Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiam tėtukų sugrįžtant

neisleisciau niekur savo vyro...man patinka vakarai namuose drinks_cheers.gif
Atsakyti
Čia visoms labai norisi turėt vakarais vyrus šalia -ne pačios specialiai juos su kirviu isgenam schmoll.gif

Tema pamiro unsure.gif kaip Giedre tavo bedeles?
As bandau kilt iš mėšlo atsitiko taip kaip spindulelei -ryt dedam galutinį tašką -nusikrioksiu, nusigersiu vyno ir dar uzsirukysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniuksxxx: 13 rugpjūčio 2014 - 00:25
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2014 08 13, 02:24)
Čia visoms labai norisi turėt vakarais vyrus šalia -ne pačios specialiai juos su kirviu isgenam schmoll.gif

Tema pamiro  unsure.gif kaip Giedre tavo bedeles?
As bandau kilt iš mėšlo atsitiko taip kaip spindulelei -ryt dedam galutinį tašką -nusikrioksiu, nusigersiu vyno ir dar uzsirukysiu  lotuliukas.gif

Eina sau,kas čia dedas dabar doh.gif
Laikykis,mergyt console.gif O kas jums nutiko? Irgi trečias įsimaišė? g.gif
Atsakyti
Labas rinnan,smagu "matyt " mirksiukas.gif
Jo įsimaise blondinė su netikrais papais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2014 08 13, 01:24)
Čia visoms labai norisi turėt vakarais vyrus šalia -ne pačios specialiai juos su kirviu isgenam schmoll.gif

Tema pamiro  unsure.gif kaip Giedre tavo bedeles?
As bandau kilt iš mėšlo atsitiko taip kaip spindulelei -ryt dedam galutinį tašką -nusikrioksiu, nusigersiu vyno ir dar uzsirukysiu  lotuliukas.gif

Mano mama miršta. Prieš pusmetį rado gatvėje mano draugė. Pasirodo galvoje auglys. Operavom, švitinom, deja - dabar koma ir liko sulaukti paskutinio. Tai pusmetis pilnąja žodžio prasme iškrito iš gyvenimo. Nei vasaros nemačiau nieko, tik vieną savaitę surizikavom ir su šeima išlėkėm paatostogaut. verysad.gif Ir tėvukas mano panašus, tik, kad vaikšto šiek tiek.

Na matyt tokie atvejai nėra labai reti. Laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kas dar pas tave?

Kaip tu rinann?
Atsakyti
Stiprybės jūsų šeimai Giedre unsure.gif Kiek bedeliu verysad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Senai buvau uzejus pas jus wink.gif

Mums sekasi labai gerai gyvenam su teveliu Norvegijoje, nusipirkom cia buta, vaikas rytoj keliaus i mokykla pirma klase tongue.gif

Turesime seimos pagausejima kovo menesi... Pas mus viskas klostosi super smile.gif tik mano hormonai streikuoja bet siaip viskas gerai..

Labai gaila del kitu mamyciu,kurios isgyvena seimos krizes sad.gif
Laikykites neliudekite!!
Jus pacios geriausios zinokite tai!!!!
Atsakyti
Giedre,laikykis console.gif Labai gerai tave suprantu verysad.gif Pats jautiesi nei gyvas,nei miręs.

Grazina,kokios smagios naujienos thumbup.gif Sveikinu 4u.gif 4u.gif Pirmakleckiui tikrai reikia broliuko ar sesutės mirksiukas.gif

oksaniuk,tu savo princesytę leisi i darželi?
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 08 18, 11:11)
Giedre,laikykis console.gif Labai gerai tave suprantu verysad.gif Pats jautiesi nei gyvas,nei miręs.

Grazina,kokios smagios naujienos thumbup.gif Sveikinu 4u.gif  4u.gif  Pirmakleckiui tikrai reikia broliuko ar sesutės mirksiukas.gif

oksaniuk,tu savo princesytę leisi i darželi?

Aciu aciu 4u.gif
Atsakyti
Gražina, koookios naujienos! Linkiu lengvo gimdymo 4u.gif

Rinnan,ne šiemet neisim dar į darželį turiu galimybę nevest, o ir saugot noriu nuo ligų, nes pasirodo ir as ir ji easam alergiskos antibiotikams tai jai pūlinga angina ir reikia antibiotikų gulam į ligoninę doh.gif šią vasarą galėjom 3 kartus
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2014 08 20, 09:41)
Gražina, koookios naujienos! Linkiu lengvo gimdymo  4u.gif

Rinnan,ne šiemet neisim dar į darželį turiu galimybę nevest, o ir saugot noriu nuo ligų, nes pasirodo ir as ir ji easam alergiskos antibiotikams tai jai  pūlinga angina ir reikia antibiotikų gulam į ligoninę  doh.gif šią vasarą galėjom 3 kartus

Tada aišku geriau pasaugot. Aš su mažuoju va irgi visus metus prabuvom namie,tai dabar net nepamenu ar sirgom blush2.gif O jei nepamenu,tai turbūt ir nesirgom biggrin.gif

Kaip pati dabar jautiesi?
Atsakyti
O kaip naujuose namuose rinnan? Kaip kaimynai -netriuksmauja?

As nieko -neissiskyrem doh.gif jis mane myli sako ir darys viską, kad pamilciau ji iš naujo. Ir romantiška ir pikta biggrin.gif į viską žiūriu su šypsena ir pakelta galvą, nes žinau, kad geresnės, gražesnės už mane neras smoke.gif
Atsakyti