Įkraunama...
Įkraunama...

Gerklės skausmas

Turejau dideliu problemu su gerkle. 1.5 men. skaudejo, vis koscioju ir koscioju. Atrodo nuolat kazkas kutena, dirgina ir vis nusikosau. Ir temperatura laikesi maza. Pas gydytoja gal kokius penkis kartus buvau, is pradziu tantum verde, paskui bioparoksa, paskui ir silpniausius antibijotikus isgeriau. Kaip nieko taip nieko. Pas lore nuejau, sako gerkle kaip isvagota, raudona. Sako panasu i mikoplazma arba chlamidija. Po savaites ateik, ateinu, sako rasau tau antibijotikus KLACID nuo tu zarazu. Nusipirkau, isgeriau tablete, ir prisedau info apie vaistus skaityti internete. Pasirodo baisus vaistai nesciosioms, galimi visokie apsigimimai. Persigandau, laimei padejo dvi pazistamos gydytojos. Pirmiausiai liepe pasidaryti tyrimus ar tikrai tos zarazos pas mane yra, ir ka jus manot - nera. Tuomet drauge gydytoja sako, pas tave gali buti refliuksas, nes labai pykino visa ta laika, del nestumo pradzios. Dabar miegu nakti ant dvieju pagalviu, nepatogu, bet gerkle zymiai maziau skauda. Kartais kokias ramuneles pakvepuoju, druska paskalauju. Tikiusoi greitai praeis. O buciau sugerusi tuos baisius vaistus...
Atsakyti
Man prieš kelias savaitėles irgi žiauriai perštėjo gerklę... Prisiskaičiau internete, kad absoiučiai jokų vaistų nėščiosioms nerekomenduoja...
Apsilankiau pas šeimos gydytoją, patarė skalauti gerklę sodos tirpalu, gerti įvairias arbatėles (liepžiedžių, aviečių... tik ne čiobrelių - nėščiosioms čiobreliai nėra gerai), valgyti medų (nedaug), daryti inhaliacijas.... Vaistų jokių neišrašė, tik patarė daugiau ilsėtis ax.gif
Na, galiu pasakyti tik tiek, kad gerklės perštėjima spraėjo kažkur per porą savaitėlių unsure.gif Bet į žolelių arbatas ir medų žiūrėti nebegaliu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 27 sausio 2010 - 09:32
QUOTE(mialina @ 2008 04 10, 11:21)
Nejaugi niekas nesusidure su gerkles skausmu nestumo metu? schmoll.gif


Vat kaip tik neseniai teko susidurti su gerkles skausmu,tai yra tokios ciulpiamos tabletytes ISLAMOOS,jos tikrai nekenkia
Atsakyti
Man taip pat visai neseniai teko susidurti su gerkles skausmu ir kosuliu, gydziausi ir niekaip nesupratau kodel nesveikstu o gi pasirodo viskas del kylanciu rugsciu nes gryzus is darbo isgeriau Renee vaistuku ir praejo, kosulys yra bet cia viskas susije, gydytoja leido isgerti iki triju tableciu Renee per diena ir taip pat sake miegot ant keliu pagalviu, prisiziureti maista...
Atsakyti
QUOTE(Grazinasta @ 2010 02 12, 12:32)
Man taip pat visai neseniai teko susidurti su gerkles skausmu ir kosuliu, gydziausi ir niekaip nesupratau kodel nesveikstu o gi pasirodo viskas del kylanciu rugsciu nes gryzus is darbo isgeriau Renee vaistuku ir  praejo, kosulys yra bet cia viskas susije, gydytoja leido isgerti iki triju tableciu Renee per diena ir taip pat sake miegot ant keliu pagalviu, prisiziureti maista...


O ka tos pagalvės padeda ? ką jos daro?

Esu turejusi ir refliuksa ir seip su gerkles skausmu draugaudavau nuolat, bet viena moteryte man patarė skalauti gerkle OBUOLIU acto tirpalu. Zinok pabandziau, tikrai padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2010 02 12, 14:54)
O ka tos pagalvės padeda ? ką jos daro?

Esu turejusi ir refliuksa ir seip su gerkles skausmu draugaudavau nuolat, bet viena moteryte man patarė skalauti gerkle OBUOLIU acto tirpalu. Zinok pabandziau, tikrai padeda  thumbup.gif


Na manau manes su gerkles skausmu nei viena nepralenksit doh.gif
Skalauju kuo nors nuolat, bet isisirgau tiek, kad sia savaite penicilina lasina i vena (nesciajai bet kokie antibiotikai geriau leidziami nei geriami, nes maziau dirgina zarnyna ir poveikis geresnis) ir dar vitamina C tuo paciu suleidzia. Liudna del to, bet visi gydytojai tvirtina, is dvijeu blogybiu rinktis reikia mazesne - geriau gydyti, nei laukti didesnio issekimo.
Tik noriu patart, nepulkit gert antibiotiku nepasidariusios antibiotikogramos, kad suzinotumet, kokie tiksliai antibiokai bus veiksmingi. As pati tris savaites is eiles dariausi ir kraujo tyrimus (CRB , ASO) ir jie kas kart rode blogejima , todel nutariau netempt daugiau verysad.gif

Lelina, kokia proporcija ta obuoliu acta su vandeniu skiest? Dra tokio dalyko neisbandziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 01 27, 10:32)
Man prieš kelias savaitėles irgi žiauriai perštėjo gerklę... Prisiskaičiau internete, kad absoiučiai jokų vaistų nėščiosioms nerekomenduoja...
Apsilankiau pas šeimos gydytoją, patarė skalauti gerklę sodos tirpalu, gerti įvairias arbatėles (liepžiedžių, aviečių... tik ne čiobrelių - nėščiosioms čiobreliai nėra gerai), valgyti medų (nedaug), daryti inhaliacijas.... Vaistų jokių neišrašė, tik patarė daugiau ilsėtis ax.gif
Na, galiu pasakyti tik tiek, kad gerklės perštėjima spraėjo kažkur per porą savaitėlių unsure.gif Bet į žolelių arbatas ir medų žiūrėti nebegaliu doh.gif


man gydytoja sake ir avieciu lapu arbata nepiktnaudziauti taip pat.
Atsakyti
Lelina, kokia proporcija ta obuoliu acta su vandeniu skiest? Dra tokio dalyko neisbandziau biggrin.gif
[/quote]

Proporcija butu tokia: 1 arbarinis saukstelis OBUOLIU acto i silta stikline vandeniuko, tikrai pabandykite, nes man sis tirpalas malonesnis nei sodos ir druskos tirpalas.

Jei jums pasirodytu, kad to saukstelio stiklinei per daug - pilkite maziau nei sauksteli smile.gif
Pamatysite kaip nuims gerkles skausma jau po pirmo skalavimo. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2010 02 12, 15:54)
O ka tos pagalvės padeda ? ką jos daro?

Esu turejusi ir refliuksa ir seip su gerkles skausmu draugaudavau nuolat, bet viena moteryte man patarė skalauti gerkle OBUOLIU acto tirpalu. Zinok pabandziau, tikrai padeda  thumbup.gif



Siaip kai gulime, tai ta rugstis is skrandzio po truputi horizontaliai ir keliauja iki gerkles. Kai daugiau pagalviu, galva ir kaklas auksciau tai ir pasiekti gerkle sunkiau.
Atsakyti
labukas,o man gerkle jau menuo laiko nepraeina nekosiju tik tada kai sudirgina jausmas kaip issausejusi kai ryju seiles labai skauda isgeriau jau ir antibijotiku kursa nes didelis sinusitas buvo bet nepadejo mano gerklei ir vytauta geriau ir su soda skalavau ir tabletes ciulpiau ir pastiles ir karsta arbata su medum ir cesnaka galu gale ledus valgiau keles dienas ir nieko kaip stovi toks pat skausmas taip ir yra nebzinau ka jau be daryt doh.gif o pas gydytoja ir nusibodo eit nes nejus kaip su siena pasikalbu ir viskas gerk vytauta,arbatas ir t.t bet tai kad man nepraeina siaubas kaskoks dar taip ner buve doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
einu ieškoti obuolių acto!
Atsakyti
na ka galiu as patarti, kaitinkit su druska kakla.
Atsakyti