Įkraunama...
Įkraunama...

Geros psichologinės knygos

man idomiai skaitesi "kodel graziems gimsta mergaites" tikrai daug idomiu dalyku perskaiciau smile.gif tikrai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Taip pat labai patiko I. Yalom knygos, ypač "melagis ant kušetės", kurioje jaučiamas autoriaus progresas rašant romanus, ankstesčiau išleistos knygos taipogi pritraukia dėmesį, tačiau melagis ant kušetės- kaip dėmesį prikaustantis filmas:)

...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muzika mano siela: 04 vasario 2014 - 17:23
Carnegio knyga "Kaip susirasti draugu ir daryti itaka zmonems". Labai sena knyga, ji vis spausdinama, atnaujinama. Skaitau dabar ja, atrodo domejausi kitais zmonemis, taciau vis tiek netaip dabar i viska ziuriu. Ji daug nauju minciu duoda, ne su viskuo is kart sutinku, mintyse gincytis pradedu, analizuoju, su vyru padiskutuojam. Na turesi ka veikt, tikrai paprasta ir gera knyga. Moko kaip bendrauti, kokiu klaidu nedaryti, aiskiai, detaliai, papunkciui isdesto ir irodymus pateikia. Gali priimti, gali juos atmesti, zodziu pritaikai sau.
Atsakyti
Norman Vincent Peale "Tu gali jei manai, kad gali" , " Būk optimistas"
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2009 09 02, 16:28)
A ką aš žinau kieno ten ji... Aš gi su dvylika klasių. Skaitau kisieliaus ir želė virimo instrukcijas. Man padeda.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(renax @ 2009 09 03, 13:39)
Aga keiktis nuodeme , galit eit atgailaut , padeda ritmingas galvos dauzymas peciaus dureles  lotuliukas.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

QUOTE(Apia @ 2009 09 03, 13:47)
Man sunkiom akimirkom padeda P.Coelho knygos, pvz. "Alchemikas", kas karta atrandi kazka naujo ir tinkamo vis kitai situacijai....



Skaiciau alchemika... nu nors uzmusk nenoreciau skaityt 2 karta.. net neatsimenu apie ka sita knyga.
Nors tuo metu perskaicius buvau suzaveta. g.gif o kuo? net nepamenu.Ir vistiek i gyvenima nepaziurejau kitaip...
Atsakyti
Vengiu tokiu knygu, nes jos nuasmenintos, rodos tinka visiem, bet is tikruju - niekam. Zmogus negali gyventi pagal kito supratima. Kiekvienas savo gyenimo prasme privalo rasti pats.

Gal kam ir patinka, specialiai isrinktos, graziai "apipavidalintos-sukramtytos" tiesos, bet ko jos vertos jei jas kazkas "kramte", bet ne jus. "Kramtymas" reikalauja dvasiniu pastangu, palieka zmoguje gilesni pedsaka, privercia paciam ismastyti tai, kas be pastangu padeta ant padekliuko, tokio pobudzio knygose.

Sios knygos man primena greito maitininimo surogata, sumeta i galva ir toliau bega. Bet kas greita nevisada reisikia kokybe.

Gal todel, daznai skaitau forumuose, kaip argumenta pateiktas suvirskintas frazes, kuriu oponentas pats pagristi-argumentuoti savo mintim nesugeba. Ko vertos jos...
Atsakyti
Sveiki,o gal kas nors skaite knyga apie mergina narkomane,kuri pabego su savo vaikinu is namu,bet mama net zinodama kad dukrai padet nebeimanoma stengesi padaryt viska,po to jos dukra isvaziavo kazkur,rodos dainuoti pradejo,bet po to neistvere ir vel puole prie narkotiku.As labai noreciau surast sita knyga bet nzn jos pavadinimo ir autores.Zinau tik kad ten autore yra mama tos merginos ir apraso ji savo pacios givenima.Cia britanijos knyga atrodo.
Atsakyti
Pasinaudojau kai kurių mamų rekomendacijomis ir perskaičiau I. Yalom'o "Gydymas Šopenhaueriu" ir Ragnhild N. Grodal "Grobuonis". Na ką, patiko visai. smile.gif Ne tai, kad pakeičiau pasaulėžiūrą ar pasikeičiau pati, tokių tikslų net neturėjau, bet paskaičius, užplūdo geras jausmas. Vadinasi, kažką teigiamo gavau. wink.gif Super!

Ačių toms, kas pasiūlė! smile.gif

Atsakyti
Susidomėjau psichologinemis knygomis ir as, noreciau kazko rimciau, tad uzsukau paskaitinet ka siūlot wink.gif
Asmeniskai esu perskaicius visas Sharmos knygas ( tik nezinau ar tai galima priskirt kaip psichologines, na gal ) taip pat Paslapti, Jusu pasamones galia.
Na sios knygos tikrai nuteikia optimistikai smile.gif Mano nuomone, tiesos jose yra. Perskaicius uzplusta gerumo banga. O kai geriau jautiesi, tada ir kitaip ziuri i problemas.
Lexiu ieskot ,,Grobuonis" ir ,,Begancios su vilkais"
Atsakyti
QUOTE(teveliai 2 @ 2010 01 08, 14:43)
O man labai patiko 7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai. Asmenybės pokyčių pamokos. Esu perskaiciusi keleta panasiu knygu, bet sita uzkabino labiauiai. Mintys ir pamokymai pagrysti realiais pavyzdziais atitinkanciais tikrove. Tikrai rekomenduoju. Na is pradziu truputi sunkokai skaitesi, bet isivazivus tiktai idomu.
Dabar skaitau sios knygos tesini 8 įprotis. Dar tik pradejau, bet jau kabina  thumbup.gif


Tikrai puiki knyga! Mane pakrauna mastant apie darba ir ramina pritaikant patarimus seimoje
Atsakyti
paėmiau Joseph Murphy "kaip pasitelkus pasąmonės galias sustiprinti pasitikėjimą savimi ir savigarbą"
labai nusivyliau, galbūt todėl kad esu netikinti ir tas Dievo minėjimas kas antroje eilutėje pradėjo nervuoti. Ir šiaip nieko įspūdingo nesužinojau ir lyg surpanti , kad tas Dievas mnimas tam kad įsitikintum pasamonėje kad jis padės.. bet auč labai apsirikau.

ypač po gerų knygų , tokios visiškai praranda prasmę skaityti..
Atsakyti
QUOTE(bonively @ 2010 09 23, 13:20)
paėmiau Joseph Murphy "kaip pasitelkus pasąmonės galias sustiprinti pasitikėjimą savimi ir savigarbą"
labai nusivyliau, galbūt todėl kad esu netikinti ir tas Dievo minėjimas kas antroje eilutėje pradėjo nervuoti. Ir šiaip nieko įspūdingo nesužinojau ir lyg surpanti , kad tas Dievas mnimas tam kad įsitikintum pasamonėje kad jis padės.. bet auč labai apsirikau.

Aš lygiai dėl tos pačios priežasties pardaviau šią knygą, net neįpusėjus skaityt doh.gif
Atsakyti