Įkraunama...
Įkraunama...

Rimmel kosmetika

Man patinka Rimel nagų lakai, draugė turėjo lūpdažį tos firmos. Ką jūs naudojate? Ar patinka? 4u.gif
Atsakyti
Noreciau isbandyti sios firmos tusa ir seselius ax.gif
Atsakyti
Tuso tai jau geriau nebandyk schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 07 01, 21:56)
Noreciau isbandyti sios firmos tusa ir seselius  ax.gif


Aš irgi tušus norėčiau pabandyt, kaip tik mačiau droge nuolaidas jiems ax.gif
Papildyta:
QUOTE(neaiski @ 2006 07 02, 07:09)
Tuso tai jau geriau nebandyk schmoll.gif


kodel? kuo jie nepatiko?
Atsakyti
kiek bandziau niekas nepatiko
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 07 02, 12:37)
kiek bandziau niekas nepatiko

Malena, tau kas nors patinka? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aš tai turėjau nagų laką, kuris džiūsta per 60sekundžių. Tai spalva buvo tokia sodri ir taip lygaiia tepėsi, kad vieno sluoksnio užteko, o ir džiūvo labai greit thumbup.gif Norėčiau dar vieną tokią spalvą lako nusipirk, pas grupiokę mačiau, Snow Queen gal, taip gražiai ant nagų atrodo... wub.gif
Atsakyti
turejau nagu laka , kur per 1min dziusta -labai patiko.Lupdazi seniau turejau, netsimenu koki,atsimenu, kad patiko. labai patiko Rimmel tusas ENDLESS length and lift- man jis kol kas geriausias thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dar jis toki privaluma-ne taip greitas sudziusta kaip kiti, kiti pas mane pasidarydavo netinkami naudoti po 1,5men..
O vat tusa rimmel XTREME Volume (juodoj tutelej)niekam nerekomenduociau-gal pats tusas neblogas-bet jis su tokiom kaip sukytem...neimanoma graziai padazyt, susiklijoja blakstienos.. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2006 07 02, 07:09)
Tuso tai jau geriau nebandyk schmoll.gif

Vat del tusu tai ir as pritariu, mazdaug pries metus buvau nusipirkus,tai tikrai slamstas kazkoks, nieko nedare isskyrus tai kad daze.
Atsakyti
kalbant apie tusus tai man nerealiai juokinga rimel dvipusio raudono tuso reklama (kur reklamuoja per MTV) ir joje sako jog jis storina blakstienas 15kartu o ilgina iki 50-ies kartu (skaiciu rasydama nesuklydau lotuliukas.gif )
siaip esu turejusi lupu blizgesi raudona su blizguciais tai tie blizguciai labai astrus budavo ir ant lupu labai jausdavosi ir jas dirgindavo bet va be blizguciu blizgesiai tai visai faini (ir yra fainu sviesiai rusvu atspalviu mirksiukas.gif )
dar pries kokiu 3-4 metus buvau gavusi tusa dovanu vadinosi lygtais "black black" g.gif tai apart blakstienu sulipinimo ir nuspalvinimo daugiau nieko nedarydavo (bet tuomet buvau dar neigudusi dazymesi tad galbut dabar kitaip galvociau rolleyes.gif ) beje tas tusas labai ilgai sviezias buvo (bent metus tai tikrai bigsmile.gif )
Atsakyti
Norejau siandien nupirkti tusa, raudoname ipakavime, storinanti. Pasiziurejau, kad jie visi atsukti ir ju kokybe tai doh.gif vusus kiek buvo apziurjeu nei vieno naujo neaptikau, tai ir nepirkau ax.gif

Dabar galvoju pirkti lupu blizgesi, tik nezinau kokios firmos ar Manhettan, ar Rimel g.gif ir ten, ir ten grazios spalvos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalaa: 03 liepos 2006 - 10:34
Manhattan patiko, o Rimel blizgesių nenaudojau. Nors pala, tokį bandžiau pirštu arba šepetuku tepamą, patiko. O šiaip reikia į Sarmą turbūt eit ir mėginukus bandyt.
Atsakyti
Sesuo is uzsienio parveze Rimmel tusa extra super lash tai tiesa sakant man jis visai patiko ir nesuprantu kodel cia taip keikiat siuos tusus g.gif o ji nusipirko irgi Rimmel tik kazkoki dar kitoki tusa tai labai dziaugiasi mirksiukas.gif
Atsakyti