Įkraunama...
Įkraunama...

Gerklės skausmas

Labai pradejo skaudeti gerkle doh.gif Gal zinot kokiu arbateliu ar vaistuku, kurie nepakenktu?
Atsakyti
Nejaugi niekas nesusidure su gerkles skausmu nestumo metu? schmoll.gif
Atsakyti
Siaip man atrodo, kad reikia eiti pas gydytoja, bet mano ir drauge kuri laukesi ir dar kazkas sake ir pati pirkau, vaistinej rekomendavo Isla nuo gerkles skausmo. 4u.gif Sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 10 balandžio 2008 - 10:50
Gali skalaut druskos arba sodos tirpalu!As to niekad nedarau,bet zinau kas daro ir kam labai padeda.O leliukui ne trupucio nekenkia thumbup.gif
Atsakyti
Taip, kaip pries tai mineta, galima skalauti su soda arba druska. Taip pat galima purksti arba ciulpti vaistus Tantum Verde. Man jie padedavo, greit numalsindavo skausma. Nestumo metu nebandziau, bet parasyta, kad galima. Citata is informacinio lapelio
"Ar galima TANTUM VERDE pastiles vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu?
Vartojant taip, kaip nurodyta, nėščioms ir žindančioms moterims pastiles
vartoti galima. "
Gali placiau paskaityti www.vaistai.lt , uzduok uzklausa Tantum Verde.
Linkiu pasveikti smile.gif
Atsakyti
Labai nenorejau sirgt, bet jau taip gavosi,kad pats nestumo ikarstis teko saltajam metu laikui. Apie sausi persalau ir pradejau labai koseti, net buvau balsa praradusi. O kadangi jokkiu vaistu kaip ir negalima, tai gerdavau ciobreliu arbatele, karsta piena su medum, vaistinej dave Hedelix mixturos. Aisku sveikimas uzsitese, bet vistiek pasveikau. mirksiukas.gif
Atsakyti
nestuke.gif as ir turejau beda su sloga ir gerkles skausmu, negana to dar ir kosulys uzpuole. Naudojau arbatas avieciu ir ciobreliu, nosi skalavau juros vandeniu. O gerklei tikrai tinka Isla ir Faringosept. Taip pat galima naudoti Stodal ( nuo kosuliuko) ir tikrai nekenkia oscillococcinum. Taigi linkiu nesirgti, o o jei jau nepavyko (kas tikrai labai sunku per 9 men) linkiu kuo greiciau pasveikti. smile.gif
Atsakyti
O ka daryti kai nieks nepadeda??? g.gif

Pries 3 -4 savaites turejau puline angina, 8 dienas geriau antibus Ospamox. Lygtais praejo. Tuo paciu stiprinau organizma imbieru, medumi, citrinomis, spanguolemis. Tik nustojus gerti antibiotikus, paraudo gerkle ir nepraeina iki siol. Skauda tai maziau, tai daugiau. Skalavau su druska ir soda, Tantum verde, paskui dave seimos gydytoja purskiamu antibu i gerkle, neatsimenu kaip vadinasi.
Niekas nebepadeda. doh.gif Mums tik 7 sav. Bijau, kad infekcija nepakenktu maziukui.
Atsakyti
Aš taiantra diena su Tantum verde gydausi, tikiuosi padės.. Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
na mane irgi kamavo gerkles skausmas verysad.gif negalejau nieko valgyti,vaistu nenorejau naudoti,taigi beliko liaudiski patarimai.pasikaitindavau druska(rupiaja)ir dedavau kompresus ant kaklo 3-4 kartus per diena.ir 2 dienos o as jau sveika biggrin.gif man taip greitai net vaistai neveikdavo,nes gerkles skausmas kamuoja daznai ir dabar kai esu nestuke.gif ir anksciau.
o kas del arbateliu tai isvis pasimetusi esu,net ant ciobreliu pakuotes parasyta,kad gerti tik pasitarus su gyd.avieciu arbata kiek girdejau skatina gimdos susitraukimus,tai kaip ir paskutinemis nestumo savaitemis jos nerekomenduoja gerti.
Atsakyti
O man labai patinka arbata "Gripus" - ramuneles, liepziedziai, erskeciu vaisiai, melisu lapai. Pirkau paprasciausioj "Iki" parduotuvej. Ir nuo gerkles padejo, ir nuo nestiprios temperaturos mirksiukas.gif
Atsakyti
ojojoj...ziuriu pavasaris, organizmas nusilpes ir vis daugiau musu susiduria su sia problema unsure.gif g.gif aisku, labai negerai sirgt, bet...nieko nepadarysi... doh.gif va, as 10 savaite kaip nestuke.gif ir ziauriaaaaaai skauda gerkle....tai ciulpiu Isla ir geriu sirta arbatele su meduciu...bet kas labiausiai nervuoja, tai ka tik atsigulu, is kart pradeda gerkle draskyti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti