Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto netoleravimo testas

QUOTE(einareja @ 2010 03 01, 09:31)


labai faina,kad padeji=o sis testas thumbup.gif 4u.gif
ir manau tikrai,ka valgom-taip ir jauciames 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(einareja @ 2010 03 01, 09:31)
Laba 4u.gif  Papuoliau  netyčia,bet pamačiusi  apie MNT galiu parašyti dukterėčios istoriją ax.gif
Mergaitei  nuo 4 metų kartojosi bronchitai kas mėnesį,juos sekė plaučių uždegimai maždaug kas 3 mėnesiai.Gydytojai darydavo kažkokią kaip operaciją su narkoze kai bandydavo ištraukti tuos karkalus-pūlius su vamzdeliais,bet net tie vamzdeliai užsikišdavo  doh.gif  Galų gale prasidėjo tyrimai alergologų-alergija virusams rado.Genetikai nieko neprikibo,gydytojai skėsčiojo rankomis.Mergaitė sirgo , o antibiotikams jau baisi alergija išsivystė.Mamai nieko daugiau neliko kaip rizikuoti ir išbandyti netradicinę mediciną.Pasidarė MNT ir laikėsi visų ten dietų ir dar darėsi kelias procedūras( kažkokioje kameroje gulėdavo ir kojas mirkino).Pradžioje pablogėjo,mergaitė sublogo dar labiau doh.gif  sakiau tikra nesamonė ir vaiko kankinimas,bet...mergaitė vis nesirgo ir nesirgo,ptraėjo pusė metų ir jos odelė buvo ne geltona ar pilka o kaip pas normalų vaiką,ji priaugo svorio net.Dabar treti metai kai nevartoja vaistų ir neserga,gydytojams pasirodo kaip eksponatas tiktais.Niekas negali pasakyti kur dingo ta alergija virusams kaip , kad buvo diagnozuota.Dabar griežtos dietos nesilaiko,bet šlamšto nevalgo.Yra savaitėje viena diena kai galima pasmaližiauti nesveikų dalykų.
Tikiuosi nesupyksite , kad parašiau dukterėčios istoriją,bet man tai geriausias pavyzdys,kad tai ką mes valgome labai įtakoja mūsų sveikatą  4u.gif Tad visoms (ir sau) linkiu pasistengti valgyti sveikiau ir protingiau(.Pieno produktai kiek girdėjau beveik niekam netinka.)
Ir dar..kai sumoki tokius pinigus tai kaip ir nepadoru būtų nesilaikyti tų dietų biggrin.gif

Tai kaip ir patvirtinot sena teorija-koreaguoti maista. Tuomet, tikrai uztenka dietologes ir nereikia metyt pinigu veltui.
Atsakyti
QUOTE(Alri @ 2010 03 01, 18:41)
Tai kaip ir patvirtinot sena teorija-koreaguoti maista. Tuomet, tikrai uztenka dietologes ir nereikia metyt pinigu veltui.

drinks_cheers.gif bet tik esme ta,kartais nezinai ka maiste reikia koreguoti.... g.gif tada jau testa galima manau atsilikti
Atsakyti
sveikos. rasau pirma karta ir is dalies esu pikta ant tu, kurios nesidare MNT, bet labai daug ismano ir kritikuoja ji. paskaitykite info kuom tie testai skiriasi nuo alergologiniu tyrimu. aisku lengva kalbeti kai neturi problemu. mano mazylei jau du ir daugiau metus kankina zaizdos ant kuno. didelis skaicius tyrimu, badymu adatomis, kelioniu i klaipedas ir kauno klinikas. pirmuosius jos gyvenimo menesius praleidom kliniku reanimacijoje ir skyriuje. rezultatas dabar apvalus 0. visas kunelis nusetas pigmentinemis dememis, likusiomis po zaizdu, arba zaizdomis. kai netenki vilties - griebiesi siaudo. dabar mano siaudas- netradicine medicina ir MNT. ir patikekite man visai negaila to 1000 Lt. mokeciau ir daugiau (nors tai butu mano paskutiniai pinigai) , kad bent vilti duotu kad pagres. pavargau slepti ja nuo zmoniu, nes slapiuojancios zaizdos niekam nepatinka. o visu labiausiai gaila dukrytes. drabuzio nuvilkimas jai kartais buna skausmingas. todel jau pirmadieni vaziuoju daryti ta testa. pades ar nepades, bent pabandysiu, nes jau visko isbandziau. vaistu ir tepalu namie turiu tiek daug , kad turbut vaistine galeciau atidaryti. biggrin.gif ir tik labai gailiuosi kad apie testa isgirdau tik dabar, kazkodel praleisdavau ta info pro ausis. visada maniau kad jie labiau skirti lieknejimui.
Atsakyti
QUOTE(kliunka @ 2010 03 05, 10:53)
sveikos. rasau pirma karta ir is dalies esu pikta ant tu, kurios nesidare MNT, bet labai daug ismano ir kritikuoja ji. paskaitykite info kuom tie testai skiriasi nuo alergologiniu tyrimu.  aisku lengva kalbeti kai neturi problemu. mano mazylei jau du ir daugiau metus kankina zaizdos ant kuno.  didelis skaicius tyrimu, badymu adatomis, kelioniu i klaipedas ir kauno klinikas. pirmuosius jos gyvenimo menesius praleidom kliniku reanimacijoje ir skyriuje. rezultatas dabar apvalus 0. visas kunelis nusetas pigmentinemis dememis, likusiomis po zaizdu, arba zaizdomis. kai netenki vilties - griebiesi siaudo. dabar mano siaudas-  netradicine medicina ir MNT. ir patikekite man visai negaila to 1000 Lt. mokeciau ir daugiau (nors tai butu mano paskutiniai pinigai) , kad bent vilti duotu kad pagres. pavargau slepti ja nuo zmoniu, nes slapiuojancios zaizdos niekam nepatinka. o visu labiausiai gaila dukrytes. drabuzio nuvilkimas jai kartais buna skausmingas. todel jau pirmadieni vaziuoju daryti ta testa. pades ar nepades, bent pabandysiu, nes jau visko isbandziau. vaistu ir tepalu namie turiu tiek daug , kad turbut vaistine galeciau atidaryti. biggrin.gif  ir tik labai gailiuosi kad apie testa isgirdau tik dabar, kazkodel praleisdavau ta info pro ausis. visada maniau kad jie labiau skirti lieknejimui.

uzjauciu labai... bet tikiu, kad pades smile.gif pati antra karta pasidariau testa nuo ryt vel pradedu laikytis smile.gif pirmas pries 5 metus buvo puikus rezultatai, bet truputeli apsileidau paskutinius du metus... blush2.gif todel vel griztu prie sutvarkytos mitybos ir del to labai esu laiminga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauruze: 05 kovo 2010 - 22:32
Sveiki,
nusprendžiau pasidaryti MNT, po gimdymo niekaip negaliu atsikratyti antsvorio. Šeštadienį važiuoju į Kauną.
Atsakyti
Per savaitę numečiau 4 kg., tikrai nesijaučiu alkana.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

skaiciau as apie ta MNT testa,bet vistiek noriu ji isbandyti.Nes laikausi dietos ir derinu maista ir panasiai,bet svoris auga,per diena nesuvartoju 800kcal,bet svoris auga,tad itariu,jog valgau produktus,kuriems as esu tiesiog alergiska ir kurie stabdo mano svorio kritima g.gif
gyvenu ne LT,tad atsiliepimu nei apie Vilniaus nei apie Kauno klinikas neparasysiu,laukiu dabar testo datos, darysiuos ji viename Londone centre ir jis bus daromas neimant krauja, o laikantis rankose kazkokius du jungiklius ir kaip sako,kad tai 98% tikslumas ir netgi tikslesnis nei imant krauja, istiriama bus daugiau nei 200 produktu,na ziuresiu kaip bus,nes jau paciai netgi baisu,kas su manim darosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Breila @ 2010 06 14, 05:38)
Per savaitę numečiau 4 kg., tikrai nesijaučiu alkana.

oho kaip saunei bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(mozaika** @ 2010 11 08, 14:39)


sekmes 4u.gif lauksim ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu blush2.gif parasysiu butinai ka man ten paskys, aisku angliskai sunkiau issireiksti nei lietuviskai,bet meginsiu,nes pati nebezinau kas su manim darosi doh.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif pries pora savaiciu pasidariau maisto netoleravimo testa:)
gal yra pasidariusiu merginu daugiau ir noretu apie tai pakalbeti? galetume susirasyti skype.
Idomu butu suzinoti, koks testo poveikis, kaip atsispiriat pagundoms ir kt. dalykus:)
Atsakyti
Man maisto netoleravimo testas padėjo suvaldyti žvynelinę. Ko negalėjo padaryti jokie gydytojai ir vaistai wink.gif. Tad kartais man juokinga būna paskaityti ten nebuvusių žmobių komentarus, kaip viskas blogai, apgaulė ir t.t. smile.gif
Atsakyti