Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiam tėtukų sugrįžtant

QUOTE(rinann @ 2014 10 05, 13:34)
Labai gerai tave suprantu.Aš tik dabar ,praėjus metams,galiu žiūrėti nuotraukas ir neapsiverkti. Ir šiaip jau kažkaip nusiraminau. Ir vaikams sakau,kad turim angelą,kuris mus saugo iš viršaus.

O mes kaip visada gyvenam laukimu.Tėtis mūsų grįš gruodžio pradžioje. Šią savaitę didysis buvo namie,sirgo,dabar žiūriu ir mažiukas iš paskos kosėja.Taip kad prasidės maratonas doh.gif  Bet jei po teisybei,tai kaip man atsibodo toks gyvenimas,kad kas žinotų schmoll.gif  Ir vyrui sakau,kažką reikia galvoti,nes baigiu jau nuprotėti doh.gif

O yra perspektyvų pasikeitimams? Tu nedirbi? Aš tai kažkaip neįsivaizduoju kokie kiti metai bus. Mano name nėra vyrų (tik mano kolkas) - visi svetur, verysad.gif Žiauru. Ir tie kurie pensijoje.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 10 05, 23:29)
O yra perspektyvų pasikeitimams? Tu nedirbi? Aš tai kažkaip neįsivaizduoju kokie kiti metai bus. Mano name nėra vyrų (tik mano kolkas) - visi svetur, verysad.gif Žiauru. Ir tie kurie pensijoje.

Kad kažkokių pasikeitimų nelabai nusimato schmoll.gif Pusę gyvenimo pravaikščiojęs į jūras nelabai ką daugiau ir teišmano.Ir paprastas jis jūreivis,ne koks ten kapitonas ar mechanikas. Dabar irgi žuvies fabrike dirba. Čia gryžęs galėtų nebent kokiu vairuotoju dirbti.
O aš tai nedirbu.Iš savo darbovietės išėjau dar vasarą,kuomet mažiukui 3 suėjo. Dirbau mamoj Maximoj,ten grafikas po 12 valandų,taip kad būtų reikėję samdyti auklę,kad paimtų vaikus iš darželio ir pabūtų su jais,kol gryščiau. Ir kas antrą mėnesį savaitgaliais dirbti. Tiesiog paskaičiavau,kad man liktų keli šimtai litų,tai vyras pasakė:Būk namie ir kūrenk namų židinį biggrin.gif Aišku,aš pati su mielu noru gryščiau į darbą,bet vat,kad ir dabar abu serga. Didysis jau trečia savaitė,astmos paūmėjimas,bijau,kad kai nueisim pirmadienį pas gydytoją,nepasiųstu mūsų i ligoninę doh.gif Tai tik kur įsidarbinčiau ir biliotenis trys savaitės. Nes daugiau vaikų nėra kam žiūrėti.Uošvienė atsisakė griežtai,mano mama dar dirba.
Tokia tai situacija. Ir aš labai dažnai pagalvoju,kaip tu su viskuo susitvarkai? Tavo mažoji dar mažytė,dirbi per kelis darbus,vyras buvo užsienyje. Ar gal čia aš viena tokia lebeda,nesusitvarkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 10 11, 19:42)
Kad  kažkokių pasikeitimų nelabai nusimato schmoll.gif Pusę gyvenimo pravaikščiojęs į jūras nelabai ką daugiau ir teišmano.Ir paprastas jis jūreivis,ne koks ten kapitonas ar mechanikas.  Dabar irgi žuvies fabrike dirba. Čia gryžęs galėtų nebent kokiu vairuotoju dirbti.
O aš tai nedirbu.Iš savo darbovietės išėjau dar vasarą,kuomet mažiukui 3 suėjo. Dirbau mamoj Maximoj,ten grafikas po 12 valandų,taip kad būtų reikėję samdyti auklę,kad paimtų vaikus iš darželio ir pabūtų su jais,kol gryščiau. Ir kas antrą mėnesį savaitgaliais dirbti. Tiesiog paskaičiavau,kad man liktų keli šimtai litų,tai vyras pasakė:Būk namie ir kūrenk namų židinį biggrin.gif  Aišku,aš pati su mielu noru gryščiau į darbą,bet vat,kad ir dabar abu serga. Didysis jau trečia savaitė,astmos paūmėjimas,bijau,kad kai nueisim pirmadienį pas gydytoją,nepasiųstu mūsų i ligoninę doh.gif Tai tik kur įsidarbinčiau ir biliotenis trys savaitės. Nes daugiau vaikų nėra kam žiūrėti.Uošvienė atsisakė griežtai,mano mama dar dirba.
Tokia tai situacija. Ir aš labai dažnai pagalvoju,kaip tu su viskuo susitvarkai? Tavo mažoji dar mažytė,dirbi per kelis darbus,vyras buvo užsienyje. Ar gal čia aš viena tokia lebeda,nesusitvarkau biggrin.gif

Kaip susitvarkau? Na visų pirma turiu labai daug patirties visakame ir žinių. Tai mane gelbsti. O šiaip - aš visada buvau ir esu labai veiklus žmogus. Tai va. Dabar pavaduoju direktorių iki gruodžio, padedu vyrui, bendrijoje padedu, didinu sode elektros galingumą, tūsausi su vaikais, remontuojamės truputį, esu tėvų komitetuose. lotuliukas.gif

Ko nedarau - televizorių paskutinį kartą žiūrėjau prieš kokius turbūt 9 mėn. Nelabai randu laiko savo pomėgiams, šeima ir dėl to šiek tiek kenčia, nes dirbu namie. Na ir sveikata blush2.gif , nes miego trūksta. Šiaip tempas juodas. Dar eisiu aplankyti onkologinių ligoniukų.

Labiausiai pailsiu padarydama kažką gero kitiems biggrin.gif Tokia jau mano natūra.

Labai norėčiau kada nors bent gerą mėnesį pailsėt. Įmesk kokią foto, kaip atrodot mirksiukas.gif Ar dar pameni kaip ten fotkėse pasijungti? g.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios mirksiukas.gif Giedrut, užuojautą..
As kaip laukiu gruodžio žinokit, kažkaip šventės man optimizmo ipucia-as kaip feniksas tikiuosi pakilt iš pelenų biggrin.gif
Žadu nuo kovo mažąją į darželį išleisti, pati eisiu į kalanetika, nes streso nebesuvaldau nors būtų koks nereikšmingas gun_bandana.gif aišku ir figūra pufo pavidalo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2014 10 26, 20:55)
Sveikos mielosios mirksiukas.gif Giedrut, užuojautą..
As kaip laukiu gruodžio žinokit, kažkaip šventės man optimizmo  ipucia-as kaip feniksas tikiuosi pakilt iš pelenų  biggrin.gif
Žadu nuo kovo mažąją į darželį išleisti, pati eisiu į kalanetika, nes streso nebesuvaldau nors būtų koks nereikšmingas  gun_bandana.gif aišku ir figūra pufo pavidalo lotuliukas.gif

Sveika, kaip tau sekasi/
Atsakyti
Kaip čia pasakius -stengiuosi būti išmintinga Zmona -tuom viskas ir pasakyta smoke.gif
Atsakyti
Negyva sita tema? verysad.gif
Atsakyti
Biski gyva biggrin.gif Merginos kaip gyvos po švenčių? Beje su praėjusiomis blush2.gif As naujus sutikau lovoj -po kelionės kritom į lovas prabudusi dvyliktą nuėjau visus pabuciavau miegančius ir atgal miegoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2015 01 06, 13:01)
Biski gyva  biggrin.gif Merginos kaip gyvos po švenčių? Beje su praėjusiomis  blush2.gif As naujus sutikau lovoj -po kelionės kritom į lovas prabudusi dvyliktą  nuėjau visus pabuciavau miegančius ir atgal miegoti  doh.gif

Labas 4u.gif

Su Naujaisiais!!![COLOR=red]

Po švenčių visi sveiki gyvi. Šventės pasibaigė ir vėl viskas nuo pradžių. Tik valiuta kita biggrin.gif
Mes ketvirtadienį išlydim tetuką,tai dabar reikaliukų visokių. Rytoj einu į mokyklą savo pirmakleckį užrašyt. Jau dabar taip laukia tos mokyklos. Nežino,vargšas kas jo laukia lotuliukas.gif

oksaniuk,kas per kelionė? Bene,užusieny kur buvot? 4u.gif Kaip pas tave šiaip reikalai?
Atsakyti
Jooo su valiuta tai geras doh.gif nuėjau vakar bandelių ir sūrio dar obuolių -sumokėjau su šypsena, grįžau namo ir skaiciuoju,kad 60 litų suplakiau lotuliukas.gif Dažnai bunam Estijoj,bet ten moku visada kortele tai kažkaip nei konvertuodavau kiek isleidau nei kiek lt būdavo tai galva neskaudedavo.. Bet faktas, kad bent iki pard.kainos yra soktelejusios

Dėl kelionės čia sutapo su reikalais bankuose tai gavom į Stokholma plaukti -tai pasitrankem po miestą, po muziejų paty neidomiausia koks tik gali būti lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, mamos:)
Žiūriu, nelabai kas čia bebendrauja, bet pabandysiu prikelt temą...smile.gif
Mano vyras išvažiavo prieš pusantros sav. į Švediją, bus ten iki rugsėjo vidurio, ko gero verysad.gif
Tai kai išvažiavo, slampinėjau po temas čia, ir radau, tik žiūriu nieks nebendrauja, tai senas skaičiau thumbup.gif
Likau su lelium viena, liūūūdna taip kartais, kad nors kauk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(StebukluSalyje @ 2015 05 28, 23:47)
Labas, mamos:)
Žiūriu, nelabai kas čia bebendrauja, bet pabandysiu prikelt temą...smile.gif
Mano vyras išvažiavo prieš pusantros sav. į Švediją, bus ten iki rugsėjo vidurio, ko gero verysad.gif
Tai kai išvažiavo, slampinėjau po temas čia, ir radau, tik žiūriu nieks nebendrauja, tai senas skaičiau thumbup.gif
Likau su lelium viena, liūūūdna taip kartais, kad nors kauk doh.gif


Labuka,neliudek 4u.gif ,kazkada ir man taip buvo dabar jau pripratau smile.gif is kokio miesto tu?
Atsakyti