Įkraunama...
Įkraunama...

Sanatorijos nėštukėms

Labai įdomu būtų sužinoti apie g.gif (SPA gandro belaukiant ) programa Druskininkuose ir Vilniuje; gal teko išmėginti? Ir ka ginekologės patarė jums dėl kūno lepinimo masažais proceduru? bigsmile.gif
Atsakyti
[COLOR=blue]www.spa-vilnius.lt mirksiukas.gif www.spa-vilnius.ltwww.
www.druskininkai.lt/ Man mano vyras norėjo padovanoti savaitgali sanatorijoje 30 gimdienio proga. Kaip nekeista mano ginekologė nepalankiai žiuri nes as 13 savaitėliu kaip nešoju pirmagimi. Tai mano pažystami sužinojo apie programa Gandro belaukiant .Labai įdomu suzinoti aplamai koks masažas ar sporto pratimai palengvintu rutina ir sveikatėle mums abiems nestuke.gif 2.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Skamba įdomiai, bet nieko nesu girdėjusi - jokių atsiliepimų. Gal vertėtų pabandyt?
Atsakyti
Mano pazistama buvo Druskininkuose pries Naujuosius kai jai buvo kokios 20 savaiciu. Liko labai patenkinta, nes sake, kad atsipalaidavo thumbup.gif
Atsakyti
idomu kiek tie malonumai kainuoja g.gif
Atsakyti
Komplekso aprašymas ir kainos
Atsakyti
QUOTE(Agnužė @ 2006 03 06, 09:15)

aciu uz inf thumbup.gif
Atsakyti
aš taip pat domėjausi šiuo kompleksu,tik taip ir neradau info-ar būtina gyventi viešbuty?
Atsakyti
Kiek teiravausi Vilniuje nebutina gyventi viezbutije. o Druskininku neturiu info del apgyvendinimo butinybes, tik ten pigesnes tos pacios proceduros negu Vilniuje .
Viskas manau imanoma suzinoti pasiskambinus.
Tik priedo pazystamos niestukes buvusios bigsmile.gif sake, kad vandens proceduros baseine geriau kai 3men. iki gimdymo tada palengvina nelengva dale vasaros metu ir kojoms irbendram lengvumo pojuciui. Kiekviena pasirenka pagal ginekologo patarimus savijauta smile.gif

Papildyta:
Linkiu visoms besilaukencioms tvirtybes ir kantrybes bigsmile.gif
Atsakyti
[QUOTE]Labai įdomu būtų sužinoti apie (SPA gandro belaukiant ) programa Druskininkuose ir Vilniuje; gal teko išmėginti? Ir ka ginekologės patarė jums dėl kūno lepinimo masažais proceduru? O mano ginekologas patarė labai atsargaiai su tomis procedūromis.Sakė, nugaros masažo nepataria,-tik kojų.Purvo procedūros irgi atseit per sunkios. Užtat plaukioti galima į valias. thumbup.gif
Papildyta:
[QUOTE]Labai įdomu būtų sužinoti apie (SPA gandro belaukiant ) programa Druskininkuose ir Vilniuje; gal teko išmėginti? Ir ka ginekologės patarė jums dėl kūno lepinimo masažais proceduru?[QUOTE][/CODE] O mano ginekologas patarė labai atsargaiai su tomis procedūromis.Sakė, nugaros masažo nepataria,-tik kojų.Purvo procedūros irgi atseit per sunkios. Užtat plaukioti galima į valias. thumbup.gif [CODE]
Atsakyti
Kaip skirtingai masto tos daktares bigsmile.gif baseine plaukioti pasak mano ginekologes neprotinga nes visokie grybeliukai ir bakterijos hloro kiekis blink.gif o drauge sake liuks kai paskutiniai menesiukai stuksena tai taip palengvina vandenelio proceduros .Eh g.gif vacation1.gif kaip be to vandenelio vasara aaaaaaa? nestuke.gif
Atsakyti
na man irgi dabar tai aktualu, kokios proceduros tinka nestuke.gif bo budama 28 savaiciu vaziuosiu i palangos sanatorija menesiui.
bet pries tai eisiu pas savo gydytoja , kad ji apziurejus mane leistu ka nors, ar nerekomenduotu. tik zinau, kad prisiplaukiosiu i valias, bo del mano strenu skausmo, gydytoja jau seniai liepe vaiksciot i baseina mirksiukas.gif
Atsakyti