Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto netoleravimo testas

QUOTE(jussstute @ 2009 02 24, 18:38)
nu nezinau ir as dabar, jau buvau sumasciusi darytis ta testa, bet atsiliepimai apie ji TIK BLOGI  schmoll.gif  unsure.gif


Justute, o kokiu tixlu tu norejai darytis ta testa? Jei sulieknejimo tixlu, tai tikrai neverta metyt pinigu, yra ir efektyvesniu bei pigesniu budu nusikratyt virsvorio. Jei sveikatos tixlais - tai su tokia neivairiapuse mityba tik nusibaigt ir isigyt mazakraujyste galima, be to, dar imunitetas nusilpsta. O jei odos problemos - tai neturiu patirties ...
Atsakyti
sveikutes. kaip tai noreciau ir as pasidaryti ta testa bet jau laaabai pinigu gaila smile.gif
o jei nueti i aids centra ir issitirti krauja ten g.gif kazi daro jie kokius nors panasius tyrimus smile.gif cia kuri tai rasete kad akupunktura daresi MNT ir daaaug pigiau berods 170lt tai gal tokiam testui ir negaila pinigeliu butu smile.gif
Atsakyti
Galiu pasidalinti savo patirtimi. Prieš trejus metus dariausi MNT, nes norėjau atsikratyti 30 kg. Buvau nusiteikusi, kad pagal sudarytą mitybos planą pirmosiomis dienomis bus labai sunku maitintis, kamuos "lomkės". Bet jų nebuvo. Prisipažinsiu, kad gana lenvai vykdžiau visus nurodymus. Tiesa, jei tekdavo sudalyvauti kokiame vakarėlyje, "pasukčiaudavau", nes baisiai nesinorėjo aiskinti visiems, kodėl mano lėkštė tuščia.
Rezultatus pastebėjau labai greitai - per pirmą mėnesį nukrito 10 kg. Vėliau svoris krito nereguliariai. Bet per pusmetį visgi sugebėjau pasiekti savo tikslą ir iš 95 kg sveriančios storulės tapau gana liekna moterimi, sveriančia 65 kg.
Beje, besilaikydama man nustatyto mitybos plano, dar lankiausi ir sporto klube. Tad svoriui krentant oda nesuglebo, o labai gražiai susitraukė. Celiulito neliko nė lašo.
kai pradėjau normaliai (kaip iki MNT testo) maitintis, iš pradžių svoris negrįžo. Tačiau pradėjus dar ir dirbti, stresuoti, nustojus sportuoti ir t.t., "prilipo" 6 kg, kurių niekaip negaliu atsikratyti sad.gif Išbandžiau krūvas dietų, net sportas nepadeda sad.gif Tad nuo vakar ir vėl pasiėmiau senąjį mitybos planą ir bandysiu gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
sveikos
as ir esu pasidariusi si testa, kol laikiausi sudaryto plano svoris krito, kai nustojau laikytis tai ir svoris sustojo vietoj.tai planuojku ir vel griebt ta lapa...seip del to testo galiu pasakyti tiek, kad svoriui mesti aisku brangokai kainuoja,bet kas turi odos problemu tai gal ir vertetu,mano pazystama tinkamai besimaitindama issigyde zvyneline, dar kita drauge problemine beriama oda.
Atsakyti
Taigi,pinigus ir as ismeciau kaip i bala...Gerai,kad dar zarnyno valymais nesigundziau,nors ir labai siule...Tiksla turejau numesti 7-10kg.Teisingai,jie nukrito labai staiga,bet praejo 2 nepilni metai ir as turiu toki antsvori,kokio gyvenime nebuciau sapnavusi...Svoris ne tik ataugo,bet dar priaugo +25kg doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jussstute @ 2009 02 24, 19:38)
nu nezinau ir as dabar, jau buvau sumasciusi darytis ta testa, bet atsiliepimai apie ji TIK BLOGI  schmoll.gif  unsure.gif

kur? Kur blogi atsiliepimai. angel_sadangel.gif:
Atsakyti
sveikos, o kiek dabar kainuoja toks testas?
Atsakyti
Sveikos, man labai įdomu, kokios nuomonės šiai dienai apie MNT? Kokios kainos?
Atsakyti
Skaiciau skaicaiu... kaip matau nera ir nebus tikriausiai vienos nuomones apie si testa... biggrin.gif
Man mama labai siule pasidaryti, taciau mano nuomone tai ismesti pinigai... jei maziau valgysim ir teisingai pries tai rase, kad atsisakysim kai kuriu produktu (kaip supratau beveik visiems tuos pacius produktus ir uzdraudzia valgyti) ir dar sportuosim tai tikrai sukusim... Zinau ne viena atveji, kai drauges skundziasi, kad kokiu dietu nesilaiko ka bedaro negali sukust, taciau (pvz.: buvom isvykusios ir kelionej nebuvo nei laiko pavalgyti be to daug judejom) ir ka gi visos tvarkingai (aisku skiringai) numete po kazkiek kg.
Paprasciausiai reikia gal ne tiek noret, kiek psichologiskai nusistatyti. Nezinau ar tai teisybe, bet man padeda, nebepergivenu del antsvorio, paprasciausiai aktyviau gyvenu, pradejau apsipylineti saltu vandeniu, nors valgau labai daug (net geda sakyti, pusryciams suvalgiau 3 bananus, bliuda sriubos ir arbatos su saldainiais -na reikia susiimti ir sveikai maitintis doh.gif ne tik del svorio... ) kg nebeauga! O atvirksciai per 2 savaites numeciau 2 kg. Ir pastebejau, kad vieniem svoris auga kai nervuojasi, tad reikia maziau nervuotis! Ir daugiau sypsotis! drinks_cheers.gif
Na cia tik mano nuomone.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritulia.v @ 2009 09 13, 20:03)
sveikos, o kiek dabar kainuoja toks testas?

drinks_cheers.gif tikrai,o kokia kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2009 10 19, 14:45)
drinks_cheers.gif tikrai,o kokia kaina 4u.gif

jei tai kalbama apie tulcinos centra tai maisto toleravimas kainavo pries menesi 935lt plius organizmo valymas po 120 ir tt 4u.gif mirksiukas.gif as patenkinta mirksiukas.gif rolleyes.gif tik tiek as ejau del antsvorio g.gif tai ten turetu perspeti kad reikalinga daug pastangu ir valios jei jos netureciau sakyciau kad pinigus ismeciau i bala bet esu labai labai patenkinta mirksiukas.gif ax.gif thumbup.gif tos kurios taip sneka arba valios pritruko arba greit atsibodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fufa007 @ 2009 10 22, 21:01)
jei tai kalbama apie tulcinos centra tai maisto toleravimas kainavo pries menesi 935lt plius organizmo valymas po 120 ir tt 4u.gif  mirksiukas.gif as patenkinta mirksiukas.gif  rolleyes.gif tik tiek as ejau del antsvorio g.gif tai ten turetu perspeti kad reikalinga daug pastangu ir valios jei jos netureciau sakyciau kad pinigus ismeciau i bala bet esu labai labai patenkinta mirksiukas.gif  ax.gif  thumbup.gif tos kurios taip sneka arba valios pritruko arba greit atsibodo doh.gif

bet ta testa daro ir poliklinikose? g.gif as ne apie ta mastau,ir kainuoja tik virs 100 g.gif
Atsakyti