai, ir 28 sav suleidžiama anti Rh imunoglobulinas, kuris apsaugo sekančius nėštumus nuo Rh imunizacijos.
Jokio neigiamo UG poveiko moksliniais tyrimais nėra įrodyta, taip, kad šį tyrimą galima atlikti tiek kartų, kiek reikia.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Prieš nepilnus metus turėjau nesivystantį neštumą (pagal mane turėjo būti 9sav, vaisius buvo tik septynių ir be jokios širdies veiklos). Man padarė abraziją. Kai klausė kraujo grupės, atsakiau kad antra plius, nes man tokią nustatė poliklinikoj prieš n metų.

Šiuo metu esu 9sav neščia, atlikus kraujo tyrimą, paaiškėjo kad mano rezus minus blink.gif Bet po tos abrazijos man nesuledo jokių vaistų...

Ar gali būti kokių nors problemų ar komplikacijų dėl to, kad man nebuvo sukeistas imonglobulinas?


Ačiū
Atsakyti
Problemų būti neturėtų, tačiau bet kuriuo atveju Rh - nėščiosioms ieškoma antikūnių, kad iš anksto išvengti galimų komplikacijų.
Atsakyti
Sveiki ,
Noreciau paklausti kada privalo suleisti anti-D(Rh) gamaglobulina nesciajai? Kiek teko skaityti tai lyg ir 28 nestumo savaite, o man leis 30 savaite. Ar nebus velu? Pries savaite antikuniu rasta nebuvo. Man suejo 27 nestumo savaite.
Aciu uz atsakyma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 13 sausio 2006 - 10:50
Taip, rekomenduojama suleisti 28-tą sav. bet tikrai nieko neatsitiks, jei suleis ir truputį vėliau.
Atsakyti